Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Atkritumu savākšana ceļmalās pēdējos piecos gados izmaksājusi 2,8 miljonus eiro

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Veselais saprāts
V
Citēju: "LAU aicina sadzīves atkritumus izvest mājsaimniecību noslēgto atkritumu apsaimniekošanas līgumos norādītajās vietās" Ak, šī muļķīgā valsts! Tā nejēdz, ka pastāvošā kārtība ir neefektīva. Valsts nekad nebūs tīra kamēr nebūs normāli organizēta atkritumu izvešana (diemžēl, pašreiz valsti vada neprofesionāļi!) Pareizi ir tā: jebkuram LR iedzīvotājam ir tiesības jebkurā laikā, jebkurā attiecīgi iekārtotā vietā (šīm vietām jābūt pietiekami lielā daudzumā) izmest savus aktritumus (ar iespēju tos škirot!). Valstij par nodokļu maksātāju naudu ir jāizvieto visā Latvijā pietiekams daudzums atkritumu tvertņu, kurās VISĀS JEBKURŠ CILVĒKS VAR IZMEST AKTRITUMUS. Nekādām privātām, slepenām, nepieejamām miskastēm nav nemaz jābūt! Jebkurš cilvēks ražo atkritumus, tāpēc no katra ir jāiekasē atkritumu izvēšanas nodoklis (to jāiekasē no algas). Maksā valsij visi un brīvi izmet atkritumus visi. Āmen!
Korrektors
K
Pietiks ar pāris kamerām un lieliem sodiem paraugprāvām. Lai paši arī novāc pāris hektārus.
Dauņeksterminators
D
Sēžot kādā Rīgas kabinetā šķiet, ka ar sodiem un video kamerām pietiks. Bet reālajā dzīvē katru pavasari no viena kilometra šosejas tiek savākti simti pudeļu un citu drazu. Kur Tu, mans mīļais klient, domā likt tās videokameras?
  • 2
  • 0
Dostojevskis
D
Ir divas iespējas... . Pirmā - uzskatīt, ka visi valsts iedzīvotāji no rīta līdz vakaram par to tikai domā, kā izpildīt visus administratīvos noteikumus. Uzskatīt, ka visi valsts iedzīvotāji nemitīgi studē ekoloģijas jautājumus un ir savā izpratnē vismaz bakalauru līmenī. Otrā iespēja... saprast, ka lielākā daļa valsts iedzīvotāju valdību neņem nopietni, bet interesējas galveno kārt par tēmu "maize un izpriecas" , bet ekoloģiju saprot tik daudz , cik cūka Mēnesi. Nu, lūk! No otrā skatu punkta raugoties un izdarot secinājumus atbilstoši REALITĀTEI, ir vienkāršāk uzstādīt ceļmalās atkritumu konteinerus, nekā ik pavasari rīkot ļeņiniskās sestdienas talkas un uzlasīt katru plastmasas pudeli tūkstoš ceļmalas kilometru garumā.
braucējs
b
Ir tāda tendence nelikt atkritumu konteinerus. Nu LAU nonācis pie ģeniāla secinājuma - konteineru neesamība neveicina atkritumu izzušanu. Tie vienalga ir, tikai bez to izvešanas, tie arī jāsavāc un tas ir dārgāk. Tāpēc aicinu konteinerus stāvvietās tomēr izvietot, vienīgi ierīkot tos tā, lai lieos atkritumu maisus tajos ievietoet nevarētu. Arī kameras varētu uzstādīt, lai fiksētu tos, kas izmet atkritumus blakus konteineriem. Ātri vien fiksēsiet, ka būs arī resursu ietaupījumi.
Dostojevskis
D
Atvaino, vai Tu patiešām tici, ka tās videokameras ir iespējams izvietot visu Latvijas ceļu garumā un pasargāt no zagļu skrūvgriežņiem? Vai Tu patiešām tici, ka cilvēks ar trim rievām smadzenēs, to lielo maisu nenometīs turpat blakus MAZAJAM konteineram?
  • 5
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Solis uz visiem pieejamu pirmsskolu ir gauss(2)

Daina Kājiņa, kas pirmsskolas izglītībā strādā jau trīsdesmit gadu, intervijā Aismai Orupei uzsver: privātais sektors ir sevi pierādījis kā labu spēlētāju. Ne velti Rīgā ir 150 privāto bērnudārzu...

Okupācijas muzejs pārtop(20)

Šobrīd VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) vadībā turpinās darbi Strēlnieku laukumā 1, Rīgā. Vienlaikus ar atjaunoto Latvijas Okupācijas muzeju (LOM) un tā Nākotnes namu top memoriāls padomju okupācij...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas