Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā 0 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Rail Baltica vajadzībām lidostas Rīga un Rīgas Centrālās stacijas projektu posmos būs jānojauc sešas privātmājas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Scorseze
S
Latvijas nejēdzīgākais projekts uzņem apgriezienus:)! Vai cilvēki apzinās, ka šī projekta dēļ viņi paliks bes izglītības, veselības aprūpes, un būs spiesti paciest vēl lielāku nodokļu slieksni?:) Palasiet taču vienreiz paši, ko šie "projektētāji" saka par sava projekta finanšu iecerēm, tas neatmaksāsies praktiski nekad:) tad atjautības uzdevums tūdaliņiem, kurš par to visu dabūs samaksāt?:)
Scoršaize
S
Krievnacistiem nepatīk, ka Baltijas valstis tuvojas Rietumiem un attālinās no Ļaunuma impērijas/psrs.
 • 7
 • 5
Scorseze
S
Diemžēl mūsu valsts ir kopija cilvēkam kurš nepārtraukti ņem sms kredītus, cerībā, ka dzīve uzlabosies, taču rezultāts ir grimšana parādos, līdz visa zaudēšanai un bankrotam, taču ja izdodas kādu laiku šadi "izvilkt", tad ieguvēji ir tikai un vienīgi sms devēji:):):):)
 • 6
 • 3
JanisT
J
Ja māja būs deputātam, dabūs miljonus, ja pensionāram, piedāvās kompensēt ceļu uz Šveici, lai veiktu eitanāziju.
Sarmīte
S
Aicinu iepazīties tiem, kam interesē, ar vispārīgajām vadlīnijām nekustamp īpašumu atsavināšanai. Principa pamatā ir doma, ka īpašniekam par iegūto naudu būtu jāspēj iegādātes līdzvērtību īpašumu (māju vai dzīvokli). Kompensējami ir arī citi zaudējumi un traucējumi. Piespiedu atsavināšana (uz likuma pamata) sākas brīdī, kad puses nespēj labprātīgi vienoties: https://www.fig.net/resources/publications/figpub/pub54/figpub54.pdf
Skaidrīte
S
Okupācijas (psrs) laikā privātīpašuma vispār nebija. Aizmirsi jau?
 • 5
 • 2
Par to pašu runājot
P
Vispār jau to sešu privāto māju īpašniekiem vajadzētu apvienoties nelielā grupā , lai aizstāvētu savas intereses varbūt pat Eiropas Savienības institūcijās , jo palasot MK atbilstošos nolikumus un Iespējas , kuras tur aprobežojas ar dažiem miljoniem Eiro , tad ņemot vēra biznesa struktūru vērtības , šo sešu privāto māju īpašniekiem nez vai tiks izmaksāta reāla kompensācija . Nojauc māju ? Lūdzu , bet tad vietā uzbūvējiet citu , nevis noliks priekšā MK papīrīti , kurā izrēķinās , ka nojaucamās mājas vērtība ir trešā daļa no summas , par kuru varētu uzbūvēt citā vietā līdzīga apjoma māju . MK nolikumi cilvēkiem pieļauj dzīvot arī ar dažiem desmitiem Eiro mēnesī .
Domas , pārdomas
D
To varētu saprast , bet , ja tiek veidoti tik milzīgi ienesīgi un vajadzīgi biznesa projekti , tad arī attiecīgi ir jāievēro šo sešu privāto māju īpašnieku intereses . Atnāks vērtētājs un novērtēs māju par 50 000 Eiro ? Nez vai šodien kāds spēs uzbūvēt privāto māju par tādu summu ! Lai kādas tās privātās mājas būtu , cilvēki tajās dzīvo un arī vēl ilgi dzīvotu . Remontētu un varbūt arī jaunu uzbūvētu . Ir privātā māja un ja to nojauc , tad ir jāvienojas . Lielā projekta autori un biznesa giganti uzbūvē īpašniekiem pieņemamā vietā privātas mājas , kuras bez šaubām nav 500 000 Eiro vērtībā , bet vismaz namus , kuros cilvēki var droši dzīvot . Teiksim , vienā privātā mājā , kuru nojauc ir divi stāvi , sešas istabas , garāža un dārzs un tātad tādu pašu būvi Projekta " Rail Baltica "autori uzbūvē nojaucamā nama īpašniekam citā sarunātā vietā . Līdzīgi to izdara visiem īpašniekiem , lai reāli tiktu ievērotas šo Cilvēku tiesības . Jakāds vēlas nojaucamās mājas vietā naudas kompensāciju , vai
Demokrāts
D
Domas ļoti pareizas, kompensācijai ir patiesi jākompensē!
 • 6
 • 1
Seska Smaka
S
Es par tādu māju miljonus pieprasītu.Banānzemē tā ir pieńemts.
Sesku Nāve
S
traki jums taj' Venecuēlā !
 • 5
 • 1
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Jācer, ka šīs "mājas" nav ieskaitītas pielūdzamo vēstures pieminekļu sarakstā. Cerams, ka tuvākajā laikā neatklāsies, ka Rainim ar Aspaziju tur ir bijis pirmais sekss. Bez tam - jācer, ka šīs mājas jau nav paspējis nopirkt kāds politiķiem pietuvināts advokāts... .
Enģeļa viesis
E
Ubagu valstī ātrvilciena līnija? Viss ir labi tikai vēsture pierada, ka valstij neattīstoties harmoniski šis projekts var beigties tāpat kā Rīgas metro ideja
Jaunsmežabrālis
J
Beidzās ar cccp aptiršanos ...
 • 5
 • 1
Vecsčekists
V
Rīgas metro ideja? Pastāsti, kā beidzās šī ideja!
 • 7
 • 0
Baltu enģelis
B
kur tiki pie datora, ubag ? Vai ciema bibliotākā ? Atceries, ubagot ir atļauts tikai pie pravoslavno okupantu bordeļiem !
 • 4
 • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas