Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Valsts labklājības pamatā godbijība pret dzīvību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Matlapy
M
Cialis In Der Apotheke Kaufen http://abcialisnews.com - Buy Cialis Amoxicillin Buy Uk <a href=http://abcialisnews.com>Cialis</a> Keflex And Diarrhea
EV
E
LV valdība ir noziedznieki un uzņēmēju banda veic genocīdu pret savu zemi saviem cilvēkiem. Lopu un noziedznieku bars - LAI NOLADĒTI ŠIE SUŅI!
EV
E
NĀVE IR LABKLAJĪBAS MINISTRIJAS MĒRĶIS UN TIKAI NOZIEDZNIEKI TUR STRĀDĀ - NOLĀDU!
VVZ
V
Ja tā dzīvība būtu cilvēka dzīvība, tad būtu labi. "Neceliet suņus godā un neberiet cūkām pērles"- tas ir no Bībeles. Patreiz suņi tiek celti godā un cūkām bērtas pērles. Sabiedrības vērtību skala un valsts ir sapuvusi.
Inese Čipāne ( Lubgāne )
Es nesaprotu, kāpēc ir cilvēki, kuriem patīk vispārināt tēmu, un sakāpinātās emocijās uzspiest savu? Protams, ka aborts, ja ir gaidāms vesels bērns, ir amorāla lieta, jo dzīvojam 21.gadsmitā, kad ir ļoti elementāri izvairīties no nevēlamas grūtniecības. Taču pasaule negriežas tikai ap cilvēku. Mums apkārt ir dzīvnieki, daba, ūdens un gaiss - un arī par šīm lietām ir jādomā nevis tikai no patērētāja viedokļa, bet gan plašāk. Šoreiz tēma par dzīvniekiem. Un šis stāsts ir iedvesmojošs un pacilājošš, lai arī skarbs. Prieks par suņukiem, kuriem tomēr šai dzīvē paveicās sastapt labus cilvēkus, kuri ir palīdzējuši. Ja nebūs līdzcietības, iejūtības un cieņas pret dzīvībām mums blakus, tad nekas neglābs cilvēci no iznīcības. Mēs paši sevi nogalināsim, un abortiem vairs šajā iznīcības procesā nebūs nekādas nozīmes.
Uldis Saulkalns
Kāda var būt godbijība pret dzīvību,ka mēs gadā abortos nogalinām ap 7000 savu bērnu? Kur jūs ļaudis dzīvojat. Mēs suņus ņemam gultā,bet bērnis atļaujam ar knaiblēm saplosīt dzīviem esot. Mostamies Latvija!
melnais humors
m
Skaidrs, bērnus tā sieviete nedzemdēs un arī svešus neaudzinās. Savu mīlestību viņa atdos lopiņiem. Manuprāt, viņa ir nenormāla.
Vai nezini,ka
V
Pensionāri bērnus nedzemdē.
  • 0
  • 0
Mar
M
Prezidentam vajadzēja celties un braukt uz tiem Strūžāniem un noskaidro, kā tad tur dzīvo - kā 90-tajos vai... Bet pilī uz paklāja sunīti paglaudīt var jebkurš.
  • 6
  • 2
Marga
M
Nu tevi arī dzemdēt nevajadzēja.
  • 2
  • 4
Komisārs Reksis
K
Cilvēki, kuri pieviļas citu cilvēku rīcībā, saprot, ka suns nekad nenodos.
  • 6
  • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Zirnis joko - 02.07.2020.

Atrisināju liekā svara problēmu – tagad visu savu svaru uzskatu par vajadzīgu.

Zirnis joko - 02.07.2020.

Dzīvnieku aizsardzības biedrības biedri tiešām ir tuvāk dabai – tādi zvērīgi.

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko