Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Karš notiek, un ne jau mēs to esam sākušas. Intervija ar franču kinorežisori un scenāristi Selīnu Siamā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vērotājs
V
Kāpēc mums jālasa šīs garīgi neveselās sievietes atklāsmes?
problēmas
p
1.problēma: kā nodrošināt tiesības sievietei, kura mīl citas sievietes? 2.problēma: kā nodrošināt tiesības sievietei, kura grib kļūt par vīrieti? 3.problēma: kā nodrošināt tiesības sievietei, kura mīl citas sievietes un kura grib, lai citām sievietēm būtu iespēja kļūt par vīriešiem? 4.problēma: kā nodrošināt tiesības sievietei, kura mīl citas sievietes, kura grib, lai citām sievietēm būtu iespēja kļūt par vīriešiem un pēc tam, kļūstot par vīriešiem, kļūt atkal par sievietēm un visu to par valsts naudu?
snm
s
Skatoties uz mūsdienu feministēm, GLBT un klimata aktīvistiem, kļūst skaidrs kādā veidā kādreiz bija radušas komunistu partijas. Vājprātīgie bija visos laikos.
Fredis
F
Atkal reklamē vīrietes-sievietes ar psiholoģiskām novirzēm? Tādām ir vajadzīga ārsta palīdzība, nevis reklāma.
Pravietisnejaukais
P
Dieva Vārds, Bībele, Mateja 15:13,14. Visi dēsti, ko Mans Debesu Tēvs nav dēstījis, tiks izrauti ar saknēm. ATSTĀJIET TOS! Tie ir akli akliem ceļa rādītāji; bet, ja akls aklam ceļu rāda, tad abi divi iekritīs bedrē."
Reklamēt
R
nenormālo = censties ieraut pasauli elles ugunīs. Tas attiecas gan uz vīriešiem, gan uz sievietēm. Gals atnāks, tāpat kā atnāca Sodomas un Gomorras gals.
Bulgakovs
B
Virsrakts satur nekorektu apgalvojumu. "Sākušas" ir tieši sievietes. Precīzāk - pirmā sieviete. Tas ir fakts un fakts, kā teica Volands, ir viena spītīga lieta.
Pravietisnejaukais
P
"Sātans staigā apkārt kā lauva rūkdams un lūkodams, ko varētu aprīt".
reptilis
r
Jā..ā,šito murgu mums cenšās iebarot pakāpeniski ,kā pirms pāris gadiem Latvijas radio 1 izteicās viena ""progresīva""būtne pēc apmācībām Zviedrijā - Latvijā cilvēki vēl nav sagatavoti uzņemt ""progresu""bērnu apmācības jomā ,bet mēs to darīsim lēnām un salauzīsim šo vecmodīgo domāšanu.Paskatīsimies šodienas informācijas virtuālās lapas -TVnet,Apollo,Diena.... visur homoseksuālisma un lesbisma slēptā reklāma......,kādreiz ,bija teiciens - ja,zvaigznes iedegās,tad kādam tas ir vajadzīgs un vēl no Romas laikiem - meklējiet,kuram tas ir izdevīgi:)))....graut tradicionālo ģimeni...nacionālās valstis...ievest migrantus ...??? ..iesaku noskatīties Paula Watsona rullīti - Woketopia ✊
reptilis
r
Labāk,iesaku noskatīties -https://www.youtube.com/watch?v=5ngl4NzytyU
lezbiešu bibliotēka
l
Ziedoju pirmo grāmatu lesbiešu bibliotēkai: Grāmata Nr.1 - Obižennije i oskorbļonnije
Dostojevskis
D
Ja sievietei sabiedrībā nav ierādīta viņas īstā vieta, sabiedrība acīmredzami iet bojā. Par to ir rakstīts katrā trešajā avīzē un to neredzēt var tikai aklais.
Dostojevskis
D
Ja es Tevi neuztvertu kā līdzvērtīgu... vai tad es vispār runātu? Vai tad man būtu rūpe par to, lai arī Tu saproti, ka aiz mākoņiem nav tikai zvaigznes? Ja mēs daltoniķim norādām uz sarkanu brīdinājuma lampiņu ... vai tad mēs viņu uzskatām par ne-līdzvērtīgu?
 • 2
 • 0
jautājums > Dostojevskis
j
Vaina ir tajā, ka vienkārši nespējat uztvert sievieti kā līdzvērtīgu. Visi argumenti - no primitīvi fizioloģiskiem līdz Providences iedibinātai kārtībai, kas atklājas Rakstos un realizējas caur Baznīcu kā institūciju - ir aizbildinājumi, jo nespējat sev atzīt, ka pusi no planētas vērtējat zemāk dēļ dzimuma - jo tas nebūtu ne garīgi, ne smuki.
 • 0
 • 0
Dostojevskis
D
"Baznīcas noteiktai kārtībai" ... kas tā tāda? Par ko mēs šeit runājam? Ir ļoti daudzas vietas, kur sabiedriskām ēkām piebūvēti torņi ar dažādu konstrukciju krustiem un iekšā sanests tūkstošiem dažādu dekorāciju... kas jums teica, ka tā ir Baznīca? Pie atziņas par Baznīcu var nākt tikai caur Dieva Vārdu. Lasiet Rakstus Paši, neizdariet secinājumus no dažnedažādiem dzeltenas krāsas izdevumiem!
 • 4
 • 0
jautājums > Dostojevskis 11:19
j
Nav vienkārši diskutēt un atrast kopīgu valodu ar kosmiskās kārtības tulkiem. Jums taisnība, mēs lietojam dažādas kartes. Baznīcas noteiktai kārtībai un sabiedrības attīstības likumsakarībām ir kopīgi saskarsmes punkti, bet, līdzībās runājot, nav vienas sliedes.
 • 0
 • 0
Dostojevskis
D
Vēl viena līdzība... Iedomājieties... jums vajag atrast aptieku Rīgā, Ģertrūdes ielā... bet jūs esat paņēmuši Minskas karti... un sparīgi meklējat. Ko jūs atradīsiet? Tieši tādā pašā veidā cilvēki meklē atbildes uz jautājumiem, rakņājoties pa NEPAREIZAJIEM TEKSTIEM. Ja jūs noliedzat, ka Dievs ir radījis sievieti kā palīgu vīrietim, vienlaicīgi Rakstos norādot, kā vīrietim būs izturēties pret sievieti... tad jūs pēc būtības apliecināt, ka uzskatāt Dievu par meli. Vai jums ir laba sajūta sakot: "Dievs ir melis"?
 • 4
 • 0
jautājums > Dostojevskis 14:55
j
Ja satrauc bērnu tiesības, tad tieši par to arī ir jārunā. Arī mani tās satrauc un tie nav tikai vārdi. Bet sievietes loma sabiedrībā mainās, tas ir objektīvi, tā tiek vairāk novērtēta, jo attīstība iezīmē ceļu uz personības emancipāciju. Līdz kāda kataklizma mūs neatsviedīs civilizācijas pirmsākumos.
 • 0
 • 0
Dostojevskis>jautājums
D
Pateicos par cieņu. Problēma paliek. Līdzīgi kā... ja nodefinētu, ka "degviela ir dzeltens šķidrums" un ielietu automašīnā urīnu. Nevarētu nekur aizbraukt. Līdzīgi kā ... īpaši uzsverot kaut kādas mistiskas "bērnu tiesības" realitātē panāk ļoti zemu izglītības līmeni un apšaubāmu skolotāju līmeni. Protams, šie salīdzinājumi neizceļas ar smalkumu, protams...!
 • 4
 • 0
jautājums > Dostojevskis
j
Visu cieņu Jūsu ticībai, bet paturu savas tiesības uz ticības brīvību un pārliecību, ka patriarhālā pasaule, kāda tā pārredzamā pagātnē iezīmējas, ir vīriešu izdomāta un iekārtota.
 • 2
 • 7
Dostojevskis>jautājums
D
Es domāju Dieva, Jēzus Kristus Tēva radīto pasauli. Vīrieši nekādu pasauli nav nekad radījuši. Ja vīrietis slikti pilda savu lomu un sieviete slikti pilda savu lomu šajā pasaulē, tad viņiem neveicas. Nekā personīga. Es arī apzinos, ka "sieviešu tiesību" (kas laikam nozīmē "cilvēktiesības+") cīnītāju prāti ir tik pārsātināti ar bailēm, ka viņas neuztver nekādus racionālus argumentus. Bet... vienmēr paliek cerība.
 • 7
 • 2
jautājums
j
Jūs domājat vīriešu radīto pasauli? Kur aiz katra vīrieša stāv sieviete. Jautājumu ir vairāk kā atbilžu.
 • 1
 • 4
Dostojevskis
D
Bez šaubām, tas pats attiecas uz vīrieti... .
 • 7
 • 1

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja