Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

NEPLP: Politiķi, iespējams, apzināti kultivē maldinošas interpretācijas(5)

Politiķi, iespējams, apzināti kultivē dažādas maldinošas tiesisko aktu un procesu interpretācijas, vērtējot Saeimas deputātu argumentāciju saistībā ar Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) organizēto konkursu uz Latvijas Televīzijas (LTV) valdi, aģentūrai LETA norādīja padomē.

Levits: Vēlos mazināt plaisu starp politisko eliti un tautu(96)

Eiropas Savienības tiesas tiesnesis un Valsts prezidenta amata kandidāts Egils Levits ir pārliecināts, ka ievēlēšanas gadījumā varētu kļūt par visas tautas prezidentu un pārzina Latvijas problemātiku, viņš atzina intervijā LNT raidījumā 900 sekundes.

Brīdina par palēninātu satiksmi Pierīgā

Dodoties Lieldienu brīvdienās, šodien autobraucējiem Pierīgā jārēķinās ar īpaši intensīvu satiksmi, vietām tā var būt palēnināta, aģentūru LETA informēja Latvijas Valsts ceļi.

Streikos ne jau četrdesmit eiro dēļ © DIENA(8)

Tas ir valdības, ministrijas un ministres attieksmes, nevis 40 eiro bruto algas paaugstināšanas jautājums – gandrīz vieniem un tiem pašiem vārdiem pedagogu gaidāmā streika situāciju Dienai raksturoja divu starpnovadu arodorganizāciju vadītājas. Pedagogi ir sašutuši par to, ka ir tik viegli atteikties no saskaņota grafika un nepildīt likumu.

Atbrīvoti Rīgas 1.slimnīcas lietā aizturētie(1)

Atbrīvotas visas trīs Rīgas 1.slimnīcas iepirkumu lietā aizturētās personas, tostarp slimnīcas valdes loceklis, Rīgas domes deputāts Genādijs Sevastjanovs (Saskaņa), trešdienas vakarā vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums Panorāma.