Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vāc parakstus pret vēja elektrostaciju parka būvniecību Jelgavas novadā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Agris
A
Latvijai jaatsakas no elektroenergijas,vispar no jebkadas tehnikas , jadzivo ka akmenlaikmeta,nevajag televizorus,gludeklus un velamazgajamas masinas,tad ari nevajadzes elekroenergiju. Kada velna pec vajag parnesamos telefonus,tiem ari vajag stravu lai uzladetu. Tad Latvija bus slevena visa pasaule,valsts kura dzivo akmenlaikmetaa.
Cepums
C
ir diezgan iespējams, ka šādas kampaņas rīko izspiedēju grupējumi, kuri tādējādi mēģina izspiest no investoriem kādu žūksnīti zaļo.
jupis
j
Lai būvē kapos,tur zeme tiks izmantota lietderīgāk.
Raibais Runcis
R
Savukārt, ja ir interese iepazīties ar citu ES valstu aktivitātēm vēja enerģijas jomā, plānoto un citiem datiem atjaunojamās enerģijas jomā, tad meklētājā var atrast ''Renewables Global Status Report - REN21'' par 2018.gadu (pieejams pdf formātā). Pārskatā redzams, ka vēja enerģijas īpatsvars ES līmenī sasniedz jau 18% no kopējā apjoma un vairāk kā 50% no 2017.g. no jauna izveidotajiem enerģijas avotiem. ''The EU installed roughly 15.6 GW of gross capacity, up 25% over 2016 additions to a record high, bringing its total capacity to 168.7 GW (153 GW onshore and 15.8 GW offshore). In a rush to beat a change in the EU regulatory framework (which required member states to introduce competitive auctions for the allocation of support as of 2017), the region saw record additions both onshore (12.5 GW) and offshore (3.2 GW). Wind power represented an estimated 55% of new generating capacity added during 2017, and its share in the EU’s total power capacity reached 18% (up from 12% in 2012)
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
MAN ŠIS IDOTISMS SĀK APNIKT !!! PRET VĒJA PARKIEM IR VIENĪGI LATVIJAS IENAIDNIEKI !!! VAI GALĪGI MUĻĶ I !
Ak,vai
A
Jā,čīkstēt par dārgu elektrību var daudzi,bet pret vējdzirnavām,kuras dotu elektrību Latvijai,atkal uzrodās neapmierinātie. Mīļie cilvēki,izlieniet beidzot no alām.
  • 3
  • 0
Ja smīns
J
Paralēles velkot LR ir likumdošana, laba...kura aizsargā pret 200 metrus augstām mega būvēm... tāds Servitūts uz unikālu ainavu vai skatu! Jānodibina tāds savam īpašumam un iepūt, iepūt man vēja turbīnātor ;)
rietumi
r
Rietumos šos vēja parkus būvē jūrā. Šeit nabagi-rausēji būvē novados! Kur ir vējš vai tiešām Jelgavā?
Vai esmu stūrējis pa jūru?
V
Es vairākkārt esmu braucis cauri Vācijai un Nīderlandei. Tur bija pilns ar vēja ģeneratoriem. Un zinu, ka tas nebija jūrā, jo mans auto nav amfībija.
  • 8
  • 3
jautri
j
Vēja elektrostacijas būvēt nedrīkst, jo tās izplatīs neciešamu liellopu un cūku mēslu smaku!!!!!
OIK saņēmēji organizē "pret"
O
Tādu vēja elektrostaciju būve, kuras var ražot zaļo enerģiju bez OIK subsīdijām, ir ļoti neizdevīga esošajiem OIK saņēmējiem, jo tas izslēdz argumentu, ka OIK jāsaglabā "zaļuma" dēļ. Tāpēc OIKisti par no mums izkrāpto OIK naudu organizē kampaņas pret jaunajām vēja elektrostacijām.
Malači, turamies! Precizēts
M
Celulozes rūpnīcu Jēkabpilī norakstījām, siltumizolācijas materiālu rūpnīcu Ikšķilē norakstījām, Coca-Cola rūpnīcu Rīgā norakstījām, vēl daudzu citu ražotņu ieceres norakstījām. Arī vēja elektrostacijas norakstīsim! Nav ko te visiem bāzties iekšā Latvijā ar reālām investīcijām! Mēs labāk atbalstīsim pašmāju un importa OIKistu blēžus!
Malači, turamies!
M
Celulozes rūpnīcu Jēkabpilī norakstījām, siltumizolācijas materiālu rūpnīcu Ikšķilē norakstījām, Coca-Cola rūpnīcu Rīgā norakstījām.Celulozes rūpnīcu Jēkabpilī norakstījām, siltumizolācijas materiālu rūpnīcu Ikšķilē norakstījām, Coca-Cola rūpnīcu Rīgā norakstījām, vēl daudzu citu ražotņu ieceres norakstījām. Arī vēja elektrostacijas norakstīsim! Nav ko te visiem bāzties iekšā Latvijā ar reālām investīcijām! Mēs labāk atbalstīsim pašmāju un importa OIKistu blēžus!
cony
c
Kam mums Koka-Kola, dzersim bērzu sulas!
  • 7
  • 3
Visā Eiropā būvē, Latvijā- nē!
V
Visā blīvi apdzīvotajā Eiropā būvē vēja elektrostacijas, bet Latvija kārtējo reizi pateiks stingru "nē!"
Jānis
J
Kādēļ vēja elektrostacijas nebūvē Latgalē, kur kilometriem ir tukšums un pamestība. Par to visam pagastam varētu atcelt maksu par elektrību. Visiem būtu labi.
hmmm
h
Es gan labprāt paraksītos PAR šāda projekta būvniecību. Ja klausītos vietējo iedzīvotāju kaprīzēs, tad nedz RailBaltic, Nacionālai bibliotēkai, nedz vēja ģenerātoriem nedz daudz citiem vērienīgiem projektiem nebūtu vietas. Nav iespējams, no vienas puses tukš-muldēt par Latviju kā modernu, tehnoloģiski attīstītu sabiedrību no vienas puses, un totālu dabas rezervātu bez modernām inženiertehniskām būvēm no otras puses. Šādos gadījumos ir paredzētas TAISNĪGAS kompensācijas attiecīgo zemesgabalu īpašniekiem. Kas tā par bezkaunību, kavēt Latvijas attīstību!
aina
a
Domāju, ka šis ir diezgan nepamatots pasākums- vākt parakstus. Ja vēja elektrostacija atrodas vismaz 2 km attālumā no apdzīvotām vietām, tad nevajadzētu celt paniku. Zemes iznomātāji saņems kompensācijas, zemes joprojām būs izmantojamas lauksaimniecībā un ja tiks saražota elektrība bez OIK, tad būtu muļķīgi no tās atteikties. Politiķi Emša personā ir ES apsolījuši 40% atjaunojamās elektroenerģijas un šis ir viens no labākiem, nekaitīgākiem variantiem.
hmmm
h
Pilnībā piekrītu. Citreiz šķiet, ka visi sakarīgākie iedzīvotāji izbraukuši, šeit palikuši kautkādi retardo. Pieprasa "Latvijas Nokia", OIK atcelšanu un Vācijas dzīves līmeni, bet tai pašā laikā dzīvot grib pēc sentēvu metodēm, neiviešot, neattīstot it neko principiāli jaunu. Kā ta mēs uzbūvēsim to attīstīto ekonomiku.
  • 12
  • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Valdība vēlas mazināt atklātību(6)

Nedz Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), nedz Sabiedrība par atklātību Delna neatbalsta valdības atbalstītos grozījumus likumā Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu d...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas