Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Apturēta Kalnozola darbība LZP saistībā ar neētisku uzvedību pret Čakšu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
spanch
s
vai nav ironiski, lzp/zzs spodrina savu telu,zirgi nirdz nav verts-vienotibai skuju tacina, aber pec jums gan narinas aiz dzelonstieplem raud.
Glenfidich
G
Izskatās, ka viņš no pusaudža lecīguma pa taisno pāriet vecuma marasmā. Normālā vidusdaļa izpalika.
MM
M
Wow, kāds mums mačo! Kad jāstrādā un budžets jāpieņem, tad gaitenī uz dīvāna guļ, kad iespēja uz.irst kādam, tad izvēlas vājāko - sievieti gaidībās!___ Sūds un lupata nevis reāls vecis!!!
Valdis Kalnozols
V
Manuprāt tā ir, dažu partijas biedru agoniska cīņa par varu, kura lēni izslīd ārā no viņu rokām. Jo varu neizmantoja Latvijas un tās iedzīvotaju interesēs, bet to ļautiņu interesēs, kuri ir noslepusies aiz viņiem.
zz
z
Izlasīju, neko nesapratu. Vai tas bērns no Kalnozola?
dadzis
d
uz 53 500 tūkstošiem iedzīvotāju notērēti 52,6 miljonu euro !
Dzērājs, zaglis, izspiedējs
D
Bet Truksnis vēl arvien ir LZP biedrs.
!!!
!
Kalnozola finansiālais pienesums tuvu klāt nestāv Trukšņa sastrādātajam! Tajā partijā prot rēķināt!:)
  • 3
  • 0
Zobs Kaulā
Z
Tā kā Diena ir mēma par vainīgiem vārdiem, pieņemu, ka tas ir "neuztraukties", kuru lietojuši vairāki valsts locekļi, lai aprunātu Čakšas grūtniecības stāvokli. Pilnībā piekrītu par Kalnozola padzīšanu, ja manuprāt to pašu vārdu var lietot tad, kad kāds maita izvaro sievieti. Neuztraucies! Es tikai sevi apmierinu.
Valdis Kalnozols
V
Pēc Labklājības ministrijas datiem, ja 2014. gadā slimības pabalsts tika piešķirts 222 900 gadījumos, tad 2016. gadā 276 400 gadījumos. Turklāt attiecīgi pieaug arī izdevumi slimības pabalstu nodrošināšanai no Invaliditātes, maternitātes un slimību speciālā budžeta. 2014. gadā tie bija 82,2 miljoni eiro, bet 2016. gadā - jau 134,8 miljoni eiro. Kas norāda uz būtiskam problēmām Veselības aizsardzības joma un tās veikto veselības aizsardzības politiku. Man ir patiesi žēl, ka tā vietā, lai mēs kopīgi iedzīvotāju interesēs sakārtotu šo jomu, mēs nodarbojamies ar nevajadzīgam intrigām, nevajadzīgu iekšpartejisko konkurenci. Faktiski tāpēc, ka aktīvi iestājos par Latvijas un tās iedzīvotāju interesēm, man jau vairāku gadu garuma kārtējo reizi ierosina izslēgt no Latvijas Zaļas partijas. Aicinu savu kolēģus deputātus no Zaļās partijas labāk sakārtosim kopīgi savu dzimto zemi un neterēsim enerģiju savstarpējo attiecību kartošanā. sacentīsimies, kurš vairāk var izdarīt Latvijas l
brigmanis-betmens
b
Kas tad nu?! Godīgi sakot, Kalnozols visā tajā frīku komandā tīri labi iederējās.
a13
a
Ko viņš tur vispār meklē? Maksātnespēja draud?
  • 3
  • 1
Trollis JT
T
Iederējās, pat ļoti iederējās.
  • 4
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Nesanāk Saldū, mēģinās Brocēnos

Pret bīstamo atkritumu pārstrādi netālu no Brocēnu pilsētas robežām mēneša laikā ir savākts vairāk nekā 1200 parakstu. Tikmēr tiesā un atbildīgajā ministrijā nonācis lūgums atcelt domes lēmumu, ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas