Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Uzmanību! Bīstams maksājums!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
patriots
p
Atdosim šo naudu mūsu vistrūcīgķajam "bērnam" (bērna prātā domāts) Levitēnam!
gastina
g
Ja ģimenēm piešķirt 500 summa, tie bērniem ir svētlaime 1gadā... Daži no sociālās nodaļas netiek piešķirt 1x gadā pabalstu 180 summas gādāt malkas, ir pateicis, ka ir pietiekoši pensijas, tad šoreiz ziema ir ar aukstumu, nebija gaidāms! Paliek jautājums: kam ir TAISNĪBA! NEVIENAM...
Krējums Saldais
K
Es te zemāk iepostēju gandrīz 3 vienādus tekstus, jo goda vārds, Ja ofiģel. Pilnīgi. 3 latvju zeltenes uzskata, ka bērni rodas tikai dzērāju ģimenēs un tiem šo naudu Ni-ni. Nedrīkst. Nodzēst. Tas ir vienkārši nožēlojami, ka letiņš letiņam skauž. DA kur problēma par tām 500 eirām? Lai vecāki ņem čekus - tas zābaciņiem, tas čeks par 2 vējjakām, 6 čeki par zeķēm, apenēm, dūraiņiem. Kaut vai par kamanām un divriteņiem. Par datoriem. Bet latvju zeltenes ni-ni.
BaronsXXL
B
Labāk būtu palielinājuši māmiņu algas līdz Igaunijas līmenim nevis te spokojušies ar vienreizēju pabalstu. Vistīrākais pirmsvēlēšanu populisms.
Gotfrīds
G
Rādās tā.Latvijā bērni ir tikai tiem,kuri dzer vai sēž uz pabalstiem?
Santa
S
Tas ir vispar absurds, ko raksta komentaros. Es domaju, ka shi nauda japieshkir, bet to izdala pashvaldibas. Normalam gimenem, kur daudz bernu, bet vecaki nav alkoholiki 500 euro, bet kur dzer, tur partikas paku atbilstoshu summai. Berni jau nav vainigi, ka vinu vecaki dzer. Ari vini grib est un lai nesaktu no bernibas dzrt kopa ar vecakiem, jo nav ko est, tad ta butu jadara.
Krējums Saldais
K
Santa, ja jūsu bērniem to nevajag, atdodiet tādiem, kuriem vajag. Ja bērnu nav, tad jūsu piedāvājums ir špļāviens sejā tiem, kuriem bērni ir un kuriem arī šie 500 eiro ir liela vērtība.
  • 8
  • 5
Ilva
I
Tā ir arī nekam nederīga doma, dot naudu tikai tādēļ ka saražojuši bērnus, kurus jau tā nodokļu maksātāji uztur. Palīdzību var sniegt arī materiālā veidā, nevis naudā. Tiešām atbalstīs dzērājus.
Krējums Saldais
K
Ilva, ja jūsu bērniem to nevajag, atdodiet tādiem, kuriem vajag. Ja bērnu nav, tad jūsu piedāvājums ir špļāviens sejā tiem, kuriem bērni ir un kuriem arī šie 500 eiro ir liela vērtība.
  • 17
  • 3
Anna
A
Domāju tā ideja ka nevar tā vienkārši izmaksāt 500 par katru bērnu, bija domāta par "ģimenēm", kur nelaimīgie bērni radīti lai bērnu pabalsti būtu ienākumi, kurus izlietot alkohola iegādei. Diemžēl ir tādas "ģimenītes" Latvijā un pašvaldībām tas labi zināms. Tādēļ nepieciešams radīt veidus, kā sniegt palīdzību, lai tā sasniegtu bērnus un viņu vajadzību apmierināšanu. Izmaksāt alkoholiķiem pēkšņi 1000 vai 1500 EUR, tas nozīmētu drausmīgu dzeršanas periodu, neēdušus un netīrībā un aukstumā dzīvojošus bērnus.
Krējums Saldais
K
Anna, ja jūsu bērniem to nevajag, atdodiet tādiem, kuriem vajag. Ja bērnu nav, tad jūsu piedāvājums ir špļāviens sejā tiem, kuriem bērni ir un kuriem arī šie 500 eiro ir liela vērtība.
  • 11
  • 6

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli


Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats