Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

TV3: Slepkavas labi pazinuši Astru pāri

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
No ASV
N
Kas man ari dod nemieru -- tikai nedelu ieprieksh Harijs Astra bij rakstiijs sav viedokli par uzvaru parku pieminekli. Vinsh rakstiij ka biij laiks to nonemt no vietas. Bij gruut ticet ka nedelu veelak vinsh tik slepkavots! Varbut nav sakara bet dod stipras aizdomas.
Vecais
V
Varbūt kaut kas ir jāmaina likumdošanā un sociā lajos pabalstos? Latvijā esot 62000 BEZDARBNIEKU un tai pašā laikā"'Latvijā trūkst darbaroku".
kurts
k
Es uz šo lietu skatos vienkāršāk. Slepkavam nav jābaidās no soda, tas ir pamatā šādām izdarībām, ka upuri ir Gunāra Astras tuvinieki, tas ir tikai šajā gadījumā. Es darba gados vairākkārt pieņēmu darbā bijušos cietumniekus, starp tiem bija tādi, kas nemaz nekautrējās ka ar laiku tur atgriezīsies. Pēc viņu domām tā ir normāla uzturēšanās vieta, alkohols un narkotikas esot pieejamas, tur pietrūkstot tikai pretējais dzimums. Šādiem tipiem tikai nāves soda iespēja varētu būt līdzeklis, kas attur no nozieguma. Par sirdsapziņu labāk nesāksim runāt.
No ASV
N
Latvijas patriots. Trukst vard. Sird saap.
bb
b
pilni lauki šādu vīriešu darbspējas vecumā. tikai tās darbspējas, diemžēl, ne tur tiek izmantotas
Nevajag spekulēt pirms laika!
N
Uz vienu Astru pāri, ir vesels bars noslepkavotu sirmgalvju laukos, kad prātu nodzērušajiem pietrūkst pudelei. Un tādi delīrijā nesaprot cik trausli ir sirmgalvji. Nevajag spriest vai kāds speciāli nogalināja - ja kādam ienāktu prātā novākt politisku iemeslu dēļ, slepkavas jau sen būtu beigti - šie ir dzīvi un veseli un policijai ir visas iespējas noskaidrot slepkavības apstākļus. Kamēr nav policija nav šos nopratinājusi un izdarījusi paziņojumu, var tak atturēties no pāragriem secinājumiem, kuriem nav absolūti nekādas jēgas. Un ja patiešām nav nekāda sakara šai slepkavībai ar politiku, tad tomēr ir nožēla par to, ka miruši no tādas Latvijas neatkarības sekām... ko neviens pa šiem 30 gadiem nav pamanījis.
Kādam ļoti nepatika
K
http://www.la.lv/harijs-astra-mes-nekarojam-pret-pieminekliem-bet-pret-okupacijas-slavinataju
Briesmīgi
B
Te nu tiešām rodas sajūta, ka tas ir bijis organizēts pasākums pirms 25.marta. Tādus agrāk sodītos ir viegli vadīt un provocēt. Čeka zin, kā uzspiest uz vajadzīgajām pogām. Arī prokurores Lozes bende varbūt pēc pāris gadiem pazudīs no cietuma un kaut kur Brazīlijā sāks jaunu, skaistu dzīvi.
Briesmīgi
B
Tik pat labi kāds Rīgas (Maskavas) onkulis tur varēja palaikam piebraukāt, un viņiem iebarot narkotikas, zinot, ka viens no viņiem ir tik pazīstams ar upuriem. Tie dzērāji izskatās tikai instruments kāda rokās.
  • 13
  • 8
Kopija no LA komentāriem
K
Policija sniedz tādas ziņas, ko tā var sniegt, un žurnālisti pēta savu uzdevumu un savas saprašanas ietvaros. Tomēr ir sajūta, ka tautā un sabiedriskajā domā sabiezē aizdomu ēna par mums nezināmiem apstākļiem, kas varētu būt tieši vai netieši pamudinājuši neliešus uz šausmīgo noziegumu. Šī aizdomu ēna ir saistīta ar laiku, kad sabiedrība uzzināja par šo slepkavību – terora/ deportāciju upuŗu piemiņas dienas priekšvakarā. Laikā, kad tiek mēģināts slēpt un padarīt nenozīmīgu daļu no čekas maisos atrodamajām ziņām par aģentiem, viens pēc otra aiziet cilvēki, kas zināja un būtu varējuši pastāstīt par daudziem šodienas ‘pazīstamiem’ cilvēkiem visai neglaimojosus faktus. Vienmēr informācija aizkavējas vairākas dienas, vienmēr tiek uzstājīgi uzsvērti tiešo slepkavu mantkārīgie nolūki, bet netiek uzdots fundamentāls romiešu tiesībās formulēts jautājums: cui prōdest? Kam tas ir izdevīgi?!
VVZ
V
Šis bēdīgais notikums tikai vēl vairāk izceļ Latvijas lauku absolūto degradāciju. Valsts ir nolaista līdz kliņķim.
pa
p
Latvijā ir īpašs nabadzības paveids – zaļā nabadzība. Tas ir, kad reālas un iedomātas vides problēmas liek augstāk par cilvēku labklājību. Laba vieta, kur dzīvot zvēriem (vai dzīvot kā zvēriem). Kaut tā Eiropas Savienība izjuktu, un latviešiem pašiem būtu jādomā kā organizēt savu dzīvi.
  • 7
  • 12

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas