Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Aizdomās par seksuālu vardarbību apcietina Rēzeknes-Aglonas diecēzes priesteri

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vagiff Ramirov
Nekādas izvarošanas un cilvēku tirdzniecības te nebija.Kā tas Latvijā katoļu priesteriem un bīskapiem pieņemts, šim vecītim arī gribējās pasūkāt jauna puiša stīvo dzimumlocekļi. Iekrita!Nezināja, ka tas puisis ļoti populārs kriminālajās aprindās, un ir 2.grupas invalīds psihiatrijā.Skaidrs, ka par pakalpojumu puišiem ir jāmaksā.Te ceļa,laika ,enerģijas tēriņi.Priesteri par minetu puisim maksā 30-50 eiro, bīskapi vairāk par kādiem 20-30 eiro, bet sūkā sliktāk. Es jūtu līdzi šim vecītim, arī 73 gados tak gribas, neatkarīgi no impotences. Visi piekrita labprātīgi, arī pats "cietušais" saņēma baudu, bet KK likums bargs.Pirms sūkā,bija jāpārliecinās,vai visi dalībnieki ir veseli. Jāpiezīmē,ka daudzi Latvijas priesteri un pat 2 bīskapi slimi - sifiliss un HIV, četriem garīdzniekiem jau AIDS. Var aplipināt. Daži bīskapi un priesteri mīllaizīt anusu (rimmings) sievietēm un puišiem un par to maksā.Es nesaprotu,kur te noziegums. Viņi tak arī griboši cilvēki.
Ticiet Dievam un lūdziet To!
T
TIKAI TĀ jūs miesas kārības uzvarēsiet. Un turiet Dievam apsolīto ŠĶĪSTĪBAS solījumu, ko šo rindu autors allaž ar prieku pildījis. Elijah.
Buks
B
Katoļu baznīcai ir divas nemainīgas vērtības- pederastija un pedofilija. Viss pārejais ir liekulība.
Ne tikai baznīcai.
N
Šīs VĒRTĪBAS katrā ģimenē koši zied, kurās VIENĪGAIS, kas NAV liekulība maucība, un maucība tas pats nāves grēks kā citi. Tā kā, dari ko gribi, visi ceļi uz elli ved!
 • 2
 • 0
Juce
J
ir rakstīts - uz AIZDOMU pamata - latvju tauta un mēs jau apmētājam cilvēku ar akmeņiem...bez pamatotiem pierādījumiem.. Kādam šādu traci vajag... Kuram?
nu
n
so traci vajag sātanistiem jo gaidāms Romas Pāvests .
 • 2
 • 0
Droši vien, pašam priesterim.
D
Nebūtu tādas šmuces taisījis, nebūtu Juce no bēdām sajukusi.
 • 4
 • 2
Ja nopietni,
J
tur nav nekā nopietna. Viens morālā ziņā apšaubāms pasākums vairāk vai mazāk nevar ne uz ko nopietnu pretendēt.Kājas gan skrej uz dievnamu, bet sirds ir un paliek mauku mājā, jo maucība ir iedzimta, mīļa un iesēdusies, un tā nebūt NEVAIRO DVĒSEĻU CEĻU UZ DIEVNAMU.
Pravietisnejaukais
P
Ja nopietni... "sausais atlikums" no visa šī kārtējā skandāla ir tas CIK DVĒSEĻU CEĻŠ PIE DIEVA TIKS TRAUCĒTS, CIK SIRDIS NOCIETINĀSIES UN CIK KĀJAS TĀ ARĪ NEPĀRKĀPS DIEVA NAMA SLIEKSNI. Ja t.s. "garīgie līderi" paši nelasa Rakstus un neņem vērā, ko Jēzus runā par apgrēcināšanu, tad viņi, protams, šo nevar saprast.
Vaina, protams,nav pierādīta,
V
bet - nav dūmu bez uguns, un komentāri vien attaino ziņu par priestera arestu. Un, piekritīsiet, priestera arests nav ikdienišķa lieta, un neba policijai vajadzīgs krietnu un tiklu nepareizi apvainot. Nav jau KPV, kam reklāmu vajag.
Ja ir ticams,
J
ka Rēzeknes policisti pieder Romas katoļu baznīcai, tad nākas secināt , ka aizturēšana notikusi pēc Romas katoļu baznīcas iniacitīvas, balstoties uz pašu policistu pieredzi vai aizdomām.
 • 2
 • 2
>lielticesdirsīgais
&
Pēc tavas loģikas iznāk, ka Latvijas policija vairo katoļu mācītāju maucīgo morāli - klausieties manos vārdos un ne darbos. Un ka tās uzdevums izgudot kompromātu, kas pēc tam nav jāpierāda.
 • 3
 • 2
Irlielāmērāticams
I
ka LV kriminālpolicija nesastāv no idiotiem un nav politiski vai ideoloģiski saistīta. Viņi labi apzinās, kādas sekas būtu tad, ja šādu lietu iesāktu un nevarētu pabeigt pierādījumu trūkuma dēļ. ( Ir arī lielā mērā ticams, ka daudzi Rēzeknes policisti paši ir piederīgi Romas katoļu baznīcai)... .
 • 4
 • 3
Sokolovs
S
Vajadzētu arī Jelgavas Bezvainīgās Jaunavas Marijas stagnējošo liekuļu bandas katedrāli papurināt.
Ja kāds zaimo,
J
tad tāds zaimo PATS SEVI, pats savu dvēseli un miesu nāves briesmām pakļauj.
Nušics
N
Ak, jaunava Marija, kas tiki ieņemta bez grēkošanas, ļauj mums grēkot bez ieņemšanas.
Nu, un kas?
N
Bija teikts?
 • 0
 • 0
Pravietisnejaukais> Nušics
P
Kur Svētajos Rakstos ir teikts par Marijas bezgrēcīgo ieņemšanu?
 • 3
 • 3
Nušics
N
Nav vajadzīgs miljons, pietiek ar tevi vienu pašu. Lielāka ūdensgalva par tavu nav redzēta.
 • 1
 • 3
Pravietisnejaukais> Nušics
P
Humora izjūta ir gaumes lieta, bet faktu nezināšana ir... parasta muļķība. Protams, Tu neesi vienīgais, kurš klūp uz faktiem, vēl ir daudzi miljoni, kuri apspriež pašu nesaprastas lietas.
 • 4
 • 1
Sirds balss
S
Tas nav vienīgais gadījums kad Aglonas Rēzeknes diacēzē notiek ar tikumību saistīti pārkāpumi! Manā gadījumā- mēğināja sievu ar viltu pavest( gandrīz tas izdevās viņas lētticības dēļ) aicināja pavizināties, meklēja iemeslus lai izvilinātu uz tikšanos slepeni no manis, kad es to pamanīju man priesterītis pat draudēja ar izreiķināšanos! Rezultātā griežoties pie diacēzes Dekāniem nekas netika darīts lai lietu risinātu un priesteris tiktu sodīts. Tad ko varam spriest par baznīcas svētumu! Tas ir tikai un vienīgi bizness, grupējums kura aizkulisēs notiek sazinkas!
Patiesība ir labākās zāles
P
Par to ir jārunā skaļi, nosaucot vārdus - masu medijos.
 • 1
 • 0
Tā tas varētu būt,
T
varētu arī nebūt. Katrā ziņā, ar baznīcas svētumu te nav nekāda sakara, jo baznīcu SVĒTU Dievs dara, un šim svētumam nav nekāda sakara ar to, ko baznīcā cilvēks dara, un katrs atbild par sevi pats.
 • 8
 • 7
to Somu niķelis
t
Pasargāts nav NEVIENS, ne tikai šo 3 profesiju pārstāvji. Un nepietiks ar to, ja tikai baznīca CĪNĪSIES, jo katram pašam, ar tiem velniem kas sevī, ir jācīnās.
Somņiteļnijs
S
Ne policija, ne ONAP, bet vēl jo vairāk žurnālisti nav pasargāti no sātana apsēstības. Cīņa pret sātanu - kristīgās baznīcas pienākums.
Aizstāvēm.
A
Atceros, kā reiz svētceļojuma laikā kāda katoļu MĀSA ČORTĪJĀS (protams, zem četrām acīm), ka, lūk, tas neesot nekāds LABS mācītājs, jo neesot viņu izpisis. Tā sakot, arī kolorīts piemērs katoļu ikdienai un katoļu dvēseļu samazgām.
skandāliņš tieši laikā
s
Smalkajā pieņemšanā,par godu Pāvesta vizītei,vismaz būs par ko parunāt .
Kas gan tur nu smalks,
K
un kāda gan nozīme ''pieņemšanai'''ar melno ikdienu?
 • 2
 • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Līgo svinēšu:

Kopā nobalsojuši: 638

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Plinti krūmos vēl nemet(2)

Sešpadsmit deputātu kopa, ko no KPV LV kandidātu sarakstiem ievēlēja 13. Saeimā, faktiski sašķēlusies trīs daļās. Aizvadīto mēnešu laikā pietiekami lielu publicitāti piedzīvojusi trīs deputātu aizi...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas