Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Levits otro AstraZeneca vakcīnas devu saņems 30.aprīlī

Pēc Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas uzaicinājuma pārcelt vakcinēšanas datumu Valsts prezidents Egils Levits otro AstraZeneca vakcīnas pret Covid-19 devu saņems 30.aprīlī, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Autobusā Jelgava-Ventspils braucis ar Covid-19 inficētais

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 11.aprīlī braucis autobusā Jelgava-Ventspils no viena galapunkta līdz otram, aģentūru LETA informēja SPKC.

Nedēļas nogalē Latvijā būs pavasarīgi silts laiks

Gaidāmajās brīvdienās virs Latvijas laikapstākļus noteiks anticiklona dienvidu daļa un gaidāms pavasarīgi silts un daudzviet saulains laiks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Neirologs: Vairāk nekā puse Covid-19 pārslimojušo izjūt neiroloģiskas sekas

Vairāk nekā puse Covid-19 pārslimojušo izjūt neiroloģiskas sekas – galvassāpes, nogurumu, miega traucējumus vai jau esošās neiroloģiskās slimības paasināšanos, novērojis Mēness aptiekas pieaicinātais speciālists Veselības centru apvienības (VCA) Neiroloģijas dienesta vadītājs, neirologs Jānis Mednieks.

Pārāk bīstami ir nevakcinēties pret Covid-19 © DIENA(3)

Koronavīrusa Covid-19 izraisītā infekcijas slimība ir pārāk bīstama, lai baidītos no potēm, kas pasargā no smagas saslimšanas un pat nāves, žurnālistiem vakar uzsvēra Rīgas Stradiņa universitātes Bioloģijas un mikrobioloģijas katedras vadītāja profesore Juta Kroiča un Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ārsts Kārlis Rācenis. Katram ir dota izvēles iespēja, bet jautājums, kam cilvēks uzticas – ekspertiem savā jomā vai jebkuram dzirdētam faktam.

Iznomā par sviestmaizi © DIENA

Pamatīgas galvassāpes Aizsardzības ministrijai (AM) radījis īpašums Rīgā, Krustabaznīcas ielā 11, ko pirms vairāk nekā 20 gadiem Nacionālo bruņoto spēku (NBS) štāba bataljons iznomāja bijušā Privatizācijas aģentūras vadītāja Jāņa Nagļa uzņēmumam Arsan.