Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Piektdiena, 12. augusts
Klāra, Vizma

Ziņas

Līdz šim priekšvēlēšanu aģitācijai visvairāk iztērējuši Apvienotais saraksts, AP un Saskaņa

Laika posmā no 4.jūnija, kad Latvijā sākās priekšvēlēšanu aģitācijas periods, līdz 8.augustam lielākie priekšvēlēšanu aģitācijas tēriņi bijuši "Apvienotajam sarakstam" (AS), kurā startē Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu apvienība un Liepājas partija, apvienībai "Attīstībai/Par" (AP) un partijai "Saskaņa", aģentūru LETA informēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB).

Piektdien kļūs vēl nedaudz siltāks

Šīs nedēļas pēdējā darbdienā Latvijā būtiskas laika apstākļu izmaiņas nav gaidāmas, vienīgi kļūs vēl par grādu siltāks, liecina Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognoze.

Yara Latvija atver minerālmēslu fasēšanas un uzglabāšanas noliktavu Riga Nordic Terminal

Pasaulē vadošā minerālmēslu ražotāja un izplatītāja Yara (Norvēģija) pārstāvniecība Latvijā Yara Latvija ir sākusi ilgtermiņa stratēģisku sadarbību ar “Magnat Group”, uzsākot Yara minerālmēslu pārkraušanu, fasēšanu un uzglabāšanu “Riga Nordic Terminal”. Paredzētais minerālmēslu pārkraušanas un fasēšanas gada apjoms līdz 100 000 tonnas gadā; fasēšanas jauda līdz 150 tonnām stundā.

Gaidāma saulaina un silta diena

Ceturtdiena Latvijā būs pārsvarā saulaina un silta, lietus nav gaidāms, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).