Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Opozīcija gatava rīkot piketu, Braku muzeja vadītāja neredz satraukumam pamatu

Aicina neizcirst Braku mežu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jens Z
J
Primitīvas peļņas kāres sludinātāji latviju cenšas novest akmens laikmetā, jo ekonomikas balstīšana uz dabas resursu iznīdēšanu, kā arī kokmateriālu eksports ir mežoņu valstiņu 'bizness', kam smadzenes tālāk par kailcirti nesniedzas; ir pareizi teikts, ka labklājības nekad nebūs tam, kam nav kultūras, un LV 4.maija režīms šajā ziņā turpina ārkārtīgi izcelties ar savu sovjetisko kolhoznieciskumu.
Bērziņš
B
Ko cirtīsiet, kad viss būs izcirsts? Lai palēninātu biodiversitātes samazināšanos un klimata pārmaiņas, labākais veids ir apmežošana nevis kailcirtes. Cirtēji zem akmens dzīvo?
Elementāri >>
E
Kad viss būs izcirsts, celsim vēja parkus.
 • 1
 • 0
TrollisJT
T
Lai cik tas baigi arī neizklausītos... Latvijas klimats ir tāds, ka izcirst var teorētiski "visu" ... un pēc 80 gadiem teritoriju atkal klās mežs.
 • 2
 • 5
Scorseze
S
Kamēr Latvijā būs kaut viens nenocirsts koks, cirtējiem miera nebūs, nekas, ja vēl no tiem kokiem ko derīgu izgatavotu (mēbeles, papīru, būvmateriālus) taču latvju bāleliņi tos pārdod tikai kā izejvielas (ar ko tad mēs esam labāki par to jūsu nīsto Krieviju). Man ir jautājums, ko darīs šī nodevēju valdība kad visi koki būs izcirsti un visa Latvija apbūvēta ar tirdzniecības centriem?:):):) PAr kultūru vispār nav vērts runāt, jo šī brīža valdība nezin ko šis vārds nozīmē!:):):)
Ērglēnietis
Ē
Šajā pasākumā Bitei un Oltem nav nekādas intereses par Braku pāraugošo koku mežu, bet par iespēju iesēsties siltās vietās! Ērgļiem neviens no viņiem neko labu nav izdarījis, tikai mācējuši paņemt visu gatavu. Viņi abi nav arī kultūras cilvēki. Prot tikai šķelt nevis vienot. Skumji, ka ir tādi mūsu deputāti.
ļuļa
ļ
ja jau sākam ar kultūrvēsturisko ainu, tad visa latvijas lauksaimniecība ir jāreformē. latvijas tradicionālajai lauksaimniecībai nav raksturīgas lielsaimniecības. nav raksturīgas kūtis ar 3000 govīm, kuras vispār netiek laistas laukā. nav raksturīgas monokultūras. šitas pats ulmanis atņēma tiem, kam bija par daudz zemes, un piešķīra tiem, kam nav. ja jau mēs gribam atjaunot pasauli pēc ulmaņa skatījuma, tas sāksim, lūdzu, ar megalielsaimniecību likvidēšanu. un ziniet, visiem būs labāk - i pārtika būs tīrāka, ir dabai draudzīgāk, ir tradicionālā ainava atjaunosies. un ja to nedara, tad nav ko ņemties ap privātu mežu, ko grib nocirst. normālas globalizācijas sekas, tāpat kā ārvalstu koncerniem piederošas lielsaimniecības.
birokrāts
b
Valsts varai vajag naudu, mums taču nav naftas ka Putinam.Ka nav kauna apstrīdēt varas lēmumus.
TrollisJT
T
Aicinu padomāt... kāda gan jēga bija izdeldēt CCCP, ja privātīpašums reāli neeksistē? Ja man kā meža īpašniekam nav tiesības rītā darīt ar mežu to, ko šodien esmu nolēmis... tad kāda velna pēc man būt īpašniekam? Tad lai nāk atpakaļ boļševiki un savāc !
Fakts
F
Pie boļševikiem tu dabūtu redzēt Sibīriju, taigu un baltos lāčus. Pēc tava teksta - tieši to tu būtu pelnījis, kā nožēlojams tautas mantas prihvatizators.
 • 0
 • 0
Punkts
P
Jā,darīt ar savu īpašumu praktiski nedrīksi neko,izņemot nomaksāt obligātos nodokļus.
 • 1
 • 2
On Ans
O
Kulakā ir spēks.Brāķu būdu buldozēt,mežu izcirst un uzbūvēt 45 stāvu viesnīcu Tudallski Holiday Resort.
2 kosis (C)
2
Olte neslēpj, ka patlaban savu rīcību salīdzina ar naudas līmēšanu uz sienām. “Tagad mums paveicās vai nepaveicās, bet dzimtas mežu, aptuveni hektāru, nogāza vētra. No turienes kaut kas nāk. Man dikti patīk Viļa Krištopana teiciens: ja tev vajag vairāk naudas, vienkārši vajag mēģināt nopelnīt vairāk naudas.”
Brikšņu protestieris
B
goo.gl/gBojnS
natrins
n
www.vbt.g/lk
 • 0
 • 1
daudzbērnu tēvs
d
Pietaisījis bērnu baru tagad taisa skaļas, bezjēdzīgas kampaņas,lai pēčāk ieraustos pagasta vadītāja beņķī.
malacis
m
ka pietaisījis-tātad domā par tautu un valsti...
 • 13
 • 5
Gana
G
izcirst visus mežus lai kad atnāk NAŠI gansiem fašistiem nav kur slepties un mums uzbrukt..
>>Gana
&
Labs Tev humors.
 • 3
 • 0
>Gana
&
Eksportēt uz Rodinu biedrus Lindermanu, Gaponenko, TrollisJT, Neslavs, Udo, stulbins.....glabt Rodinu no gansiem-fašistiem-nacikiem-benderovciem..
 • 6
 • 7
Gana
G
tovaršiči latviijci: Gaidam jusu atbalstu...
 • 4
 • 5
tukša muca
t
Olte solīja atrast vainīgos,kuri izmērdēja visu dzīvo Ičas upē.Pēc kāda laiciņa apklusa kā valodu zaudējis,jo ne tiem bija sācis uz astes kāpt.
TrollisJT
T
Saglabājiet visus mežus, pa kuriem reiz pastaigājies Kārlis Ulmanis!
biedri: stulbiņ, Neslāv, Udo:
b
Aiciniet izcirst. Jūsu pienākums aicināt te visu izcirst
un
u
Trollis JT ar..........
 • 5
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Lieldienās parasti apēdu:

Kopā nobalsojuši: 268

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas