Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Kandavas internātskolas saglabāšanai ievieš maksu par ēdināšanu un neuzņems topošos desmitklasniekus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Runā, ka...
R
Runā, ka šāda situācija ir izveidojusies, jo pašvaldība, ar savu kriminālo deputātu saimi, nav izpildījuši mājas darbu. Turpretī skola un valsts savus mājas darbus izpildīja, bet rezultāts ir tāds kāds ir.... Pašvaldība vainīga! Deputāti jāsauc pie atbildības! Uz mežu visus deputātus! Un, lai pēc tam, priekšvēlēšanu debatēs, pat never muti vaļā un nestāsta: "Es kā audžumamma un mamma visvairāk lepojos ar to, ko esam skolu labā izdarījuši...."!!!!
Ai, ai, ai...
A
Ko ta tagad iesāks Kandavas princesīte-deputātīte, dižākā audžumāte Signe Ezeriņas kundze, kura savu nešpetno audžumeitu pāraudzināšanas nolūkos nosūtīja uz internātskolu? https://nra.lv/latvija/izglitiba-karjera/271308-nra-peta-internatskolu-slegsana-sitiens-ari-audzugimenem.htm?fbclid=IwAR0DVhwqfuST955u6ggxjhywVaB6tR3vPrJTiGqNBXiYdWsxwdAb8z_nWT0 Kauns un negods tādai!!!!
Ormanis
O
Arī es mācījos tanī skolā un jāsaka, ka bez šīs skolas mana dzīve būtu bijusi dzīva elle, kuru nenovēlētu pilnīgi nevienam. Kā izbijis skolēns esmu gatavs kaut ik mēnesi ziedot visu atlikušu dzīvi nelielu summu dažu bērnu paēdināšanai. Esmu pārliecināts, ka to labprāt uzņemtos arī citi absolventi. Skola par katru cenu ir jāsaglabā, jo šī skola nav tikai skola- tās ir mājas, drošība, siltums, cilvēcība un arī zināšanas. Saprotu, ka cilvēkiem, kas tiešā veidā nav saistīti ar skolu, to nesaprast, bet šis lēmums ir milzīga kļūda, no kuras cietīs sabiedrības neaizsargātā un visvairāk saudzējamā daļa- bērni.
Jas..
J
Cietumniekiem.....Naudu var atras ar ko 3dienā pabarot,bet bērniem nau... Vēl runā vai nevajadzētu šiem piešķirt prezervatīvus un šļirces...Debīlisms kautkāts..
Tom of Berkshires
T
Ziniet ko politiki un visi parejie prezidenti un premjeri un deputati utt. Ja kads vel nezin tad Kandavas internatskola ir ipasha vieta berniem kuri nak no dziliem laukiem un ari daudziem berniem bez vecakiem un berniem no loti nabadzigam gimenem. berniem ta skola ir ka majas . tur vini izaug un dzivo un macas Skolotaji biezi vien dara tik daudz par ko viniem nemaksa un atdod visu savu sirdi un dveseli Tiem berniem nav citu vietu . vismaz tur vini jutas pasargati un siltuma un paedushi. Latvijas valstij kauns. ja valsts grib particigu valsti ar particigiem iedzivotajiem tad viniem par to ir jarupejas nevis jaizmet berni miskaste tas viss attiecas uz bernu namiem kauns
Sandra
S
Kā to saprast?Tāpat, neizpildot prasības par minimālo skolēnu skaitu vidusskolas posmā, nolemts pārtraukt uzņemšanu internātvidusskola 10.klasē ar 2019./2020.mācību gadu. Izglītības pārvaldei uzdots arī risināt jautājumu par skolas dienesta viesnīcas izmantošanu no jaunā mācību gada. Domē lēš, ka tās pakalpojumu varētu izmantot skolēni, kuri plāno sākt mācības 10.klasē.
Bijušais audzēknis
B
Pilnīgs debilisms.
VVZ
V
Tā publika, kuras bērni mācās šajā skolā, nav sabiedrības "elite" un sevi aizstāvēt nevar. Šāds risinājums norāda uz to, ka šajā zemē ir zudušas pēdējās cilvēcības paliekas. Kaut kādiem radio 4, kurus neviens neklausās, naudiņa atrodas, bet lauku bērniem ne. Šajā karaļvalstī smird.
Sandis
S
luk nauda,ko var novirzit pusdienu zupai pietiktu ne tikkai kandavniekiem=atrastas un atsavinātas 231 579 nelegālās cigaretes, 131 litrs nelegālā alkohola un vairāk nekā 71 000 eiro, aptuveni divi grami kokaīna, tikpat daudz marihuānas, kā arī dārglietas, dārgakmeņi un divas gāzes pistoles. Savukārt otrā gadījumā atrastas un atsavinātas vairāk nekā 217 000 nelegālās cigaretes, 732 litri nelegālā alkohola, 940 grami tabakas, kā arī 8800 eiro, dārgakmeņi, dārglietas un pulksteņi.
  • 3
  • 0
Kandava
K
par savu bērnu ēdināšanu Latvijas sabiedrības "elite "rupejas gan,bet Latvija ka valsts ir migla rasas pilna rita,kura tulit izzudis un paliks tik teritorija.....!
  • 8
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Noskaidrots Juglas ezera piesārņojuma avots(1)

Juglas ezerā pirmdien konstatētā naftas produktu noplūde radusies no lietus notekūdeņu kanalizācijas novadīšanas kolektora, aģentūrai LETA atklāja Valsts vides dienesta (VVD) pārstāve Maruta Buklevi...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas