Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -1 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Azarta cena

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Smējējs
S
Ir gadījies būt "laimētavās" dažādos diennakts laikos (ne sakarā ar spēlēšanu). Pārsteidzošākais, ko NEVAR NEREDZĒT (!) - tur VIENMĒR, jebkurā dienā un laikā ir ĻOTI MAZ apmeklētāju, nereti telpas ir tukšas, bet strādā diennakts režīmā. Secinājumi: 1) lielām naudas plūsmām FIZISKI NAV NO KURIENES RASTIES - apmeklētāju maz, neviens nenāk ar skaidras naudas maisiem, bet "laimētavas" pilsētā atrodas skatiena attālumā cita no citas - no viena ielas stūra saredzamas 2-3, bet ceturā turpat aiz stūra. Bizness acīmredzami izskatās nerentabls. 2) "Laimētavas" acīmredzami kalpo citam uzdevumam - ienākošas (ne no nedaudzo spēlētāju ģimeņu ienākumiem) skaidras naudas plūsmas pārvēršanai no krimināli iegūtas naudas par spēļu biznesa LIKUMĪGI NOPELNĪTU naudu. Lielai naudas plūsmai VAJAG lielu skaitu butaforisku tukšu spēļu zāļu, lai process nav tik uzkrītošs un pārskatāms. Laba tēma TV žurnālistiem...
Kroplais bizness
K
To, ko Zuzans sauc par biznesi, tas no morāliskā un tikumiskā skatījuma nav attaisnojams ne ar ko, un ir naudas kāšana no azartspēļu atkarīgajiem. Nebūs arī pārsteigums, ka nākotnē konstatēs, ka tas ir viens no naudas atmazgāšanas veidiem.
kad idioti valda valsti
k
Kārtējaā valsts pārvaldes, īpaši Reira, totāla nespēja un nemāka nopelnīt. Tikai paņemt un atņemt. Jo principā tie 36 miljoni ir atņemti atkarīgiem, slimiem cilvēkiem, it kā caur legālu lietu,. Turklāt ļaujot nopelnīt 10x vairāk pašiem, kas atbalsta partijas. Partijas, kurās ministri ir šādi idioti.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Covid-19 siena kaudzē

Atklājies, ka Irānas pilsonis, kurš ieradies Igaunijā ar autobusu no Rīgas lidostas, bijis inficēts ar jauno koronavīrusu Covid-19. Nu kā adata siena kaudzē jāmeklē saskarsmē ar viņu inficētie.

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats