Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Deputāti vairs neliek šķēršļus skolēniem vidusskolas pēdējās klasēs specializēties; satura reforma atlikta

Ar vienkāršu vidusskolu vairs nepietiek

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Tas tiesa...
T
Tagadiņ pietiek ja esi šofera dēls,radinieks vai vienkārši zilais. Un amats labu labais garantēts, bet Diplomus nopirkt nekādu problēmu. Protams, ja esi no IZREDZĒTAJIEM Latvians.
vājprāts!
v
Nu tak izbāziet savus šņukurus drusciņ ārpus Rīgas mūriem! Kāda specializācija iespējama novadu centros, kur 1-2 vidusskolas?
Visnejēdzīgākais
V
ministrs, manuprāt, šai ziņā pārspēj pat hūtes reiznieci:)))
Raimonds
R
Dīvaini, ka šāda maznozīmīga lieta tiek pasniegta kā kaut kas svarīgs. No visa šī stāsta secinu vienīgi, ka Šadurskis ir vājš cilvēks un menedžeris. Spēcīgs ministrs strādātu ar skolu tīkla sakārtošanu, bet Šadurska piedāvājuma rezultātā skolotāju skaits strauji sāks tuvoties skolēnu skaitam.
Muh
M
Smieklīgi klausīties pie varas ilgstoši esošos, kas centīgi kalpojuši svešām interesēm, nepārtraukti shēmojuši un mūsu valsti uztaisījuši par apsmieklu, kad viņi it kā uztraucas par jaunās paaudzes izglītošanu.
He
H
Vairs nebūs vispārējo izglītības pamatu uz kuriem tālāk būvēt specializēto ( vispār arī tagad ar 18 priekšmetiem tie pamati ir diezgan vāji) . Jau no bērna kājas veidos šauras specializācijas darba ņēmējus ( pasaules varenajiem) ar kuriem varēs viegli manipulēt, jo vispārējās izglītības pamatu nebūs. Jaunā paaudze nebūs spējīga uz savu neatkarīgu valsti un pamazām izzudīs citās tautās. Jau tagad šo reformu bīda manipulējot ar jau izaudzināto jaunās paaudzes daļu, kas ir ar lielu pašapziņu, bet vājām vispusīgām zināšanām un tāpēc nav spējīga novērtēt šo reformu un tās sekas.
nuja
n
tikai izvēlēties skolu reģiona ietvaros var tikai bagātākie, jo tiklīdz skola ir citas pašvaldības teritorijā, tā tiek zaudēts pašvaldības atbalsts transportam uz skolu, ēdināšanai u.tml.
Bifeļlācis
B
Skolā nav balansa starp fizisko un intelektuālo. Skolā jāmāca tuvcīņa, aizsardzība pret nazi, nu nu protams uzbrukums ar nazi. matemātika , humanitarā cikla priekšmeti, radikāli jāsaīsina. Dienā viens humanitārais , divi eksaktie priekšmeti (vai otrādi) ,un uz cīņas zāli. 1-2 stundas vispārēja fizuha+ 2-3 stundas tuvcīņa , tai skaitā ar nažiem un citiem priekšmetiem. Nu un attiecīgi specializētas rītarosmes , speckursi dažādās cīņas sistēmās.
Fakts
F
Arī ar ministru pederastu nepietiek, vajag kaut ko vairāk?
manuprāt
m
Kur ir problēma, ka 1, klase ir bērnudarza vecākajā grupiņā, kur ir 6-gadīgiem piemērota vide? Nav 6-gadīgiem bērniem jāatrodas skolā, tādā, kāda tā ir tagad.
sapieris Vodička
s
Nav tādu vienkāršu vidusskolu. Ir vispārīgās un specializētās vidusskolas.
h
Biedrs šadur... taisa jevreju bodīti? Krievu skolas likvidējis (kaut gan latviešu vēl vairāk?), lai (tautietis?) ļinderman var iztaisīties par mocekli - "krievu ideju" aizstāvi? Farss! DDD
Dr. ped.
D
Specializēties jau jāsāk no bērnu dārza...
Iekš ped...?
I
Atbalstīt praidu jau no bērna kājas?
  • 7
  • 3
Deguns Kā Banāns
D
Vai tas "praksē" varētu nozīmēt, ka PPLV izglītības ministrs dos priekšzīmi atzīstoties, ka nezin kā ASV astronauti 1969 g izlauzās cāur tā saukto Van Alena radiācijas joslu un nosēdās uz mēnesi bez raķetes pēdām? Taķu ne pati ASV vai kātd cits šo brīnumu jau gandrīz 50 gados nav spējuši atkārtot?
Milda
M
Un PPLV Saeimas locekļi ar praksē paaugstinātu izglītību sāks spēt atšķirt Valsti no pavalsts, pēdējais kadu statusu tie tagad piesprieduši Latvijai.
  • 5
  • 2
Maize Garoza
M
Un izglītības ministrs arī paskaidros kāpēc Kanādas Saeima tikko ar 58 balsīm par un 30 pret pēc Premjēra Trudō ieteikuma nobalsoja par Jāņu mētras (marihuanas) legalizēšanu Kanādā jau šovasar?
  • 6
  • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai veido uzkrājumus nebaltai dienai?

Kopā nobalsojuši: 900

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas