Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Vilnītis neatbalsta prasību Pūcem demisionēt, jo uzskata, ka tādējādi tikai tiktu vilcināts laiks. Tā vietā viņš vēlas turpināt diskusiju par to, kā realizējama teritoriālā reforma

Vilnītis draud tiesāties, ja Liepāju apvienos ar citām pašvaldībām

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
XXL
X
Nu tiesājies , tikai par ko , par to ka paliki bez amata?
AR
A
Kā var LIEPĀJU!! apvienot ar kaut ko citu?! Absurds.
prieks
p
Tad jau Vilníti varés iesúdzét par kaitniecíbu pret valsti.
Enģeļa viesis
E
Vai kaut man šķiet, ka Liepājnieki izrādās un uztaisās par kaut ko īpašu... tā kurzemnieku lepnība kļūs banāli hroniski smieklīga :)))
>Ērzeļa viesis
&
Iespējams, ka krieviski vārdu liepājnieki ar lielo burtu raksta. Latviski nē!
  • 2
  • 0
bubulis
b
Viss ko Vilnītis min savā argumentācijā ir pilnīgi pekstiņi. Tas kā tiek dalīta fondu nauda principā ir atkarīgs no izšķiršanās nacionālā līmenī. Šobrīd lielajām pilsētām izdalīts atsevišķs podiņš ar naudu, nekas to neliedz darīt arī turpmāk. Tas kuru Satversmes pantu teritoriālā reforma pārkāptu man tā arī netapa skaidrs.
una
u
Negatīvie komentāri nav pamatoti. Liepāja ir ļoti cietusi no elektrības dārdzības- tas nogremdēja Metalurgu un 2000 strādnieku. Pirms tam nepamatoti jau cukurfabriku, utt.utt. Nezinu, kur visi tie bezdarbnieki palika, iespējams, emigrēja. dzīvokļus Liepājā sapirkuši lietuvieši. tomēr pašvaldība kaut kā ķepurojās un laikam jau kļūst drusku labāk, tiek veidoti uzņēmumi, pilsēta atdzīvojas. Ja viņi saka, ka nevar pavilkt laukus, tad to arī vajag uzklausīt. Laukiem ir citas prioritātes, pilsētai citas. ja Liepāja būtu bagāta. varbūt varētu, bet tā nepavisam nav, tikko atkal viens uzņēmums- Tosmare- pazuda. Varbūt liepājniekiem jāatceras sava vēsture un jāiet ielās , bet tā jau laikam gan nenotiks- cilvēki ir izdzenāti un depresīvi.
Enģeļa viesis
E
Nabadziņi...tieši kurzemnieki īpaši agresīvi iestājas pret sadarbību ar Krieviju, kas ir vēra ņemams noieta tirgus...amerikāņi savu tirgu nedod!
  • 3
  • 2
ideja
i
Drīzāk vajadzētu izskatīt partijas Par! ideoloģiju un izvērtēt, vai tā nav prettautiska. Tāpat izpētīt pūcītes, jaunupītes u. c. šīs organizācijas biedru un atbalstītāja darījumus no krimināltiesiskā viedokķla ar visām izrietošajām sekām.
Mēsls ir tas Vilnītis.
M
Viņš un viņam līdzīgie domā nevis par to, kā valsti un pašvaldību uzlabot un darīt bagātāku, bet kā turēties pie varas un gūt personīgo labumu. Lai Jums slikta karma, Vilnīša kungs!
Paolo Pavo
P
"Nācijas tēvs" uzskata, ka Liepāju vajag apvienot ar Kārsavu, lai Latgale un Lejaskurzeme būtu vienādā līmenī ar latviešu jaunajiem ciešajiem partneriem Namībijā. Kā ir informēta gudri stulbā latviešu tauta, "nācijas tēvs" nesen pie bezmaksas ēsiena galda kopā ar Namībijas viceprezidentu nodibināja priekš latviešiem ciešu partnerību ar Namībijas bušmeņiem un hotentotiem, lai latvieši izjustu draudzību Āfrikā, jo Eiropā ar latviešiem neviens negrib draudzēties, jo latvieši esot stulbi, nelietīgi un zaglīgi. "Nācijas tēvs" izdarīja labu darbu "nācijas" interesēs, lai visi latvieši būtu vienā līmenī ar jaunajiem draugiem bušmeņiem un hotentotiem. Latvieši to ir godam pelnījuši, 30 gadus tikai zogot un izdalot milzīgu stulbumu kopā ar nelietībām vienam pret otru.
sīka vietvaldīša domāšana
s
Tādam, kurš domā tikai par savu labumu, ir jāiet prom no pārvaldes un viņa vietā ir jānāk cilvēkam ar valsts līmeņa domāšanu
pašvaldības tērē nenormāli
p
Vidēji Eiropā pašvaldības tērē 11% no valsts kopīgajiem nodokļu ieņēmumiem. Latvijā pašvaldības tērē 19%.
pašvaldības pret iedzīvotājiem
p
Pašvaldības Latvijā nepārstāv savu iedzīvotāju intereses, bet administrācijas intereses pret iedzīvotājiem. Tas izpaužas gan varaskāres apmierināšanā, čakarējot savus iedzīvotājus, gan arī nodokļu politikā, kur pašvaldības neļauj samazināt iedzīvotāju ienākuma nodokli un uztur spēkā nenormālu nekustamā īpašuma nodokli, lai varētu manipulēt ar atvieglojumiem u.c.
pašvaldības=izšķērdība un korupcija
p
pašvaldības Latvijā ir izšķērdības un korupcijas perēkļi!
Nepatīk? Ej prom no amata!
N
Vai dalīšanās ar apkārtējiem novadiem tiešām tādā mērā samazinās iespējas grābt otkatus, lai sāktu bīdīt kaut kādus murgainus draudus?
no malas
n
Visi tādi priekšnieķeļi ir gudri, kamēr var būt par baronu savā muižā. Kad apvienosies, būs jākļūst par saimnieku plašākā saimniecībā. Pie tam, gan rēķinoties ar iekšējo konkurenci un lielāku viedokļu daudzveidību, gan ar Liepājas gatavību ne tikai vārdos, bet arī darbos palīdzēt nabadzīgākiem kaimiņiem.
  • 12
  • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Nākamnedēļ gaidāma liela tveice

Šīs nedēļas nogalē visā Latvijā palaikam gaidāms lietus, nākamnedēļ būs 30 grādu tveice, vēsta pašreizējā Global Forecast System (GFS) prognoze.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas