Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

No 22. novembra Latvijā iespējams neliels sals

Līdz nākamās nedēļas vidum Latvijā saglabāsies silts laiks, savukārt no 22. novembra vismaz valsts austrumu daļā gaidāms neliels, bet noturīgs sals, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

Latvijā 14,5% bezdarbnieku ir ar invaliditāti(6)

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) uzskaitē septembra beigās bija reģistrēti 52 595 bezdarbnieki, no kuriem 7645 jeb 14,5% no bezdarbnieku bija cilvēki ar invaliditāti, liecina NVA publiskotie dati.

Digital Freedom Festival: Tehnoloģiskie rīki jāizmanto pozitīvas ietekmes radīšanai

No 14.- 15. novembrim Rīgā pulcējās tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un studenti no visas pasaules, kuri ikgadējā Digital Freedom Festival ietvaros dalījās ar iedvesmas stāstiem un pieredzi par to, kā tehnoloģijas ietekmē mūsu ikdienu, medijus, biznesu un vidi. Runātāji, kuri uzstājās uz festivāla galvenās - Nākotnes skatuves - vienprātīgi pauda nepieciešamību izmantot tehnoloģiju rīkus un digitālos risinājumus, lai radītu pozitīvu ietekmi gan šobrīd, gan nākamajām paaudzēm visā pasaulē.

Piektdien Latvijā dzēsti astoņi ugunsgrēki

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji saņēmuši 23 izsaukumus, taču nopietni incidenti nav reģistrēti, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Vēsture Dienā: Ar visiem ieročiem © DIENA(7)

Pirms ceturtdaļgadsimta, tuvojoties 18. novembrim, SestDiena sešiem sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem uzdeva jautājumu, kurš šodien aktualitāti nav zaudējis ne tikai uz ekrāniem nonākušās strēlnieku filmas Dvēseļu putenis sakarā, bet arī starptautiskās situācijas dēļ, – vai jūs aicinātu ar ieročiem rokās aizstāvēt Latviju, ja tā būtu briesmās? Tiem, kas nesen rīkoja kampaņu Mēs arī bēgtu, šāgada 8. novembra SestDienā ir atbildējis Dvēseļu puteņa režisors Dzintars Dreibergs, līdzās patriotiskajam aspektam pateikdams arī tādu faktu: "Kur tu aizbēgsi, ja Bauskas šoseja jau tagad ir sastrēgusi?" Palasot 1994. gada 12. novembra SestDienā publicētās atbildes, redzam, ka tolaik, lai gan vēl ne tuvu nebijām NATO, latviešu dūša bija lielāka.

Uzdots vērtēt RS bijušās valdes, iespējams, nodarītos zaudējumus

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks, SIA Rīgas satiksme kapitāldaļu turētājs Vadims Baraņņiks uzdevis uzņēmuma padomei piesaistīt ekspertu, kurš aplēstu uzņēmumam nodarītos zaudējumus un bijušās valdes lēmumu saistību ar tiem, noskaidroja aģentūra LETA.