Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -1 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Azarta cena

Slēdzot Latvijā azartspēļu vietas, budžetam ietu secen 36,6 miljoni eiro, aprēķināts Finanšu ministrijā. Tiem, kuri janvārī satraucās par ziņu, ka mazs bērns atradies uz ielas, kamēr viņa tēvs stundu pavadījis spēļu zālē, budžeta ieguvumi gan nešķita primāri.

Top komentāri

kad idioti valda valsti
k
Kārtējaā valsts pārvaldes, īpaši Reira, totāla nespēja un nemāka nopelnīt. Tikai paņemt un atņemt. Jo principā tie 36 miljoni ir atņemti atkarīgiem, slimiem cilvēkiem, it kā caur legālu lietu,. Turklāt ļaujot nopelnīt 10x vairāk pašiem, kas atbalsta partijas. Partijas, kurās ministri ir šādi idioti.
Kroplais bizness
K
To, ko Zuzans sauc par biznesi, tas no morāliskā un tikumiskā skatījuma nav attaisnojams ne ar ko, un ir naudas kāšana no azartspēļu atkarīgajiem. Nebūs arī pārsteigums, ka nākotnē konstatēs, ka tas ir viens no naudas atmazgāšanas veidiem.
Smējējs
S
Ir gadījies būt "laimētavās" dažādos diennakts laikos (ne sakarā ar spēlēšanu). Pārsteidzošākais, ko NEVAR NEREDZĒT (!) - tur VIENMĒR, jebkurā dienā un laikā ir ĻOTI MAZ apmeklētāju, nereti telpas ir tukšas, bet strādā diennakts režīmā. Secinājumi: 1) lielām naudas plūsmām FIZISKI NAV NO KURIENES RASTIES - apmeklētāju maz, neviens nenāk ar skaidras naudas maisiem, bet "laimētavas" pilsētā atrodas skatiena attālumā cita no citas - no viena ielas stūra saredzamas 2-3, bet ceturā turpat aiz stūra. Bizness acīmredzami izskatās nerentabls. 2) "Laimētavas" acīmredzami kalpo citam uzdevumam - ienākošas (ne no nedaudzo spēlētāju ģimeņu ienākumiem) skaidras naudas plūsmas pārvēršanai no krimināli iegūtas naudas par spēļu biznesa LIKUMĪGI NOPELNĪTU naudu. Lielai naudas plūsmai VAJAG lielu skaitu butaforisku tukšu spēļu zāļu, lai process nav tik uzkrītošs un pārskatāms. Laba tēma TV žurnālistiem...
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Izcilais fermeris Reirs

Naivā cerībā rast līdzekļus daudzajām koalīcijas partneru tēriņu vēlmēm Finanšu ministrija iecerējusi radikāli palielināt nodokļu slogu mikrouzņēmumiem un ievērojami samazināt tajos nodarbināto sk...

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats