Laika ziņas
Šodien
Migla

Uz LPSR ķieģeļiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
silina
s
Visas pazīmes rāda, ka jāiet pelnītā pensijā...
:)
:
Šis jau nav politisks, bet administratīvs amats. Nedomāju, ka kāds tiesas priekšsēdētājs var iedibināt kaut kādu īpašu savu kārtību, kura ik pēc laika būtu jāmaina, tur jau viss ir noteikts ar likumu. Ja tiesas darbs ir organizēts labi, tad lai strādā.
Klients
K
sūta sūdzības un lūdz rosināt disciplinārlietu, bet visi - gan tieslietu ministrs, gan AT priekšsēdētājs, gan Vidzemes apgabaltiesas priekššēdētāja - atbild, ka viss ir kārtībā, disciplinārlietai nav pamata. Tāda, lūk, ir mūsu tiesu sistēma.
  • 3
  • 0
Secinājums
S
- tiesnese nelasīja atbildētāja apskaidrojumus. Tas laikam liecina par to, ka minētā priekššedētāja vairs nespēj apvienot tiešā darba darīšanu (lietu izpspriešanu) ar tiesas vadīšanu.
  • 2
  • 0
Gulbenes
G
rajona tiesas priekšsēdētāja G. Gulbinska nupat mana klienta lietā spriedumā ierakstīja, ka "atbildētājs parāda aprēķinu nav apstrīdējis". Lai gan faktiski atbildētājs savos paskaidrojumos 2 lpp. bija veltījis parāda aprēķina apstrīdēšanai.
  • 3
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Jauna valdība Latvijā būs

Kopā nobalsojuši: 202


Aktuāli

Gobzema plāni

Pēc trim neveiksmīgiem sadarbības piedāvājumiem partijām valdības veidotājs Aldis Gobzems (KPV LV) pie Valsts prezidenta devās ar vēl "trim situācijas redzējumiem, no kuriem neviens nav tāds, pa...

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats