Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Latvenergo rosinās samazināt Sadales tīkla tarifus par 5% līdz 25%

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
P
P
Būtu ļoti labi,ja samazinātu vismaz par 5,0,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,u.t.t. 1%.
maskava
m
Labi pildīts uzdevums: Kāpēc tik maz atlaisto? Zudumi lieli un peļņa maza! Zinošos atlaist un muļķi paliek!
no malas skatoties
n
Vajag samazināt par 25%.
Rusins
R
Ir tikai viens jautajums, ka Latvijas valdiba, deputateli vareja sadalit Latvijas tautas/valsts ipasumu bez Latvijas tautas atlaujas? Latvijas pilsoni referendum pateica, ka Latvenergo paliks Latvijas valsts un latviesu tautas ipasuma, tacu, kads ir so tiesisko faktu ignorejis un ir sadalijis LATVENERGO uznemumu pa dala , lai zagligajiem cukam butu vIrak vietu kur zagt. LATVENERGO Latvijas valsts iedzivotaju ikdienas vajadzibam nodrosina 80% zalo un atjaunojamo energiju, tikai Latvijas zagligie politiki so energiju iztirgo citam valstim un no tam ieperk dargu elektroenergiju un uzspiez Latvijas iedzivotajiem pirkt un izmantot arzemju (nezalo) energiju. Tai pat laika, Latvijas vadiba melo Eiropas Komisijai un nestasta patiesibu par to, ka Latvija LATVENORGO Latvija sarazo 80% zalo elektroenergiju, bet tikai stasta par OIK planiem, lai izpumpetu no ES naudu OIK aferam.
Norvēģis
N
Faktiski nekas jau nemainās.Atlaisto ST darbinieku funkcijas pilda projektētāji un būvnieki, tādējādi paaugstinot savu pakalpojumu cenas. Reālā problēma ir tā, ka katru gadu elektroenerģijas patēriņš konstanti krīt par 3-5%.Kaut kas ir salaists pamatīgā dēlī jau krietni pasen.
Reksis
R
Sapņot jau ir vismazāk kaitīgi. Sadaliet apgādi ar elektrību vēl sīkākos kantoros, piemēram stabs pieder vienam, izolatori otram , vadi trešajam utt. kantorim un pēc kāda laika atkal taisīsiet kārtējo "cenas samazināšanas šovu". Nu beidziet pļurkstēt blēņas. Neviens kantoris nebūs bez "pieklājīga" administrativā aparāta. Bija viens latvenergo ar vienu kantori. Cik tagad jau ir? Latvenergo ,augsprieguma tīkli, sadales tīkli...un katram valsts mēroga kantoris
*+*
*
aplaupīšanas shēmai izrādās ir pievienotā vērtība ! 21% apjomā ! kad to atcels ?
Ietaupīt
I
var arī, ja jaunas elektrolīnijas nebūvē pa garāko, bet pa īsāko līniju starp 2 punktiem! Sūdzības šādā sakarībā pēdējā laikā sanāk dzirdēt diezgan bieži.....
Jānis
J
Vectēvi ,tēvi cēla ,bet viena resnvēderu kompānija privatizēja .
anita
a
Pretīgie laupītāji, Ašerādena pakaļas laizītāji. Valsts nevar normāli attīstīties, ja politiķi monopola valsts uzņēmumus izmanto savtīgos nolūkos, pildot partiju kases, piesedzot OIK saņēmējus un pildot vaksts budžetu. Eiropas pamatbrīvība ir brīvais tirgus un Sadales tīkli ir jāsadala, lai būtu godīga konkurence, lai elektroenerģijas pievade kļūtu lētāka.
Bzdun
B
Vai nu cūkas sev rijamo ņems nost?
Ingems Flamingems
Pareiz sak "Tas bičotājs". Manispēc varēt būt dārgāx pats tarifs, ja vien maxātu, kā tas bij reiz normāl- Tikai par notērēto, nevis +visād sadomātu blakusXYiņ, pa ko noplēš visvairāk. Pa piemēr š.g. aprīl rēķinz, (tāds tas vidēj± caur gad) : 27kw/h x0.0669=1,81+pvn. Elektrumrasti nezkapēc rēķinu sastād "bez PVN", pieraxtīdam to tik beigās. Jautāj šiem- vai gan ir iespēja maxāt BEZ PVN? Nē, neesot nezkamdēļ. Tad nafix tā raxtiet? Nezinām.(dunnō). "OIK", pa ko modē brēkt, vēl nav rijīgākā daļa=2,27+pvn. Pirms oika būt jaiznīdē parazītiskākā daļa: "Pieslēgums & sadale"=4,39+pvn Tad cienīg kā lauva nāk ilggaidītais PVN=1,78 Kopā= 10,25€. Rēķins par 1 (vienu) kw/h ar bij=7,13€ Fein!:))
  • 3
  • 0
tas bičotājs
t
"kautrīgi noklusē", ka pirms tam sadales izmaksas bija enerģijas cenā iekšā... :) Pēkšņi "sadali" izdalīja atsevišķā pozicijā, bet no "enerģijas cenas" to "aizmirsa" izņemt ! Tātad - maksājam divreiz - "enerģijas cenā" ietilpstošo un atsevišķi izdalīto "sadali" !!!!! "Enerģijas cena", protams, ir VALSTS NOSLĒPUMS, ar kuru aizsedzoties, publikai var iesmērēt JEBKURU cenas skaitli, kas ienāk prātā !
  • 17
  • 2
Krējums Saldais
K
Nevajag. Atceros, ka balsoju, ka Latvenergo ir valsts īpašumā, vienots un nesadalīts. Tāpēc labāk atgriezt kārtību, ka mēs maksājam Latvijā esošo cenu, kura izmantojot mūsu lielis HESus ir stipri lētāka, nekā kaut kādā biržā. Bet mazie Hesiņi var muerīgi konkurēt, ja spēj :)
ivaasd
i
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!
Andis
A
Kā var pieaugt darba spēka izmaksas, ja visu laiku tiek laisti vaļā strādnieki, samazinātas transporta vienības, telpas u.t.t. ? Nu ja nu vienīgi direktoriem tiek pielikts pie algām, tad jā...
P
P
Tos,kas ir apakšā vienmēr jāja,jāj un jās.
  • 0
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas