Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ASV Valsts departaments: Latvija neizpilda minimālos standartus cilvēktirdzniecības izskaušanā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Bulis
B
Pompeo kungam taisnība,es ar manīju ,pagaišnedēļ tirgū bija uz letes salikti daudz dažādi cilvēki,labākie 50 eiro a prastākie 5eiro.Nopirku vienu prastāko ar,saimniecībā noderēs .
Anna Noir
A
ASV ir nekauníbas kalngals, kas nesteidzas norádít citu valstu nepilníbas publiski. Vai tad jau ASV ir aizmirsies par 'Guantanamo bay' militáro ieslodzíjuma nometni, par 2004.gadá veikto uzbrukumu Irákai, Vjetnamas karu, nomestás atombumbas Hirośimá un Nagasaki pilsétás? Tápéc iesaku vispirms sakártot savu smilśkasti un izmazgát savas valsts netíro veļu, pirms mácít citám tautám, ká dzívot un kádus standartus ievérot...
Irlielāmērāticams
I
ka cīņa "pret" cilvēktirdzniecību patiesībā ir cīņa "par" cilvēku izglītošanu. Cik tas ir iespējams? PS. Man ir stāstīts par čaļiem, kas dienēja vācu darba dienestā un sarakstījās ar latvju meičām. Daži bija sacerējuši stāstus, ka dien uz vācu zemūdenes un ka zemūdene ir iestrēgusi jūras dibenā un, ka viņi gaida morālu atbalstu no latvju zeltenēm. Neticami, bet viņi esot saņēmuši vairākus desmitus nogrimušajai zemūdenei(!!!) adresētu latvju meiteņu vēstuļu. Patiešām, tādas var arī iemanīties notirgot!
Virsraksts un ziņa
V
Latvijas centieni novērtēti atbilstoši otrajam līmenim, kas nozīmē, ka Latvijas valdība pilnībā neizpilda minimālos standartus, lai izskaustu cilvēku tirdzniecību, bet pieliek ievērojamas pūles, lai to paveiktu, informēja Latvijas Iekšlietu ministrija.
Emma
E
Vai vēlaties atrast meiteni vienai naktij? Laipni lūdzam - www.GetMeets.Com
pirmā dzirdēšana !
p
Kur varu nopirkt kādu formīgu 18 g.v. meiču kas nerunā krieviski?
Irlielāmērāticams
I
ka Bangladešā tādu dabūsi par velti. Moš vēl piemaksās.
 • 4
 • 0
Vecsčekists
V
Cilvēku tirdzniecība , protams, notiek. Tas ir iespējams tajā gadījumā, ja indivīdam nav smadzeņu, bet to vietā ir viena liela vagīna. Tādu cilvēku var mierīgi notirgot. Jautājums - ko Latvijas valsts šajā situācijā var mainīt?
Miķelis
M
Ak, Jēziņ, cik zemu Kariņa valdība Latviešu tautu ir novedusi. Kad jau klaji tirgo cilvēkus, nolaupa un tad pārdod??? Kāda tad ir cilvēka cena???? Tā atkarīga no dzimuma, vecuma, darba spējām, izskata, svara un t.t. Un kur tad mūsu valstī paliek cilvēktiesības tās jau pa kluso atceltas???? Tā ir kā sveštautieši ar 5 balsīm Saeimā pārvalda mūsu valsti.
Kur nu!>Aha
K
Butanā,Ēģiptē,Kaboverdē un Kenijā,atšķirībā no Latvijas,pārtikas pamatproduktiem tiek piemērota 0% PVN likme!
Kur tu ?
K
Kad tīsies turp pēc 0% desas ?
 • 5
 • 1
Bēdīgi,bet fakts
B
Latvijāpat pensiju sisēma neatbilst ne ASV,ne Eiropas standartiem,jo nav ne tikaipensiju griestu,valsts veselības apdrošināšanas"Medicare",tiem,kas sasnieguši 65 gadu vecumu,daudzo privšto pensiju fondu,kā ASV,bet nav pat pensiju fonda,ka citās ES valstīs un netiek aprēķināts pat iztikas minimums(metodoloģija tā aprēķināšanai nav mainīta kopš 1991.gada),pēc kura tiek noteikta minimāla pensija.
KKK
K
21% nodoklis pārtikai vispār neatbilst nekādiem standartiem!
Ja neizpildīs
J
Būs kā Pompejā!
Žetons
Ž
par dziļo domu!!!
 • 2
 • 2
kollia kollia
My classmate’s mother makes $86/hour on the computer. She has been out of work for 6 months but last month her paycheck was $17290 just working on the computer for a few hours.why not check here……. http://www.gocash9.com 
Uldis
U
ASV Ezelu galvas !
rekur
r
ASV pašu mājās problēmu līdz ausīm, bet citus māca dzīvot. Lai tik staigā tālāk ar visiem saviem standartiem. Neizmērojama nekaunība un iedomība. Un pilnīgs paškritiskuma trūkums.
Dostojevskis>Zuze
D
Precīzi, kā Brežņeva laikā tika dzirdēti sajūsminātie stāsti par Ulmaņ-laikiem. Cik agrāk bija labi!
 • 2
 • 2
zuze
z
Tas ir mūsu valsts pārvaldnieks, kā PSRS laikos bija Maskava. Viņi ieceļ un atlaiž Valdību ar visiem ministriem. Neklausīsim amerikāņus, tad ASV mūs pārdos krieviem. Bet krievu laikos jau nemaz nebija tik slikti. Cilvēkam vismaz bija vērtība, bija darbs, dzīvesvieta, bērnudārzi un sava iztikšana.
 • 3
 • 3
Baidos
B
Tu pilnībā nesaproti attiecīgo departamentu darbības metodiku un taktiku, lai jebkādiem instrumentiem (tajā skaitā finanšu) pēc iespējas politiski prostituētu vietējos. Tad nu attiecīgie kadri, kuri labprātīgi tiek uzsēdināti uz "finanšu adatas" no tā nokļūst pilnīgā atkarībā un ir gatavi ar putām uz lūpām ņemties da jebkādā virzienā, kur tiks dots ārzemju finansējums. Šīs programmas tiek nosauktas smalki par dažādiem projektiem, bieži vien it kā sensitīvi jūtīgiem epitetiem, kam ar patieso būtību un mērķi nav nekāda sakara. Par piemēru var minēt kaut vai tā saukto Stambulas konvenciju ar savu divkosīgi pretrunīgo raksturu, kur patiesie MĒRĶI TIEK MASKĒTI ar skaļiem saukļiem it kā sieviešu tiesību aizsardzībā.
 • 4
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

LOV: Koha noslēdz sportistes karjeru(57)

Videokonferencē, kurā piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers, svarcelšanas treneri Eduards Andruškevičs un Viktors Šcerbatihs, kā arī Latvijas Olimpiskās vi...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas