Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Astrīda. Reemigrācijas krustmāte Latgalē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Skolnieciņš
S
Kāda jēga reemigrēt? Latvija grimst nabadzībā. Šeit ir ļoti liela sociālā noslāņošanās starp tiem, kas deviņdesmitajos gados spēja privatizēt lielus kapitālus par sviestmaizi un starp tiem, kas mūsdienās strādā par 3€ bruto. Ēdušais neēdušo nesapratīs... ©Skolnieciņš
Skolnieciņš
S
Students Nr.2. dzīvo smukā dzīvoklī, kura kadastrālā vērtība krietni augstāka nekā istabiņai kojās. Ikdienā viņš braukā ar savu senčīšu veco auto, kuru viņi uzdāvināja pēc jauna auto iegādes. Kā arī ikdienā students Nr.2. sporto un ir pat uzkačājies. Vārdu sakot, labi paēdis. Protams, students Nr.2. saņem stipendiju, jo ar izcilību ir beidzis Rīgas 1. ģimnāziju. Vasarā students Nr.2. strādā pie tēva valsts iestādē par padoto, tikmēr students Nr.1. vasarā strādā lielveikalā par 2,9€ stundā bruto, priecādamies par bezmaksas ēdināšanu. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
 • 6
 • 2
Skolnieciņš
S
Piemēram, universitātē studē divi studenti. Pirmais students ir lauķis no Latgales, kura vecāki ir invalīdi, ilgstošie bezdarbnieki. Otrais students ir Rīdzinieks, kura vecākiem ir augstākā izglītība un tie ieņem labi apmaksātus amatus. Abi jaunieši ir vienīgie bērni ģimenē. Students Nr.1. knapi iekļuva budžeta vietā, viņa tēvam nācās pārdot piemājas zemi, lai spētu apmaksāt dēla kojas. Protams, students Nr.1. nesaņem nekādu stipendiju. Students Nr.1. veģetē kojās, hrušcovkā bez remontiem, saksādams ap 100€ mēnesī. Ikdienā viņš lieto kājas un sabiedrisko tranportu. ©Skolnieciņš
 • 4
 • 3
patriots
p
Apsveicu latviešus, kuri atgriežas Latvijā. Padomieši, kuru vienīgā vērtība ir nauda, var mūs vispār netraucēt.
Kamēr
K
Max Roomsky palīdz šādiem cilvēkiem bez visādām konsultācijām. Taču Astrīda arī veic labu darbu!
daugavpilietis
d
Vai pilsētas "tēviem" un "mātēi" Jankovskai ir problēmas ar loģiku? Izdzen pilsētā dzimušos, un liek kaut kādai viešņai aicināt uz pilsētu visādas salašņas. Daugavpilī netrūkst arī tādu, kas ieguva ārzemēs zinātniskos grādus, nevis tikai mazgāja tur tualetes. Bet tādus viņiem nevajag, jo uz viņu fona paši vadītāji bāli izskatīsies.
Pirktspēja
P
:) Ieva Akurātere dziesmā piesauca Dievu, lai tas savācot visus letiņus kopā. Kad Dievs atnāca, tad to pasūtīja uz ateju, bet viņu aizvieto ar valsts darboņiem. Kā var kādam palīdzēt, ja uzņēmēji (uzņēmumi), kas nav pietuvināti diktatoriem ir nolemti iznīcībai?
JacquelynStallworth
J
Manas kolēģes mamma datorā nopelna USD 81 / hr. Viņa ir bijusi bez darba piecus mēnešus, bet pagājušajā mēnesī viņas čeks bija USD 28553 un tikai dažas stundas strādāja pie datora. Netprofit10.com
Jasmine loura
J
job opportunity for everyone! Work from the comfort of your home, on your computer And you cAn work with your own working hours. You cAn work this job As A pArt time or As A full time job. You can eArn from $ 65 An hour to $ 1000 A dAy! There is no limitAtions, it All depends from you And how much you wAnt to eArn eAch dAy .... www.worksstar.com
Krējums Saldais
K
Vispār, meliem īsas kājas. Uzmanīgi izlasam, kas ir autors, citēju: "Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.". . . ... Parasti tādus rakstus liek dadaļā "Apmaksāta reklāma".
Latvju puika
L
Svešumā vien nezāle esi, mēsls, kā krievs Latvijā ...
vietai nav nozīmes
v
kā jau nu katrs sevi parāda un nostāda - ne vieta grezno cilvēku, bet cilvēks - vietu, teica senie romieši
 • 16
 • 1
Līga
L
Diemžēl arī man tikai apsolīja, kaut kādā veidā iejusties atpakaļ mājās. Solīja palīdzēt, bet tas palika tikai solījumu etapā. Nezinu vai vispār tādi konsultanti ir nepieciešami. Īstas palīdzības no viņiem nesagaidīsim.
Rambo
R
Ja neesi resna vai neglīta, varu tev palīdzēt jebkurā laikā.
 • 6
 • 9
Latvju puika
L
Svešumā vien nezāle esi, mēsls, kā krievs Latvijā ...
Klaida latvietis
K
Foooorša krustmāte ! Laiks mājup !
pupainā
p
Piezīdusies pie valsts pupa,tad viņai labi.Ko pati nedibina uzņēmumu un nerada darba vietas,bet aicina citus to darīt?
einars
e
Varbūt esi dzirdējusi(-is) no Mērfija likumu sērijas: Tie, kuri var, tie dara. Kuri nevar,tie māca. Un varu ieteikt turpinājumu(ja vien kāds to jau nav izdarījis) - Tie, kuri nevar ne darīt,ne mācīt,kļūst par konsultantiem.
 • 17
 • 4
Ušakovs
U
Man labāk patīk no otras puses.
 • 4
 • 10
Bomars
B
Nevienam un nekad nav paliidzeejushi shie reemigraacijas konsultanti. Pat uz e-pastiem neatbild!
Bomaram ar bomi !
B
Tev, padomiet, palīdzēs tikai emigrācija uz Putlerstanu.
 • 7
 • 14
Elita
E
Pilnīgi piekrītu, tie reemigrācijas konsultanti tikai naudas saņēmēji, manas kordinātes iedeva tele2 un tas bija viss, ne zvanīja, ne vaicāja par vēlmēm un iespējām, 1x uz e-pastu uzrakstīja, sev ķeksi darba lapā ielika, ka baigi palīdzējis.
 • 31
 • 6
Peksis
P
Ak Jūs! ar dzīvi neapmierinātie komentētāji. Astrīdai ir skaists smaids

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas