Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Kurzemes reģiona novadi joprojām lielā neziņā par gaidāmo teritoriālo reformu

Novadi labprātīgi apvienoties negrasās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
oskars
o
Apvienosies labpratigi, jus tikai atstajiet visas darbavietas un visus amatus pasvaldibu ieredniem ...Parastiem cilvekiem ir vienalga , ta ka ta, pec izzinam jabrauc uz bijusajiem rajonu centriem ...
Alsunga
A
Alsungas novadam ir jāpievieno Gudenieku un Jūrkalnes pagasti, visi šie trīs pagasti tomēr ir suitu zemes un to tradīciju kopēji! Bierande ar šoseju samelojas tā kā cerība ka šoseju no Alsungas uz gudeniekiem aizvilks ir daudz realaka jo posms ir īsāks!
>:-)
&
Vesels bars, kopā ar saviem radiem un radu radiem, tiks atstumts no SILES! Tas nav pieņemami ! Tā jau var pavisam izkāmēt, vēl morālās ciešanas, par nomešanu no troņa. ĀrprāC !
Protams!
P
Kur aitas, tur cirpēji - nekam citam novadu iedzīvotāji jau nav VAJADZĪGI! Kurš gan atteiksies no siltām vietām un no milzīgām algām? Vakar redzot TIEŠĀ RUNĀ to Carnikavas mūdzeni, nemaz citu domu vairs nevar būt!
Rajons=1.pašvaldības līmenis
R
Zalāna reforma jau sākotnēji paredzēja, 1.līmeņa pašvaldības ir jāveido uz bijušo rajonu bāzes. Tam atbilda gan infrsastruktūra, gan iedzīvotāju skaits, gan valsts iestāžu izvietojums. Vienīgais izņēmums bija Rīgas rajons, kas būtu nedaudz jāpadala (Sigulda ar apkaimi atsevišķi)
Apriņķis
A
Nevajag nekādas okupācijas paliekas: Latvijas republikā bija apriņķi, pagasti un apriņķu prefekti, un tas bija labi.
  • 3
  • 6
Irlielāmērāticams
I
ka patriotiski -emocionālas runas par apvienošanos labi iedarbojas uz publikas jūtām... tomēr jāatceras, ka jebkura apvienošana nes līdzi nepatīkamu blakni - vadoņu krēslu skaita proporcionālu samazinājumu.
senču ols
s
lielākā nelaime ir tā , kur liks tos radus un draugus , kuri aplipuši ap pagastu kā mušas gar zirga dīr*u, otrs punkts ir lembes sadētie pauti pašvaldībās , kuri nedrīkst pamest pagastus līdz nākošajām saeimas vēlēšanām , citādi var iznākt ka zēzēesesiešiem var nebūt tie 5 % , neiekļūšana saeimā var maksāt ar to ka šī partija , kura jau 25 gadus grauj valsts tiesiskumu pašos pamatos , var noiet no politiskās skatuves , nonākot politskajā mizkastē, nevar pasargāt savu fīreru no cietuma cietajām nārām
kam to vajag?
k
Ja paskatāmies karti, Latvijā ir 76 (!) pilsētas. Normālas pilsētas izmēram pat Rīga ir par mazu. Kādi novadi? Kādi pagasti? Durbe- pilsēta ar 542 iedzīvotājiem (wikipēdija). Kāda pilsēta? Kāda tur vēl pašvaldība?
ta nu gan
t
Ja maza pašvaldība ir tik maza un stulba, ka pati neko nedrīkst lemt, tad pēc tāda parauga tik mazai struktūrai kā ģimene vispār nedrīkstētu būt ne sava lemšana, ne savs ģimenes naudas maks, visu varētu lemt, piemēram, labklājības ministre. Labāk pasakiet, vai pēc pirmās teritoriālās reformas bija finansiāli (to var izmērīt) ieguvumi vai zaudējumi. Kamēr pirmās reformas ieguvumi& zaudējumi nav izvērtēti, kāpēc jau tiek runāts par nākamo?
  • 15
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas