Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Jaunāko KDi numuru Positivus festivālā baudi kopā ar oficiālo festivāla kafiju

No 14. līdz 16. jūlijam Positivus festivāla ietvaros baudi laikraksta Diena kultūras un izklaides izdevuma KDi 13. jūlija numuru kopā ar festivāla oficiālo kafiju! Īpašais numurs, kurā varēsi uzzināt arī daudz noderīgas informācijas par Positivus, būs pieejams Caffeine tirdzniecības vietās gan festivāla teritorijā, gan telšu pilsētiņā.

Caffeine ir Positivus festivāla oficiālais partneris, tādēļ jau festivālu gaidot, ikvienā Caffeine tirdzniecības vietā bija iespējams iegādāties īpašo Positivus kafiju, kuru baristas gatavo pēc festivālam speciāli radītas receptes.

Tā pārdošanā būs līdz Positivus festivāla noslēgumam, un ikvienā kafijas tirdzniecības vietā festivāla teritorijā to varēs baudīt kopā ar jaunāko laikraksta Diena kultūras un izklaides izdevuma KDi numuru, kas veltīts festivālam Positivus. Izdevumu būs iespēja bez maksas saņemt Caffeine tirdzniecības vietās festivāla teritorijā.

Positivus festivāls, kas jau 11. reizi šajā nedēļas nogalē notiks Salacgrīvā, ļaus tūkstošiem apmeklētāju klātienē baudīt gan pasaulslavenu mākslinieku, gan jauno mūzikas talantu uzstāšanos uz piecām dažādām skatuvēm.

Seko līdzi festivāla aktualitātēm Positivus mājaslapā un sociālajos tīklos.

Top komentāri

Skolnieciņš
S
Tagad es saprotu, kapēc ir "Positivus", jo sanarkojoties noskaņojums uz laiku ir positivus, bet pēc laika jau negativus. Labu veselību vēlot, Jūsu labsirdīgais Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš [Esmu īsts latvju skolēns!] Skolnieciņš™
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli


Jaunumi

Vairāk Jaunumi