Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Ja neskaita aizturēto, kas piedalījās nepieteiktā pasākumā un nepakļāvās policijas rīkojumiem, un vienu aizturēto par atrašanos alkohola reibumā publiskā vietā, pasākums noritēja mierīgi

VIDEO: Netālu no Brīvības pieminekļa aiztur piketētāju no ārzemēm

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Mark Roccabruna
M
Paziņojums, kas varētu būt ieinteresēts, Vai jums ir nepieciešams bizness / personas aizdevumi? Mēs piedāvājam kredītu ar 3% procentu likmi, ja vēlaties, sazinieties ar Mark Roccabruna par savu aizdevumu, e-pasts: markroccabruna35@gmail.com hipotekārais kredīts, individuālais kredīts, auto aizdevums, studentu aizdevums, biznesa kredīts Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar: e-pastu: markroccabruna35@gmail.com
Replika
R
Jāatzīmē, ka bļāva viņš ļoti nepārliecinoši. Vienīgais kas iekrita acīs, viņa piemīstās bikses...
Timurs
T
Ir viens jautajums, pires tien izcakareta Latvijas 100. gares sveinesana sauta, capes Kanadas zagliga, alkatiga, egoistiska Vikene uzsedas cekas mainiem ar savu pakalu un tos nelava atvert??? Sis ir pats svarigakais jautajums kurs ir jauzdod katram sev, jo sie cekas maisi bija jatver jau pirms 10 gadiem, tacu, veca ciba Vikene aizliedza tvert cekas maisus ar vienu merki, lai Latvija kapinatu neuzticibu, savstarpeju naidu, lai sacakaretu Latvijas 100. gades svinibas kuras tau nosvinetu un nenozagtu no Latvijas valsts 70 milijonus eiro ka to ir ieplanojusi valdiba, jo no ta veca ciba, egoistiska, alkatiga un kompleksiem nomakta Vikene guva un gust orgasmu....
Tieši par tēmu:
T
No "jauns.lv" taisnīgākajiem komentāriem 12.02.2018 00:14 -tādi, LV nelojāli šie psrs migranti ir lielākajā vairumā te un par milzu nelaimi – joprojām uz mūsu kakla... ja no 91-93.g. nodevēji tos te neatstātu un te vairs nebūtu šo psrs okupantu masas, valsts nebūtu sistemātiski izzagta un degradēta, arī noziegumu statistika vairāk kā uz pusi saruktu jau pirmajos 10 gados... un šodien būtu normālu cilvēku normāla valsts un visās jomās. Bet arī tagad to jāizdara, arī lustrāciju, kaut novēloti un kremļa astoņkāja taustēkļi visur salīduši..
Kremļa taustēklim
K
a tu nebaidies, ka tevi pirmo izlustrēs, ko? tu te jau sen naidu kurini!
 • 2
 • 7
Nikolaj
N
švaki savoku ždanoks bandai ar finansim, ja tik de.gen.eratus tipus ir samaklēt pret latviwu karavirim - istim kara varonjiem tas bij 100% š.izo un tadim žadank nauda maksa, vot pazors
TGR
T
Tā jau vēl 100 gadus Latvijas vara mocīsies ar visādiem provokatoriem, un tikai pašas vainas dēļ, neveicot sen vajadzīgo, pareizo un juridiski ANO pieprasīto bijušās kolonijas atbrīvošanu no kolonistiem.
Grāfs
G
Pietiek Ždanokai samaksāt kādam angļu proletārietim un pastāstīt, ka gājienā iet tie, kas ''iznīcināja ebrejus pēc Hitlera pavēles''. Krievs šim nolūkam neder, jo tad runās par ''Maskavas garo roku''.
majors Proņins
m
Šajā gadījumā angļu proletārieti nodeva krievu skolas aizstāvošais uzraksts. Krievijas troļļiem nekādi neizdodas paslēpt āža kāju - viens vārdu ''Himlers'' uzraksta ar ''G'', otram pasprūk antiamerikāniska naida runa utt.
 • 23
 • 2
to kremļa aģentam
t
Šodien, 14:32 Valdis V Secinājumi... Treškārt, virsnieku un instruktoru štats S ----- ------da uš, tu vovka esi sodāms tips un tā arī būs, nekur nespruksi
Tieši par tēmu:
T
Būtisks precizējums: Tātad -Rīgā visu nokrāsu kremlinu un cionistu nelieši izmanto iespēju pazīmēties uz vācu nacisma upuru - varonīgo leģionāru piemiņas pasākumu fona!
pie tā paša
p
Cionistiem, tas ir, Izraēlai nav nekāda sakara ar šiem Kremļa huligāniem un nekad nav bijis.
 • 7
 • 2
krievu nacisma anatomija
k
Rīgā visu sugu un pasugu krievnacistu troļļi - smadzeņu skalošanas upuri - kvekšķ uz latviešu karavīriem! Starp citu, leģionāriem tādu problēmu nav bijis nevienā antihitleriskās koalīcijas - bijušo Vācijas ienaidnieku - valstī.
 • 9
 • 1
Oleg Lozbanov
3a oдну нoчь бpocить кypить нaвceгда? Лeгкo, нo eсть тoлько oдин мeтoд - http://bit.do/bezsigatet - вылeчит дaжe зaядлых кyрильщикoв! Я kypил 23 гoдa пo пaчкe вдeнь, но бросил без усилий за 1 день!
reptilis
r
Kā Krievija pērk provakātorus no ārzemnieku vidus varat uzzināt noskatoties sižetu Vata TV -https://www.youtube.com/watch?v=zaajX-JqZvI ,protams,ja saprotat suržiku ....tas ir tāds jaukts krievu un ukraiņu valodas variants - pidžins.
reptilis
r
Par “suržiku” zemnieki sauc dažādu labību maisījumu, kas neder maizes cepšanai, vien lopbarībai. Bet “suržiks” ir arī tautas sarunu valoda, īpatnējs ukraiņu un krievu valodu kokteilis. Ukrainā tajā ikdienā joprojām runā miljoniem cilvēku, pārsvarā valsts centrālo un austrumu reģionu pilsētās. “Suržiks” rodas, ukraiņu valodas gramatiskajās konstrukcijās iepinot krievu vārdus. Vai arī otrādi – ukraiņu vārdus jau krievu valodā.
 • 6
 • 0
kas ir suržiks?
k
tas pats kas feņa vai cits?
 • 3
 • 0
Valdis
V
Secinājumi... Treškārt, virsnieku un instruktoru štats SS Latviešu leģionā sastāvēja attiecīgi apmēram no 90% un 60% brīvprātīgo (izņemot iesaucamos, kas paātrinātas apmācības gaitā saņēma unter-virsnieku un jaunāko virsnieku amatus), daļa no kuriem atstāja asiņainus nospiedumus dažādu policijas un SD vienību sastāvā, ieskaitot „Arāja komandu”. Ceturtkārt, pirmās – trešās mobilizācijas (1943.g. marts – 1944.g. janvāris) iesaucamajiem bija dažādas iespējas izvairīties no dienesta Vaffen-SS divīzijās bez draudiem dzīvībai: izvēlēties darba dienestu vai vērmahta palīgvienības, kā arī vienkārši izvairīties no iesaukšanas, riskējot tikai ar nelielu sodu – brīvības atņemšanu uz pusgadu. Piektkārt, latviešu Vaffen-SS 15. un 19. divīzijas apakšvienības epizodiski veica kara noziegumus Krievijas, Baltkrievijas un Polijas teritoriju piefrontes zonā.
vovka, krieveļu daunis
v
Treškārt, deģenerāt, virsnieki visās armijās ir profesionāļi. Ceturtkārt, dauni, Hitlers nebija puņķains humānists un nekādu sodu cietumā uz pusgadu PAR IZVAIRĪŠANOS NO IESAUKUMA, PIE TAM KARA LAIKĀ viņa valstī nebija. Koncentrācijas nometne gan pašam iesaucamajam, gan tuviniekiem - tāds bija sods. Piektkārt, latviešu divīziju ''noziegumi'', tu melīgais krieveļu nacist, nav pierādīti, bet Baltkrievijas teritorijā šīs vienības nav atradušās.
 • 19
 • 3
Valdis
V
Secinājumi Latviešu valdības mēģinājumiem izņemt SS Latviešu leģionu kā veselu noziedzīgu grupu no Starptautiskā kara tribunāla 1946. gada sprieduma darbības nav nekādu vēsturisku vai juridisku pamatu. Pirmkārt, SS Latviešu leģions plašākā nozīmē, saskaņā ar G. Gimlera 1943. gada 26. maija rīkojumu, ietvēra sevī visus latviešu savienojumus SS karaspēka un policijas sastāvā, vairākums no kuriem tajā laika posmā tika iesaistīti nacistiskās okupācijas un iznīcināšanas politikas realizēšanā. Otrkārt, SS Latviešu leģions šaurākā nozīmē tika veidots uz brīvprātīgo policijas bataljonu pamata, kuri 1941.-1943.g. piedalījās Holokausta realizēšanā un represīvajā darbībā vāciešu karaspēku okupētajā PSRS teritorijā.
Volodjam
V
1946.g. 1. oktobrī Nirnbergas tribunāls par noziedzīgu atzina vācu (āriešu) SS, arī KRIEVU WAFFEN SS. Bet baltiešu Waffen SS - nē. Kāpēc tā, ko? Hitlera pusē karoja 2,5 miljoni krievu - Vlasova armija u.c. Tas tevi nesatrauc? Tikai daži leģionaŗi neliek mieru?
 • 13
 • 0
vovka, krieveļu nacists
v
uzreiz atmasko sevi kā krieveļu nacistu ar rupjām pareirakstības kļūdām - latviešu valodā nav G. Gimļera, ir H.Himlers. Neko ne no kurienes nav vajadzības izņemt, jo Nirnbergas tribunālā neviens latviešu leģionārs nav tiesāts - tieši otrādi, leģionāri piedalījās tribunāla apsardzē.
 • 22
 • 2
reptilis
r
Kas Jūs par Valdi...Volodja Jums vārds:)))
 • 21
 • 1
Valdis
V
SS Latviešu leģions jāatzīst par noziedzīgu grupu saskaņā ar Starptautiskā kara tribunāla spriedumu. Tomēr par izņēmumu kļūst atsevišķa personu kategorija, kas dienēja leģionā, un proti: piespiedu kārtā iesauktie ierindas sastāvā ceturtās un turpmāko mobilizāciju laikā (sākot ar 1944. gada februāri, ieskaitot „totālo”), agrāk labprātīgi neiestājušies policijas un citu nacistu represīvo struktūru dienestā un neveikušie kara noziegumus un noziegumus pret cilvēci vācu okupācijas laikā, ieskaitot latviešu Vaffen-SS 15. un 19. divīzijas dienesta periodu. Uz šo izņēmumu, ko sniedza Starptautiskais kara tribunāls, varēja pretendēt mazāk nekā puse divu divīziju personālsastāva. Citas atlaides latviešu SS leģionāriem, ieskaitot augstāko komandieru sastāvu un „Arāja komandas” soģus, kas tika dotas Rietumu valstīs pēc 1945. gada, tiek skaidrotas tikai ar Aukstā kara apstākļiem.
vovka, krievu nacists
v
Leģiona augstākie virsnieki bija pulku komandieri, ģenerālinspektors Bangerskis un ''kājnieku priekšnieks'' Silgailis (kājnieku priekšnieka amats tika ieviests tāpēc, ka vācu pavēlniecība neuzticēja latviešiem divīziju komandēšanu, visi leģiona divīziju komandieri bija vācieši) nekad nav bijuši ne par ko apsūdzēti, tāpēc viņiem nekad nav bijis vajadzīgs prasīt kādas ''atlaides'' un neviens viņiem tās arī nav piedāvājis.
 • 7
 • 0
vovka, deģenerāts
v
Pirmkārt, deģenerāt, pat vācu SS vienību karavīri netika tiesāti pēc kolektīvās pazīmes - vienmēr tikai par konkrētiem noziegumiem. Otrkārt, dauni, rietumu zonās nav notikušas nekādas masveida leģionāru tiesāšanas. Treškārt, stulbā cūka, leģionāri piedalījās Nirnbergas Tiesu pils apsardzē, kā amerikāņu militārās policijas karavīri. Tā ka nekādas ''atlaides'' viņiem nebija vajadīgas. Par Arāja komandu tu, idiot, sameloji - Herbertu Cukuru Mossad atrada pat Argentīnā, bet Arājs, kurš slēpās Vācijā ar mātes uvārdu, aukstā kara laikā tika notiesāts.
 • 18
 • 1
Kāpēc
K
jāiet pie Brīvības pieminekļa? Leģionāriem diemžēl nebija nekādas iespējas cīnīties par Latvijas brīvību.
krieveļu okupantam
k
Viņi gaidīja, kad tu, pārgudrais krieveli, aiziesi un viņiem paskaidrosi, bet tu neaizagāji un tad viņi nolēma cīnīties. Vainīgs esi tu.
 • 15
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai OIK atcels līdz 31. martam?

Kopā nobalsojuši: 4041

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pārspēts 16.februāra nacionālais siltuma rekords

Sestdien jau pirms dienas vidus Kolkā un Mērsragā gaisa temperatūra pakāpās līdz +10 grādiem, pārspējot visas valsts 16.februāra siltuma rekordu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģija...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas