Laika ziņas
Šodien
Migla
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Topošās valdības ministrus sāk izvērtēt SAB

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Priecīgs Paskaidrojums
P
SAB garantē, ka skatuve paliks aizsegta. Visi noslēpumi tiks apspriesti zooloģiskā dārzā. Valsts turpinās peldēt pa darvas jūru.
:)
:
Tad jau valdība nevarēs strādāt vēl vismaz pusgadu,jo, kā teica maizītis,tas ir nepieciešams pārbaudei,jeb vai tas attiecās tikai uz Gobzemu?Varbūt topošos ministrus pārbaudīs pāris dienu laikā?
Derglis
D
Kaut kā uz iepriekšējām valdībām pēdējo 15 gadu laikā (kopš esam NATO) tādas skrupulozas pārbaudes neattiecināja. Tas rosina nelāgas domas, ka SAB ir viena politiska spēka prihvatizēts.
Rita
R
Ka vispar so cuku, alkatigo kretinu Paradnieku var iekartot ka Ministru prezidenta pakalnieku? Latvija visa valsts parvalde, pasvaldibas ir izveidotas pec radu, draugu darba iekartosanas principa. Loti labi ir atmina, ka zaglis, korumpants Lesinskis/slesere bija ielidis zagligajai, alkatigajai Vikenei un ka Vikene lobeja un visur iekartoja Lesinski.
zvirbulēns
z
Linkaitis ir Latvijas Ekonomiskās attīstības foruma valdes priekšsēdētājs. --------------------------- SAB būs grūti pārbaudīt Linkaiti...kur tik viņš nav strādājis, šausmas!
K#
K
Kādas šausmas?Viņš ir silē ar visām četrām,un jau sen!Tādiem pielaide noslēpumiem piešķirama automātiski ...
  • 1
  • 0
zvirbulēns
z
Linkaitis Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultātē ieguvis ekonomista izglītību. Viņa līdzšinējā darba pieredze ir Valsts reģionālās attīstības aģentūras Vīzija un stratēģijas apkārt Baltijas jūrai (VASAB) sekretariāta vadītāja amatā. Linkaits bijis konsultants, projektu vadītājs attīstības sadarbības projektos Serbijā, Melnkalnē, Alžīrijā, Lībijā, Moldovā, Kosovā, bijis arī Privatizācijas aģentūras administratīvā dienesta vadītājs, ģenerāldirektora palīgs sakariem ar valdību, kā arī Ekonomikas ministrijas Privatizācijas departamenta valsts īpašuma privatizācijas politikas nodaļas vadītāja vietnieks. Tāpat Linkaits bijis lidsabiedrības «airBaltic» padomes loceklis, VAS «Latvenergo» padomes loceklis, VAS «Latvijas kuģniecība» valsts pilnvarnieks, AS «Rīgas vīni» padomes loceklis, kā arī strādājis kā valsts pilnvarnieks SIA «Baltic International Airlines», AS «Universālveikals Centrs», AS «Jēkabpils cukurfabrika» un VAS «Latvijas eksportkredīts». Linkaitis ir Latvijas Ekonomiskās a
Edvins Eglitis
Sagaidu ka SAB turpinas savas politiskas spelites saistiba ar pielaidu jautajumuun cietis visvairakk KPV-LV deputati. Vakardienas medija izskaneja ka SAB Maizitim ir pasa sava vieta cekkas maisos. Vai sis konstatets fakts tiks ignorets?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas