Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ar zirgiem no miljardiera par miljonāru

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
M
M
Cepurīte tramīgiem zirgiem slāpē troksni ausīs? Es zinu, ka tāda interpretācija ir ne tikai nepareiza, bet to aizliedz "briesmīgā" FEI. Zirga dzirdi nekad un ne ar ko nedrīkst ietekmēt, tā ir svarīga maņa!!! Cepurīte nelaiž ausīs mušas, tas gan tiesa.
M
M
Logo, kad mēs uzliekam uz ausīm adītu cepuri, tā arī pieslāpē trokšņus, tāpēc mēs kļūstam mazāk tramīgi. Vai ne? Ja vēlies saprast zirgu, izmanto spoguļa testu. Zirgs mums ir daudz līdzīgāks, nekā kādam varētu šķist, galvenais izņēmums laikam ir viņa gremošanas sistēma, kas tiešām atšķiras būtiski. Tai cepurītei var būt citi pshiholoģiski nomierinoši efekti, bet ar skaņas slāpēšanu tam sakara nav, nebūs un nevar būt, nerunājiet muļķības. Novērojums, ka zirgs ar cepurīti ir mierīgāks, nepierāda neko saistībā ar skaņu.
  • 0
  • 0
vispār
v
nav tev taisnība. cepurīte nedaudz slāpē trokšņus, īpaši tas attiecas uz nervoziem zirgiem. tas, ko aizliedz FEI, ir nevis cepure, kas nedaudz trokšņus pieslāpē un palīdz pret kukaiņiem, bet zirgu ausu aizbāžņi, kas zirgu padara faktiski kurlu. un daudzi, kas šos aizbāžņus lieto, komplektā uzmauc cepuri, lai tos aizbāžņus tiesneši neredz. tāda arī tā saistība starp cepurēm un zirga nedzirdēšanu.
  • 0
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kur āzis no Brīnumzemes un lamas bučo(1)

Pelēkā sestdienā ik pa laikam smidzina sīks lietutiņš, bet Talsu rajona Lībagu pagasta mini zoo Rančo apmeklētāju netrūkst. Bērni nocietušies, kovids pārāk ilgi visus turējis mājas gūstā.

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko