Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
VDD norāda, ka radikāli noskaņoto nolūks nereti ir uzvesties provokatīvi, lai rezultātā "sarūpētu" materiālu Krievijas medijiem, kā to 2016. gadā panāca prokremliskais blogeris Greiems Filipss

Drošībnieki prognozē radikāli noskaņotu personu klātbūtni leģionāru atceres pasākumā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
oskars
o
cikos sogad klaunu gajiens pie brivibas pieminekla ?
Rīgas kolonistu kopienai
R
Itseviški šogad vajadzīgs jampadracis lai novērstu uzmanību no sava varonīgā vadońa likstām..... nemaz nerunājot par briestošām ES vēlēšanām.
Edvins Eglitis
Cerams sogad policija un "drosibas sargi" mazliet aktivaki noversis konfliktus PIRMS tas attistas. Vai vini nesaprot cik arzemju medija filme so notikumu un tad paaraidis par visu pasauli? Kas tur bija pirms paris gadiem kad Kozlovskis un viens dzzids sedeja policijas komandmasina un kopigi veroja (vai pa stureja) nemierus lai pasaules medijai but kas intresants ko radit.
  • 4
  • 0
Ass
A
Tos ss kareivjus nosoda visa demokrātiska pasaule,bet pie mums sie gājienus rīko .Samak kaut kāda nepareiza demokrātija!No kurienes tie Daugavas vanagi saņem finanses un kas ir viņu boss?Tos ss gājienus Salaspilī vajadzetu rīkot!Lai tur pastāsta par saviem "varoņdarbiem"!Kapec latvija nav sarkano strēlnieku atminas diena vai gājiens?Tie tak ar karoja par brīvību!Fasistus ienīst visa pasaule,fašisma slavināšana (ar jebkādu iemeslu) ir pretlikumīga.
Putins
P
DIRSA,ej dirst!
  • 2
  • 0
Irlielāmērāticams
I
ka 16. marta pasākuma iniciatori reāli apkauno Latvijas valsti.
Udo Ulbergs
U
Uz “otrās” Latvijas Republikas nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā fona traģēdija kļūst to cilvēku ieguldījums, kuri cīnījās pret padomju iekārtu pēc kara un ziedoja savu dzīvību “mežabrāļu” iznīcināšanas kaujās. Uz “otrās” Latvijas Republikas nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā fona traģēdija kļūst arī latviešu ziedotās dzīvības kara gados vācu armijas sastāvā. Tagad redzam, ka Latviešu leģiona karavīri, kuri atdusas Lestenes Brāļu kapos, dzīvības ziedoja, lai plauktu šodienas masveida zagšana, iedzīvotāju masveida sadegšana, pie varas nonāktu fundamentāli kroplā “6.oktobra paaudze” – pašu latviešu izglītības un audzināšanas kolosālais brāķis. Dzīvības tika ziedotas, lai latviešu masām brīvība un valsts suverenitāte nebūtu nekāda vērtība. 16.marta pasākums noteikti ir jāapzinās no šodienas šausmīgās realitātes viedokļa. Tiem, kuriem Latvijas Republika bija un joprojām ir brīvības un neatkarības ideāls, tagadnes “ES dalībvalsts” ir pazemojošu, apkaunojošu, smeldzī
K
K
Izlasi grāmatu ,,Šoks'' un tu aizvērsies uz visiem laikiem ar šo leģionāru - slepkavnieku slavināšanu!
  • 0
  • 0
ērce
ē
Krievnacisti grib izdzēst cilvēku atmiņu.
Das Reich
D
nu nevajag tos kremļa provokātorus laist klāt un viss
Irlielāmērāticams
I
ka stulbā pasākumā piepulcējas arī stulbi dalībnieki.
rekur
r
Radikāli noskaņotas personas tur bijušas klāt vienmēr, cik vien ilgi pastāv pasākums. Tas ir publisks šovs, kur visiem radikāļiem izrādīties. Politiska ne- geju parāde. Lai prognozētu radikāļu klātbūtni nav jābūt drošībniekam. Pietiek, ja esi apsargs RIMI vai maksas autostāvvietā.
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Kad RIMI veikalos pulcējas radikāļi? Un kuros veikalos?
  • 1
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas