Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Arī reģionālajās slimnīcās nodrošinās analīzes iedzīvotājiem ar aizdomām par Covid-19

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
aiboļits
a
Pateicoties tautas mentalitātei uz vienotu disciplīnu ,milzīgiem resursiem un diktatūras iezīmēm Ķīna ar visu savu inficēto skaitu ir spējusi samazināt vīrusa izplatību.Gan Ķīnas varonīgais piemērs pierāda gan elementāri primitīvais saprāts nosaka,ka vīrusa izplatības ierobežošanai NAV CITA CEĻA,kā masu pakļaušana vienotai un stingrai disciplīnai ar ierobežojumiem. ES bezgalīgi stulbās amatpersonas(izņēmumi reti) ar savām perversi demokrātiski izvirtušajām tautām reāli neko nav sākušas darīt vienotai vīrusa izplatības ierobežošanai,bet katra dirš tik savu diršamo un cep savu muļķcirku.Var būt vēl Eiropas superdemokrātiski domājošais un inficētais mietpilsonis domās negribēs inficēt pārējos, taču rīcībā vadīsies vienīgi pēc savām demokrātiski izvirtušajām personiskajām interesēm.Plus inficētie babaji, kuriem dziļi pohuij kaut kāda tur cūkēdāju disciplīna gan cik cūkēdāji tiks inficēti.Tāpēc priekš Covid-19 ceļš uz izplatību ES ir PLAŠI VAĻĀ, kura malās durņi leks debīlcirku.
hmm
h
Koronavīrusa izplatības dēļ Lufthansa plāno atstāt dīkstāvē vēl 150 lidmašīnas. Līdz šim 23 lidmašīnas bija pieparkotas ilgākai stāvēšanai.
Edvins Eglitis
iss kopsavilkums anglu valoda no Medline nlm.nih.gov https://www.journalofinfection.com/article/S0163-4453(20)30087-6/fulltext
  • 1
  • 0
hmm
h
Sakarā ar koronavīrusa izplatību Izraēla liedz iebraukt valstī Francijas, Vācijas, Spānijas, Austrijas un Šveices pilsoņiem. Itālija nav minēta, jādomā, ka Itālijas pilsoņiem tas liegts jau sen.
labs raksts
l
Labs raksts: https://ritvars.wordpress.com/2020/03/03/pirmie-latvija-un-kaiminos-epidemijas-draudi-bija-noversami/
hmmm
h
Rakstu izlasīju, tajā ir viena būtiska kļūda. Raksta autors, Eglājs, aicina slēgt valstu robežas, jo tas mazinātu slimības ipzlatību. Loģiski. Bet ir viens būtisk bet. Pēctam, kad Rīgā ir atklāts koronavīrusa gadījums, vai, piemēram, Daugavpilija un Rēzeknei būtu uz laiku jāaptur jebkādi sakari ar Rīgu. Te, nu ir tas āķis - totalitāra nacionālisma propogandisti ļoti viegli sniedz "receptes" kā regulēt problēmu ārlietās, taču tai pat laikā iestāsies pret šo receptūru iekšlietās. Atgadināšu, ka no vīrusa izplatības loģikas - tas nepazīst tautības un valstis. Līdz ar to nav pamata veidota dažādu attieksmi pret Milāna-Daugavpils un Milāna-Rīga. Ja slēdz tad jāslēdz gan tur gan tur. Vai arī nav jāslēdz. Lūk šis ir klupšanas akmens, pret kuru radikāl-tradicionāļu loģika vienmēr sabrūk. Bet es piekrītu tēzei, ka Eiropas Savienībai vajadzēja uz laiku UZREIZ slēgt robežu ar Ķīnu. Bet tas ir ES vājums, ka nacionālās valstis pašas lemj robežas. Nevis ES vienoti.
  • 0
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas