Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Vienā no planētas karstākajām vietām cilvēkus pārsteidz sniegs

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Mark Roccabruna
M
Paziņojums, kas varētu būt ieinteresēts, vai jums ir nepieciešams bizness / personas aizdevumi? Mēs piedāvājam kredītu ar 3% procentu likmi, ja vēlaties, sazinieties ar Mark Roccabruna par savu aizdevumu, e-pastu: markroccabruna35@gmail.com. hipotēku kredīts, individuālais aizdevums, automašīnas aizdevums, studentu aizdevums, biznesa aizdevums Lai iegūtu informāciju, sazinieties ar: e-pastu: markroccabruna35@gmail.com
Trollis JT
T
Tautas tiek krāptas ar meliem par cilvēka ietekmi uz klimatu.
mazs cinītis
m
Nekas jau tur tik īpašs nav - uz Kanāriju salu pusi plūstošā straume atnesa vairāk no kūstošajiem ziemeļiem aukstos ūdeņus un pamainīja klimatu. Ja globālā sasilšana sačakarēs Golfa straumi, tad arī Latvijā var uznākt Sibīrijas ziemas. Trolli, globālā sasilšana ir vājprātīgs produkts pašreizējā izpildījumā, jo paceļoties jūŗas līmenim applūdīs piekrastes Rietumos un rietumiem(un arī Latvijai) ir jāiegulda līdzekļi lai sagatavotos infrastruktūras un zemes platības zudumiem. Tā vietā tiek risinātas tādas muļķības, kurām ar globālo sasilšanu nav nekāda sakara, bet ir ar demogrāfisko sprādzienu, kā "globālā siltuma izraisītās bēgļu plūsmas" no vietām, kas arī pirms mūsdienu leduslaikmeta bija leknas un zaļojošas un CO2 un siltuma pieauguma dēļ paliks vēl leknākas.
mazs cinītis
m
Globālā sasilšana nav nemaz slikta lieta - tas nozīmē, ka beigsies esošais ledus laikmets. Latvijā arī pamatīgi daudz dara lietas labā, izcērtot mežus - Kilimandžāro vulkāns Āfrikā zaudēja sniegu pēc tam, kad tur izcirta mežus, jo izrādās tie saglabā un kondensē mitrumu un uztur aukstāku klimatu, kas ļāva neizkust sniegam kalnu virsotnēs, kas baroja upes utt. Siltums ne vienmēr ir slikta lieta, bet atkritumi, nešķīstoša plastmasa, hormoni, kurus izmanto lopu barībā, kontracepcija, zāles, kas pēc tam nonāk dabā, maina tur esošos lopus un arī atnāk atpakaļ cilvēku barībā ir lielāka problēma.
  • 1
  • 0
Trollis JT
T
Sniegs - tā ir globālā sasilšana. Jo vairāk globāli sasilsim, jo sniega būs vairāk. Steidzīgi pērkam lāpstas! Steidzīgi veicam pret - sasilšanas pasākumus! Kādus? Vienalga, ka tik pasākumi... .
j
j
fakin' trollis .. tas ka vairāk sniegs parādās vietās, kur tas ir ļoti reti vai vispār nav bijis nav nemaz pretrunār ar FAKTU, ka pasaules KOPĒJĀ temperatūra ceļās un ir arvien vairāk terioriju, kur ziemas ir slābanas, ledāji kūst, ūdens līmenis ceļas, vētru biežums un speks pieaug. pārvietojas kartā un aukstā laika karte un gadalaiki.
  • 2
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli


Interesanti

Vairāk Interesanti

Receptes

Vairāk Receptes

Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki

Notikumi

Vairāk Notikumi

Cits

Vairāk Cits

Dienas dziesma

Vairāk Dienas dziesma

Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas

Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko