Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Gleznu iepirkums

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
piebilde
p
lūk, šī "karikatūra" gan skaists piemērs teicienam "nauda nesmird"! Vai, ne Zaharāna kungs?
Tas Kungs
T
Kāpēc vārds - karikatūra ir pēdiņās? Uzskatāt, ka tas ir reālistisks notiekošā atainojums? Un īsti nesapratu, par kuras naudas smaku Jūs uztraucaties?
  • 0
  • 0
Vida
V
Asprātīgi!
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Tas ka nevienam nestāsta ko nopirkuši liecina par to ka pašiem kauns par to kas izdarīts. Izdarītais nav pirmoreiz un arī kauns nav nekas jauns, man arī būtu kauns.
ctādi
c
ja esat analfabēts un neprotat izlasīt, tad kauns tikai pašam. "grāmatvedis" atradies....
  • 0
  • 0
Viena tante teica,ka..
V
Nevis kauns,bet bailes. Bailes par to,ka patiesā mākslas darbu cena ir uz pusi mazāka,bet atlikusī naudas daļa ieslīdējusi kādam kabatā..
  • 1
  • 1
west
w
Neliešiem vārds "kauns" nav zināms. Te darbojas "otkati", kā viscaur korumpētā pasaulē. Un vēl. Pašlaik Latvijā ir "stulbeņu laiks".
  • 8
  • 1
Kaspars Gaitiņš
K
Tātad "kovida" nauda ir izniekota postmodernisma viepļu iegādei, piecūkojot muzeja fondus. "Laikmetīgā māksla" ir Sorosa u.c. finansēta postcilvēku postmāksla. Tā nav Purvīša, Rozentāla, Valtera māksla. Tā ir jaunās paaudzes "māksla", kurai Purvītis ir pie vienas vietas. Tiekamies ar nekaunīgi veiklu pieeju "kovida" naudas sadalīšanā. Mākslinieks tradicionāli muzejā nonāk tikai tad, ja ir daudzos gados pierādījis sevi un sabiedrībā iemantojis t.s. estētisko autoritāti. "Kovida" nauda ir sadalīta starp zaļknābjiem, par kuriem sabiedrība neko nezina. Faktiski ir pastrādāts humanitātes noziegums, bet nevis panākts "lielākais pozitīvais ieguvums". Atkārtoju: apgānīta ir latviešu kultūras vislielākā vērtība - tēlotājas mākslas mantojums!
Arturs Nagliņš
A
Latviešu varas inteliģence (inteliģences tā daļa, kura laiza valdošo kliķi) ir pastrādājusi vislielāko humanitātes noziegumu pēcpadomju laikā. Tas nav pārspīlējums. Tam, kas ir noticis “kovida” aizsegā, nav precedenta aizvadītajos 30 gados un arī agrāk. Runa ir par apkaunojoši unikālu notikumu garīgajā kultūrā. Tas ir humanitātes noziegums, un tas ir tāda mēroga humanitātes noziegums, kuru sabiedrība nedrīkst atstāt morāli nesodītu. Ir veikts drausmīgs kaitējums latviešu kultūras vēstures visvērtīgākajam segmentam – tēlotājas mākslai. Latviešu varas inteliģence ir apliecinājusi fundamentālu nevērtību, profesionālo un nacionālo tumsonību, totālu necieņu pret latviešu kultūras pagātnes mantojumu. Tiek demonstrēta estētiski kropla un mākslinieciski deģeneratīva pozīcija. T.s. laikmetīgā māksla ir Rietumu civilizācijas norieta un pagrimuma liecība. Tas ir vispārzināms fakts. Latviešu varas inteliģence ir apliecinājusi savu solidaritāti ar šodienas garīgās kultūras visnevērtīgāko.
hehehe
h
jānis rainis, galvā spainis
  • 0
  • 0

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli


Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats