Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Kultūrā ir jābūt morālam paplašinājumam. Intervija ar režisoru Dāvi Sīmani

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
navula j
Start making cash online work easily from home.i have received a paycheck of $24K in this month by working online from home.i am a student and i just doing this job in my spare time and i work daily 2 to 3 hours a day.everybody can join this job and make extra income in part time by follow this link……GOOD LUCK.. Copy Here.........>> https://www.2netpay.com
Alans Karlsons
A
Vai Rīgas Kinostudijas ēku un saimniecības kā kultūras objekta izšeptēšana bija izmanīgu vīru morālais paplašinājums? Vai daži no viņiem nedabūja ordeņus?
xovefi j
Start making cash online work easily from home.i have received a paycheck of $24K in this month by working online from home.i am a student and i just doing this job in my spare time and i work daily 2 to 3 hours a day.everybody can join this job and make extra income in part time by follow this link……GOOD LUCK.. Copy Here.........>> https://www.2netpay.com
Šis
Š
grib, lai paplasina naudas subsīsdijas viņa netalantīgajām filmām?
Anna2
A
Jā, pie `morālā paplašinājuma` arī tūlīt sarāvos, un visam pārējam (par nozari, industriju utt.) arī diemžēl jāpiekrīt. Un par KKF vadīšanu šajos apstākļos jau nu pavisam. Zemu, zemu lidojam, ij peļķēs iešvirkstam...
Atis Priedītis
A
Morāls paplašinājums būtu tad ja attieksme pret radošiem cilvēkiem būtu godīga. Šobrīd "zaļā gaisma" ir "stukačiem" un tiem, kuri bija saistīti ar VDK un kompartiju. Tiem, kuri okupācijas laikā tika aizliegti un vajāti ir tikai iespēja pašiem sevi reklamēt un pašiem par savu naudu finansēt savu radošo darbību. Tikko uzzināju, ka mana (Andra Marta) un Anetes Felkeres grāmata "Zēns, meitene, internets un gadījums" ir iekļauta Latvijas bibliotekāru 25 jauniešiem ieteikto grāmatu sarakstā kopā ar visā pasaulē populārām grāmatām - ari "Harijs Poters" un "Toma Sojera piedzīvojumi". Tā patiesībā ir ļoti augsta līmeņa atzinība, kura visticamāk tiks noklusēta. Lielo masu mediju uztverē manis vienkārši nav. Kaut gan esmu izdevis jau 11 autorgrāmatas.
Ludis Skuja
L
Pietiks ar paplašinātu bikšu priekšu...
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Cilvēks, kurš pārtiek no LKKF piešķīrumiem, tagad pats šo fondu vada un turpina LKKF piešķīrumus piešķirt pats sev. Slavena tēva dēla būdams, izsakās pret "nepotismu," un tūlīt pat slavē Kristu Burāni - Inta Burāna atvasi. Vislielākā nelaime LV mākslā ir tieši šis nepotisms - kad mākslu pārņēmušas šīs netalantīgās slavenību atvases, Dāvi Dāvja dēlu Sīmani ieskaitot, patiesi talantīgus indivīdus nelaižot, tā teikt, pie šprices. Spilgtākais piemērs Rēzija Kalniņa, kura pat savā dārzā samāksloti un uzvilkti pozēja - likās, ka pat viņas vīra kungs un abi pomerānieši jutās garlaikoti (Henriettas Verhousķinskas rušinātajā Kultūrdobē)...
atbilde
a
Komentāram nav nekāda sakara ar lietderīgo un interesanto D. Sīmaņa interviju, bet ar žēlīgo "Kultūrdobi" - pilnīgi neizdevies raidījums, kuram nav nekāda sakara ar kultūras norišu atspoguļojumu vai izvērtējumu. Ierindojams sadaļā "Gatavo ēst ar kultūras pārstāvi" un "Dejo ar kultūras pārstāvi". Ieteicams uz brīdi paņemt pauzi un piešķirt finansējumu vai nu izlietot lietderīgāk vai novirzīt citu raidījumu sagatavošanai.
 • 5
 • 1
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Precizēju: likās, ka pat Rēzijas vīra kungs un abi pomerānieši jutās garlaikoti un NEĒRTI!
 • 9
 • 3
Arturs Priedītis
A
Mums ir ne tikai rektori un augskolu docetāji, kuriem garīgā kultūra ir “industrija” un “nozare”. Mums ir arī kultūras ministrs, Tiņģeres lakstīgala, kuram latviešu tauta ir “kultūrnācija”. Vai šie kadri, muktupāvelrūtas, sīmandāvji, Tiņģeres lakstīgalas apjēdz, ka ar savu odiozo attieksmi pret mākslu un literatūru, garīgo kultūru viņi apkauno ne tikai sevi, bet apkauno visu latviešu tautu. Katrs citas zemes izglītots un inteliģents cilvēks, tiekoties ar tādu reti vulgāru un primitīvu izturēšanos pret mākslinieciski garīgo pasauli, tūlīt teiks, ka latvieši ir visīstākie mežoņi, latvieši ir pilnīgi neattīstīta tauta. Ja kultūras ministrs, rektors, pasniedzēji ir tik lieli mežoņi, tad ar to pilnīgi pietiek, lai attiecīgi negatīvi raksturotu visu tautu.
:):):):):)
:
Un kā Jūs pats sevi raksturotu? Kādu tautu pārstāvat, Priedīša kungs?
 • 7
 • 4
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Latvieši nav "pilnīgi neattīstīta tauta." Latvieši ir mazattīstīta tauta, Artur. Savai valstij vēl nenobriedusi tauta.
 • 11
 • 3
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Artūr, kas ir kultūrnācija? - Kultūrnācijas ir tās, kuras ir viedojušas cilvēces kultūru, ar jēdzienu "kultūra" saprotot VISU, ko radījis cilvēks fiziski UN garīgi! Ja latvji grib būt "kultūrnācija," tad tiem vispirms ir jāapgūst kultūras definīcija, un tad, kad būs apgūta kultūras definīcija, tad varēs atbrīvoties no šīs odiozās iestādes, ko sauc par "kultūras ministriju."
 • 7
 • 3
Arturs Nagliņš
A
Šis tips strādā Kultūras akadēmijā. Tā vispār ir jocīga iestāde. Tās rektorei, docētājiem garīgā kultūra ir ne tikai "nozare", bet arī "industrija". Skat. par degradāciju šajā mācību iestādē: https://pietiek.com/.../degradacija_ka_norma_un_vertiba...
Arturs Priedītis
A
Vēl viens laikmetīgs sakārnis, kuram "kultūra" ir nozare tāpat kā zvejniecība, lopkopība, biškopība utt. Kur gan rodas tādi neizglītoti, neinteliģenti latviešu "kultūras nozares" pietaisītāji? Kur rodas tādi zemcilvēki ar tik vulgāru attieksmi pret mākslu? Kā no tādām cilvēciskajām nevērtībām tikt vaļā?
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Tur jau tā lieta, ka zvejniecība, lopkopība, biškopība utt., Artur, IR kultūras nozares, jo kultūra, Artur, ir VISS, ko cilvēks ir radījis ar savu fizisko un garīgo darbu!
 • 9
 • 0
Pravietisnejaukais>Udo
P
Pēdējam teikumam piekabini "pseido-mācītājus"!
 • 4
 • 2
Udo Ulbergs
U
Glamūrīgi mēdz vienmēr izteikties pseidointelektuāļi, pustalanti, kuri nespēj neko īstu un vērtīgu radīt. Tāpēc viņi savu pliekanību kompensē ar kaut kādiem murgainiem leksiskajiem salikumiem, kā to dara šis veidojums ar savu "morālo paplašinājumu". Skaidrs, tas viss ir adresēts filistriem, pusdomātājiem, pussapratējiem, kādi ir pārsvarā latviešu žurnālisti, kuri apčubina pseidointelektuāļus, radoši neapdāvinātos.
 • 21
 • 7
Pravietisnejaukais
P
Kultūrā ir patiešām jābūt morālam paplašinājumam, tik "platam", lai tas pilnībā iekļautu Dieva Vārda novērtējumu par mūsdienu problemātikas "platākajām "vietām.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
"Dieva vārds", Pravietinejaukais, jau pieder KULTŪRAI. Tāpēc tur nekas nav vairs jāpaplašina - jāatceras tikai KULTŪRAS definīcija!
 • 6
 • 3

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Viss par Žoriku(1)

Jau drīz mākslīgā intelekta sistēma katram piemeklēs tādu izrādi, kuras laikā nebūs garlaikoti jāsūkā ledenes un jāpēta nagu augšanas ātrums.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja