Laika ziņas
Šodien
Apmācies

FOTO: Iespēja iegūt jaunu draugu - Čiksiņa, Mokka, Konors un citi ķepaiņi meklē mājas

Ar laikraksta Diena un portāla Diena.lv starpniecību ceram atrast šiem dzīvniekiem jaunas mājas un gādīgus saimniekus. Aplūko bildes galerijā - varbūt ir pienācis laiks iegūt jaunu draugu?

Top komentāri

Apčidrinskis
A
Pirms kāda laiciņa pabiju Austrijā. Praktiski visās atpūtas vietās acīs krita sekojošais- staigā dažādas grupas. Vienai tipiskai grupai pa priekšu iet tēvainis, aiz kura ratus stumj būtne ar maisu uz galvas, spriežot pēc aprisēm- grūtniece. Ratos atrodas sīcis, un no pakaļas iet vēl pieci sīči. Otra grupa bija cilvēki bez maisa uz galvas, bez sīčiem, bet ar dažādiem krančiem. Defoltā ir skaidrs, kas uzvarēs. Dīvainas vērtības, atteikšanās no bērniem dzīvnieku dēļ- tā ir Rietumu cilvēces nelaime. Bērnu namos mīt nevienam nevajqadzīgi CILVĒKBĒRNI, bet visur tiek reklamēti "uķi-ķuķi" dzīvnieki. Cilvēki jūk prātā.
Jānis Bērziņš, latvis
J
Daudzi bērnu nama bērniņi meklē mājas. Izvēlieties labāk bērniņus nevis suņus vai kaķus, jo bez bērniem būs grūtas vecumdienas.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

FOTO: Dzīvnieciņi meklē mājās un gādīgus saimniekus

Ar laikraksta Diena un portāla Diena.lv starpniecību ceram atrast dzīvniekiem jaunas mājas. Kā katru nedēļu, publicējam fotoattēlus ar ķepaiņiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nonākuši patversmē, bet ļo...

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko