Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kāpēc tie bērni nemaksā nodokļus?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Es
E
LV nodokļus nemaksā jebkurš,kuram ir kaut mazākā iespēja tos nemaksāt.
viesis
v
Varbūt tāpēc, ka, iemestiem modernā kapitālisma dzirnakmeņos, viņiem nav ne laika ne līdzekļu, lai palīdzētu saviem vecākiem?.........
RUSNACISTAM NOZIEDZNIEKAM
R
Kapitālismā, stulbais rusnacist, cilvekam ir jāvar pārtikt no algas, bet vēlāk no pensijas. Ja politiķi oficiāli paziņo, ka tā nav un cilvēkam jāpartiek no atbalstiem un pabalstiem, tad mums nav kapitālisms, bet kaut kas cits. Postsociālisms, neokomunisms, bandokrātija - bet ne kapitālisms! Pēc madžiņfašistu domām aizliegts viedoklis, publicēts ar DIVDESMIT SEPTĪTO PAKARAMAIS NACIST BET MAN NEAPNĪK NACIST NOZIEDZNIEK UIN MAN NEAPPNIKS PAKARAMAIS NACIST CENZORELI UN SAPŪDĒT NACISTU MADŽIŅU CIETUMĀ - ČETRDESMIT PIEKTAJĀ TĀDUS KĀRA - UN MAN JOPROJĀM NEAPNĪK, PAKARAMIE NACISTI mēģinājumu. ČETRDESMIT PIEKTAJĀ TĀDUS KĀ JŪS KĀRA U8N PAREIZI DARĪJA.
 • 0
 • 0
terminiologs
t
Par valsts nodevēju latviešu valodā sauc cilvēku, kas apzināti nodara savai valstij kaitējumu - šajā gadījumā diskreditējot nodokļu sistēmu - ar mērķi šo valsti iznīcināt.
reirs - valsts nodevējs
r
dzen Latviju uz kārtējo garantēto zaudējumu Eiropas tiesā. Tikai kompensāciju, ko piespriedīs pēc ģimenes stāvokļa diskriminēto labā, piedzīs nevis no valsts nodevēja reira kabatas, kā vajadzētu, bet atkal no nodokļu maksātāju naudas!
Trollis JT - rusnacists idiots
T
un bēbītis analfabētelis. Atgādinu troļļiem jt, reiriem un pārējiem analfabētisma un draudēšanas šovmeņiem - pensija nav ne pabalsts, ne ubaga dāvana, bet CILVĒKA PAŠA NOPELNĪTA NAUDA, JO VIŅŠ IR VISU MŪŽU STRĀDĀJIS UN MAKSĀJIS SOCIĀLĀS IEMAKSAS. Vai tev, reir, un tev, trolli jt, ir dots uzdevums sagraut valsti, diskreditējot nodokļu sistēmu?
Trollis JT - pakarams nacists
T
Paziņoju, ka apskatot Putina fotogrāfiju esmu spējīgs izjust pilnvērtīgu baudu, pat neaiztiekot locekli, tikai no Krievijas turos iespējami tālāk, fanoju par šo nacistisko valsti no rietumu demokrātijām, kuras vārdos ienīstu, bet darbos ļoti mīlu tur pastāvošās tiesības nesodīti palaist muti un rusgebelsot kā to dara visi uz Latviju atbēgušie rusnacisti. Pēc madžiņgestapo domām aizliegts viedoklis, publicēts ar piekto un man neapnīk, noziedzniek madžiņ - četrdesmit piektajā nacistus kāra - mēģinājumu.
 • 1
 • 1
Trollis JT
T
Speciāli Tev un vienīgi Tev ar sajūsmu paziņoju, ka biju aizrakstījis uz Kremli apsveikumu Putina Vladimira Vladimiroviča dzimšanas dienā. Atpakaļ saņēmu Putina oficiālo foto, kuru nu aplūkoju ik vakaru pirms gulētiešanas. Kā gan Krieviem ir veicies ar šādu vadoni!
 • 2
 • 1
Trollis JT - idiotšvmenis
T
Atceļot pensijas, cilvēki pārtrauks maksāt nodokļus jau rīt, bet valsts sabruks pēc mēneša. Vēl labāk - cilvēki pārtrauks maksāt nodokļus UN pieprasīs atmaksāt viņu sociālās iemaksas. Ideālā variantā - sāksies masu bēgšana no valsts. Vai visi rusnacisti ir idioti un piedzērušu vecmāšu upuri? Pēc nacista madžiņa domāM, aizliegts viedoklis, publicēts ar ceturto nacist un pēc tevis kamera skumst mēģinājumu! Nacistu madžiņu cietumā!
Trollis JT = nacists
T
Un ko darīsi ar pensijas vecuma cilvēkiem, nacist? Gāzes kameras vai ļausi pašiem nosprāgt badā?
 • 0
 • 0
Trollis JT
T
Pavisam neapspriesta palika opcija - likvidēt pensiju sistēmu principā. Tad cilvēki padomās par vecumdienām un laidīs pasaulē pietiekošā skaitā bērnus. Un nebūs jādibina komisija aiz komisijas demogrāfijas problēmu risināšanai.
Reiru nost
R
Priekšlikums demotivē maksāt nodokļus un diskreditē nodokļu sistēmu kā tādu, jo reirveidīgie uzskata nodokļu naudu par kapitālu savām populistiskajām spēlītēm. Nodokļi paši par sevi nav nosodāmi, jo valstij ir jāpilda noteikts funkcijas, kuras jāuztur - BET tikko reirveidīgie sāk līst manā kabatā, attieksme mainās. Arī sabiedriskais transports nav nekas slikts, bet tikko ušakovveidīgie sāk to izmantot savām polulistiskajām spēlītēm un uzspiež man ''karti'', es sāku dot priekšroku kājām īsos gabalos vai personiskajam autiņam garākos.
M
M
Ja tu nodokļos samaksāsi 100 miljonus, tavi senči saņems veselu miljonu, un tas jau ir kaut kas... Kaut kas, ko obligāti jāapliek ar ieņēmumu nodokli!
Dzintra
D
Bet, ja vecākiem ir 4 bērni un katram 1000 algā, tad tas jau ir 40 eiro
Šis ir jārealizē
Š
Turklāt, ja nodokļus maksā 40 gadus, bet pensiju izmaksā 20 gadu laikā, tad piemaksa pie pensijas x2 no 1% mēnešalgas nodokļiem. Papildus kādu pastimulēs legalizēties, kādu apbērnoties.
 • 0
 • 2
Nodoklu maksatajs
N
Neizskatās diez ko motivējoša sistēma. Ja es, piemēram, samaksāju nodokļos 1000€/ mēnesī, tad mani vecāki saņems tikai 10€? Tad jau jebkurš sapratīs, ka viņam izdevīgāk maksāt nodokļos 500€ un dot vecākiem 500€ kaut vai.
Dāvis
D
Bet tas milzīgais ierēdņu bars, kas šo 1 % administrēs! Reirs ir gudrs, ne jau pensionāriem vajag, bet ierēdņu masai.
 • 13
 • 2
reptilis
r
....darbības imitācija:(((
 • 9
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Cik partijas vai partiju apvienības, tavuprāt, tiks nākamajā Saeimā?

Kopā nobalsojuši: 4


Aktuāli

Cietais cepumiņš Junkers(1)

ASV prezidents Donalds Tramps Eiropas Komisijas prezidentu Žanu Klodu Junkeru nodēvējis par "cietu cepumiņu", kurš padevies ASV spiedienam pārrunāt tirdzniecības līgumu.

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats