Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Aptauja: Valdības darba vērtējums septembrī ievērojami pasliktinājies

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Irlielāmērāticams
I
"Sestdien par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu sodīti 237".... ka šie pievienosies nākošajam vērtējumam.
es neticu
e
ka tie ir latviijci: Latviijci vienmer ievero visus likumus.
 • 0
 • 1
Scorszeze
S
kankariņš ar savu bandu nekad nav strādājuši Latvijas pilsoņu interesēs. kankariņš eiroparlamentā nodarbojās ar asv interešu bīdīšanu, proti, ar naudas darījumu nodošanu tikai un vienīgi jeņķu rokās, šobrīd Latvijā viņš nodarbojas faktiski ar to pašu, tikai klāt vēl nākusi Latvijas tautsaimniecības totāla sagraušana un Latvijas iedzīšana totālā parādu jūgā, par to varēsiet pārliecināties tuvāko divu gadu laikā. Šī teritorija jeņķiem vajadzīga kā atbalsta punkts lai uzplēstos ar Krieviju, tas arī viss.
Gena>Scorseze
G
Za to Krim naš!
 • 0
 • 1
Father of Nation.
F
ממשלת העבדים הלטבית פועלת למען הכבוד, מצאה כסף לצרכיי. ארוחת בוקר בסגנון אנגלי - בחינם. אני הולכת לאן שאני רוצה, עבדים משלמים על הכל. הכבוד להיות נשיא לטביה לגור בלטביה, עיירת עבדים עולמית.
Papa of Latvian nacian
P
The Latvian slave government is working for the honor; Breakfast in English style - free. I go wherever I want, slaves pay for everything. The honor of being the President of Latvia. To live in Latvia, a worldwide slave town of slaves.
 • 2
 • 1
Kremlins
K
Bet ar ko te kāds var būt apmierināts. Absolūti fašistiska valdība, kura jebkuru no sava atšķirīgo viedokli pasludina par ''oligarhu lobiju'' vai ''Kremļa propagandu'', un tik gatavojas dot naudu partijām, sev padevīgajiem propagandas plašsaziņas līdzekļiem, vienlaikus nosaka totālo kontroli par cilvēku naudu, aizbildinoties ar ''naudas atmazgāšanas apkarošanu''. Es vairs sen nesaprotu, par ko es maksāju nodokļus.
TEX>pag
T
viņs pats nezina ar ko neapmierināts-tikai muld te tukšu...
 • 2
 • 2
pag to Kremlins
p
un ar ko tu neesi apmierināts?
 • 2
 • 2
P
P
Mēs neesam un nekad nebūsim gruzīni.
Robis to G
R
Nuuu-tad jau latviijcu sapnis par internacionalismu un tautu sajaukšanu būs piepildījies...
 • 1
 • 0
G>P
G
būs tas pats kas CCCP: viena liela CCCP tauta-padomju cilveki...
 • 2
 • 2
G>P
G
Mēs pavisam noteikti būsim viena liela Eiropas tauta..jevropeici...
 • 5
 • 2
Margarēta
M
Kaktiņa twitterī ir vēl viena aptauja, kas patiesībā rāda traģisku ainu. Tikai 14% uzskata, ka valdība respektē sabiedrības viedokli. Ok, tas nav zemākais punkts, zemākais bija 7% 2009. gadā, bet šis rādītājs ir traģisks. Tur arī vajag meklēt cēloni populistu labajiem panākumiem vēlēšanās, un tur arī slēpjas faktiski garantija, ka būs jauni populisti nākamajās vēlēšanās. Iemesli? Kaut vai tas pats budžets. Sabiedrība saka, dodiet ārstiem un māsiņām, valdība iedod kultūrai, prezidentam, politiskajām partijām un sabiedriskajiem medijiem. Sabiedrība saka, nevajag mums tagad to koncertzāli, Melbārde ar cinisku smīnu rullē uz priekšu būvnieku karteļa pasūtījumu, sabiedrība saka, nu, netērējam tik daudz tai 100gadei, iedodam pašiem nelaimīgākajiem, tiem, kas saslimuši ar vēzi, Melbārde ar cinisku smīnu vingro uz cipariem un paziņo, ka tāda sabiedrības vēlme esot amorāla, kultūru nedrīkstot pretnostatīt vēzim. Ja ministri tā uzvedas, tad nevajag brīnīties, ka savēl visādus gobzemus.
Margarēta
M
Budžeta proporcionālā sadalījuma princips, ko nedrīkst izjaukt, ļoti noderēs tad, kad budžets nevis augs, bet samazināsies (ļoti liela iespēja nākamajā ES budžeta ciklā, kad programmām, uz kurām fktiski turas Latvijas ekonomika naudas būs ievērojami mazāk). Lai nav atkal tā, ka visvairāk nošņāpj labklājībai, vismazāk kultūrai, jo tur dziesmu svētkiem tak jāgatavojas koncertzāles jaunas jācēļ, filmas kaut kādas šausmīgi vajag...
Boris>Margareta
B
Jus-latviijci tak slimi cilveki: Tad jums visu te vajag ka Krievija-tad ka Eiropa...Neko savu jums nevajag...Ne vis kas ir Eiropa der LV un otradi...
 • 2
 • 0
Seska Smaka
S
Dirstjānis taču izteicās ka valdība esot labi šeftējusi!
bet
b
smakotājs tam atkal netic un turpina smirdināt te.........
 • 4
 • 6
Priecīgs Secinājums
P
Tautai uzbāztā valdība ir nakas cits,ka plēsēju vilku bars:
Paskaidrojums>Priecīgs...
P
Nevis tautai uzbāztā, bet pašas tautas ievēlētā....
 • 5
 • 6
prātīgs secinājums
p
Tas ir mazākais ļaunums: Varēja būt ar lielākais ļaunums.
 • 5
 • 4
Margarēta
M
Es tiešām nesaprotu, kāpēc nevar paņemt kaut kādu vidējo ES valstu budžetu sadalījumu pa procentiem. Nu, labi, mums būs vidēji stipri lielāks aizsardzībai, jo mēs vienīgie pildām to ASV ultimātu par 2% no IKP. Bet visu pārējo tak var sadalīt tādās proporcijās kā sakarīgās ES valstīs. Iedodam veselībai tos 12-15 % no budžeta un, draugi, ar to jums ir jāizdzīvo un viss jānodrošina, sakārtojiet savas sistēmas, kultūrai 1% un jāiztiek, izdomājiet paši, kas jums svarīgāks, vai vajag, piemēram, tik daudz teātrus. Izglītībai zem 10%, un iztieciet. Negribat taisīt ciet skolas ar 30 bērniem, ok, bet tad iztieciet VISI ar mazām algām, vai nu šīs skolas, vai algas, bet dabūt klāt pie budžeta nedabūsiet, neprasiet pat. Un ar to arī viss atrisināsies, skolotāji sāks izdarīt spiedienu sistēmas iekšienē, ārsti arī. Un budžeta sastādīšana vairs nebūs kaut kāda asa sižeta drāma n-tajos cēlienos, bet samērā tehnisks process bez pārmērīga politiskā spiediena un pirmsvēlēšanu šķērdēšanās.
Margarēta
M
Ne tikai budžets. Valdība kopumā neatstāj labu iespaidu. Daži ministri ir vienkārši, piedošanu, stulbi (Petrāviča, Pabriks ar saviem izteikumiem par leģionāriem un tagad Ķīnā, un diemžēl arī Šuplinska ar savu Pandoras lādi; ja nezini izteicienu nozīmi, tak nelieto viņus), Bordāns ir mentāli slims. Kariņš ar visu to baru netiek galā un nespēj to noslēpt. Iemesls neapmierinātībai nav tikai budžets un neizpildītais likums, par ko ministri paši tak decembrī bija nobalsojuši, bet arī šis nesakarīgais, nesakoordinētais valdības darba stils un tāds kā mugurkaula trūkums (kaut vai tā pati muļļāšanās ar LU rektora apstiprināšanu visas vasaras garumā). Ja man uzdotu jautājumu, kā es vērtēju valdības darbu, nu, es arī vairāk kā 2 no 10 iedot nevarētu. Valdība ir, kaut kāds budžets ir sastādīts, lai gan nav skaidrs, kāpēc apstākļos, kad nevar izpildīt to pašpieņemto likumu par mediķu algām, ir kultūrai jāpalielina budžets par 8 miljoniem un Prezidenta budžets par 16%.
Nesis to Margareta
N
Jums ka parasti viss viena putra: Laikam Jums galva ar pilniga putra....Nejauciet reālus Valdības darbus kopā ar viņu runām: Tās pilnīgi divas dažādas lietas....
 • 5
 • 8
наша Рига
н
Tas priekš mērkaķiem. Patiesībā ir zajebis. Plānveidīgā zagšana turpinās, uzmestā tauta atmaksā izrītos miljardus un debīlais elektorāts ir pilnībā gatavs vēlreiz nobalsot par naclopiem un svoločiem.
vaša Riga
v
Vēlētājs ievēlēja mazāko ļaunumu-par to var tikai pats priecaties.
 • 7
 • 4
DNM - atbalsts aplokšņu algām
D
JKP untums – mainīt diferencētā neapliekamā minimuma (DNM) augšējās robežas paaugstināšanas grafiku, kam nākamgad budžetā papildus jau ieplānotajiem 20 miljoniem JKP prasa vēl 35 miljonus. Šī pozīcija vislielāko labumu uz mājsaimniecības locekli dod personām ar pilnu darbspēju bez apgādājamajiem pēc pazīmes – neliels legālais atalgojums. Tajā pašā laikā valdība neatrod 2,5 miljonus aizbildnībā esošo bāreņu un citu bez vecāku gādības palikušo bērnu uzturnaudas palielināšanai, 27 miljonus Minimālā ienākumu līmeņa koncepcijas ieviešanai (skar personas ar invaliditāti un mazo pensiju saņēmējus), kā arī neatrod līdzekļus mediķu un pedagogu atalgojuma celšanai apsolītajā līmenī. Līdz ar to nevienlīdzība tikai pieaugs, tomēr no normālas algas legāli maksājošo darba devēju skatpunkta nepatīkamākā ir DNM un tā postošā ietekme uz ekonomikas attīstību
Margarēta
M
Daudz lielāka problēma ir uzņēmumu reinvestētās peļņas neaplikšana ar nodokli. Tas ir novedis pie tā, ka uzņēmumu ienākumu nodokli vairs nemaksā gandrīz neviens. Tāpēc arī tik nenormāli ceļ tos pašus loģistikas centrus un jaunus veikalus. Rimi un Maximai ir izdevīgāk uzbliezt 50 jaunas kastes ceļmalā, uzrādīt čekus par betonu un celtniecību, tad nav jāmaksā UIN. Nav pat izdevīgi algas pacelt, jo no tām jāmaksā nodokļi.
 • 4
 • 1
GGT
G
Visiem labs nekad nebūsi...........................
 • 4
 • 3
Necieņa pret parlamentu
N
un spēkā esošajiem likumiem Ja es pareizi saprotu Satversmi, tad uz pirmo lasījumu valdībai ir jāatnes budžets, kas vispirms nodrošina esošo likumu izpildi un, ja kaut kas paliek pāri, tad novirza to savām politiskajām iniciatīvām. Ja gadījumā ir bijuši kaut kādi force majeure apstākļi (piemēram, ārēju apstākļu diktēs izaugsmes kritums, kas samazina nākamā gada fiskālo telpu) valdība redz, ka uz pirmo lasījumu nevar atnest budžetu, kas nodrošina esošo likumu izpildi, tad tā tādu arī nes ar atrunām, kādēļ tā to nevar izpildīt. Tad dienaskārtībā ir jautājums, ka starp lasījumiem parlaments lemj, kurš no iepriekš pieņemtajiem likumiem ir maināms (pārbīda ieviešanas termiņus, veido ieviešsanas “trepes” u.c.). Bet tad nevar būt runa par to, ka valdība, neizpildot jau spēkā esošos likumus (tostarp, Veselības finansēšanas likumu), ir novirzījusi naudu savām, likumos vēl nenostiprinātām politiskajām iniciatīvām, kā tas tiek darīts, atvēlot 35 miljonus diferencētajam neapliekamajam
toties
t
tā ir cieņa pret vēlētāju, kas tādus ievēlēja...........
 • 6
 • 1
Nepilda veselības likumu
N
Šī valdība, ar savu iniciatīvu lērēt milzu līdzekļus diferencētā minimuma paaugstināšanai ir padevusies populismam nevis Saeimas pieņemtu likumu izpildei un reālai nabadzības un nevienlīdzības mazinašanai. Turklāt, diferencētais minimums veicina lētā darbaspķa un aplokšņu algu ekonomiku un kavē tautsaimniecības zaugsmi.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

ASV nosaka sankcijas Lembergam(63)

ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC) pirmdien, balstoties uz tā dēvēto Magņitska likumu, par korupciju noteicis sankcijas virknei personu un viņu organizāciju Eiropā, Āzijā un ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas