Laika ziņas
Šodien
Migla

Ziņas

Iespējama vēža gadījumā svarīgi pamanīt jebkuras novirzes bērna veselībā © DIENA

Latvijā pēdējos gados bērnu saslimstība ar onkoloģiskajām slimībām bijusi gandrīz nemainīga – gadā to atklāj vidēji 50 bērniem. Ārsti aicina vecākus šajos jautājumos kļūt vairāk izglītotiem, lai iespējamā vēža pazīmes pamanītu jau laikus. Tomēr aktuāls paliek arī jautājums par pašu ārstu spēju simptomus pamanīt pietiekami ātri.

Nekā personīga: Vilnīša lietā aizdomās tur arī advokāti Ramiņu un vēl kādu bijušo KNAB darbinieku(6)

Bijušo KNAB priekšnieku Normundu Vilnīti, vēl vienu biroja eksdarbinieku Andreju Vasiļeviču un advokāti Ievu Ramiņu policija tur aizdomās par kukuļa piesavināšanos. Kāda Polijā bāzēta kompānija maksāja Vilnīša firmai 135 tūkstošus, lai tā palīdz izkārtot licenci maksājumu iestādes darbībai, taču licenci tā neieguva. Finanšu un kapitāla tirgus komisija to atteica. Bet naudu Vilnīša uzņēmums iztērēja un kādreizējam galvenajam korupcijas apkarotājam lieta var beigties ne vien ar apsūdzībām korupcijas mēģinājumā, bet arī ar detektīvlicences zaudēšanu. Tomēr lietā ir daudz neskaidrību . Policija nav noskaidrojusi to FKTK personu, kurai kukuli bija plānots nodot. Nav arī skaidrs, kāpēc lieta nebija KNAB kompetencē, ziņu TV3 raidījums Nekā personīga.

VID: Ģimenes ārstiem nav pamata satraukties par kvīšu izlietojuma atskaitēm(2)

Ģimenes ārstiem pirmais pārskats par kvīšu faktisko izlietojumu šogad būs jāiesniedz līdz 25.aprīlim, tāpēc nav pamata ārstu paustajam satraukumam par to, ka pagaidām Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) nav iespējams iesniegt atskaites par kvīšu izlietojumu, jo pakalpojums būs pieejams no aprīļa sākuma, aģentūrai LETA skaidroja VID.

Latvijā sāk atgriezties pirmie gājputni(2)

Sestdien, 16.februārī, Latvijā fiksēti pirmie atlidojušie gājputni - Skrundas un Saldus novados manīti lauku cīruļi, liecina "Latvijasputni.lv" publiskotā informācija.

Kolkā pārspēts visa mēneša siltuma rekords(3)

Sestdien visās Latvijas meteoroloģisko novērojumu stacijās, izņemot Liepāju un Ventspili, pārspēts 16.februāra siltuma rekords, 11 stacijās - arī mēneša otrās dekādes rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.