Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ziņas

Radara kļūda: Policija atvainojas par nepamatotu sodīšanu

Marta izskaņā sociālajā tīklā Facebook plašu ievērību guva kāda autovadītāja video, kurā, viņaprāt, policija autovadītājam fiksējusi daudz lielāku braukšanas ātrumu nekā uzrāda automašīnā uzstādītais videoreģistrators. Šis autovadītājs pēc kāda laika vērsās policijā ar sūdzību, kas atzīta par pamatotu, vēsta Valsts policija.

Ziemas riepas vasarā: Bīstami un finansiāli neizdevīgi

Kad automašīna, kas aprīkota ar vasaras riepām, negaidīti jāsavalda atkalā, visiem autovadītājiem ir skaidrs, ka riepas jāmaina pēc iespējas ātrāk. Savukārt ziemas riepu mīnusus siltā laikā pamanīt ir grūtāk. Taču tie pastāv un ir vērā ņemami.

Bijušais TKB līdzīpašnieks: ABLV lietā Rimšēvičs visu sagatavoja iepriekš(16)

Līdz šim publiski maz zināmas detaļas par kukuļņemšanā aizdomās turētā Latvijas Bankas (LB) prezidenta Ilmāra Rimšēviča attiecībām un konfliktiem ar dažādiem Latvijas baņķieriem, tostarp ar ABLV Bank īpašniekiem un Norvik bankas akcionāru Grigoriju Guseļņikovu, atklātā intervijā žurnālam Otkritij Gorod pastāstījis bijušais Trasta komercbankas (TKB) līdzīpašnieks Igors Buimisters.

Birojs: Latvijā katram otrajam ir kredīts, katrs trešais kavē maksājumus(15)

Pēdējā gada laikā privātpersonu aizņēmumu līgumu skaits palielinājies gandrīz par 10%, liecina Kredītinformācijas Birojs (KIB) datu apmaiņas sistēma. Pašlaik KIB datu arhīvs satur ierakstus par 899 tūkstošiem aktīviem privātpersonu līgumiem, bet 290 tūkstoši privātpersonu kavē kādas no savām saistībām.

Nākamnedēļ Latvijā bieži līs

Nākamajā nedēļā laikapstākļus Latvijā noteiks ciklonu darbība, tādēļ bieži līs un pūtīs brāzmains vējš, dienas būs visai drēgnas, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un Global Forecast System.

Krievija pagaidām vēl nav veikusi pieteikto raķešu izmēģinājumu Latvijas tuvumā(5)

Latvijas bruņotie spēki līdz ceturtdienas vakaram nav novērojuši Krievijas militārās aktivitātes raķešu šaušanai rezervētajā gaisa telpā virs Latvijas ekskluzīvās ekonomiskās zonas Baltijas jūrā, aģentūrai LETA pastāstīja Aizsardzības ministrijas (AM) preses pārstāvis Kaspars Galkins. Tāpat Latvijas robežu tuvumā nav konstatēti Krievijas lidmašīnas vai kuģi, kā tas iepriekš periodiski noticis.

Valsts karogs plīvos arī uz robežas ar Lietuvu un Igauniju(2)

Saeimas Juridiskā komisija ceturtdien galīgajam lasījumam parlamentā atbalstīja grozījumus Latvijas valsts karoga likumā, kas nosaka, ka turpmāk Latvijas karogs būs pastāvīgi jānovieto arī robežšķērsošanas vietās un vietās, kur valsts galvenie autoceļi šķērso iekšējo robežu, vēsta Saeimas Preses dienests.

Naktī uz piektdienu vietām veidosies migla

Nedēļas pēdējā darbadienā Latvijā kļūs siltāks, bet nakts uz piektdienu būs dzestra - gaisa temperatūra pazemināsies līdz 0..+5 grādiem, prognozē sinoptiķi.