Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Ātro kredītu firma cenšas padzīt no dzimtas mājām jūras krastā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Guaranteed loan offer
G
We gives out loans for developing businesses and competitive edge, Personal/business Loans (Secure and Unsecured) Consolidation Loan and many more. Quality services offer. To apply! Email us at: [email protected] for further proceedings.
Martin Muller
M
Vai jums ir nepieciešami aizdevumi biznesam, projektiem, personīgajām lietām? Es drīkstu jūs iepazīstināt ar 24 STUNDU KREDĪTU UZŅĒMUMU. Mēs esam uzņēmums, kas atrodas Apvienotajā Karalistē, un mēs nodarbojamies tikai ar projektu (-u) aizdevumu un parādu finansēšanu, ti, naftu un gāzi, nekustamo īpašumu, atjaunojamo enerģiju, veselības aprūpi, transportu, celtniecību, viesnīcām un utt. Mēs varam finansēt līdz summa 900 000 000,00 USD (deviņi simti miljoni USD) jebkurā pasaules reģionā, ja vien projektiem var garantēt mūsu 3% IA. Pašlaik mēs paplašinām savu uzņēmumu starptautiskā mērogā, kas ir vairāk iemesls šim publiskajam paziņojumam. Lai ērti un ātri pieteiktos, laipni lūdzam sūtīt īsu e-pastu uz: [email protected] Informācijas centrs 24 STUNDU AIZDEVUMU SABIEDRĪBA
Kopīpašnieks
K
Cik vēl šādus identiskus gadījumus ir jāatspoguļo masu medijos, lai tiesībsargājošās iestādes apturētu šīs " naudas pelnīšanas pretlikumīgās shēmas" ?
Es nevaru saprast:
E
Latviijciem sava Rodina tik daudz jūru apkārt,pat Krimu pievāca, bet vēl par maz....Nu i žadnii narod.
Tiesas nesargā iedzīvotājus
T
Tiesas nesargā iedzīvotājus no valsts, pašvaldību un naudīgu neliešu patvaļas
> redz
&
Tiesas tiesā pēc sacensību principa, uzvar tas, kam vairāk naudas.
 • 0
 • 0
redz>Tiesas...
r
Tiesas tiesā pēc likuma: Tās nav neviena sargi.
 • 0
 • 3
Krista
K
Ar tādiem tikai cīnīties viņu pašu ieročiem. Ja grib atpirkt 2/3 mājas tad lai maksā vismaz 500 000. Un tikai tā.
ta nu gan
t
Šai stāstā man visvairāk interesētu problēmas sakne- darījumi ar veco 1/3 saimnieci. To, kas saņēma 200 000 par 5 ha zemes un uzdāvināja savu īpašuma daļu svešiem cilvēkiem.
Lūk
L
Ar šādām problēmām Saeimai un MK jānodarbojas, bet JKP jau laikam uz vienu roku ar augļotāju mafiju. Paši Bordelisti ar tādām pašām reideru metodēm darbojas - tiesiskā bezkompromisā.
Arnis
A
To izdzimtenu kantori sen vajadzeja aizliegt
no Pārdaugavas
n
Vai Latvijā nepastāv tiesnešu un advokātu kartelis? Vai šis nav spilgts pierādījums korupcijai Pārdaugavas tiesā, kur tiesnese ignorējusi pierādīumu faktu? Vai tiešām Latvijas tiesas spriedumu pasūta, kā tas iespējams ir bijis šajā lietā? Kas segs morālos, materiālos zaudējumus par rupjām Latvijas tiesnešu kļūdām? Kad beigsies totālā korupcija Latvijas tiesās?
ezis
e
Virs zemes nav taisnības,dūrei tik spēks! Tos neliešus un viņu uzpirktos advokātus,vienkārši vajag nosist,ja nesaprot ,ka nevar aiztikt godīga cilvēka īpašumu ! Pār visu valda ,,netīrā,, NAUDA!!! Vajag griezties pie prezidenta,lai visu nokārto likumīgā un godīgā ceļā !
:(
:
Ps.un tā pērkamā tiesnese, kas degradē visu Latvijas tiesu sistēmu, lai nenodzīvo ilgāk oar 47 gadiem un nosprāgst!
:(
:
Tādas sabiedrības padibenes kā Leja un viņa pārstāvētie mūdži būtu jāizolē no sabiedrības un jāiznīcina kopā ar visām dzimtām, lai šādi mūdži nevairotos! Turaties, iedzimtie! Visas pasaules gaišās enerģijas ir ar jums!!!!
Nemesis
N
Matīsu Ansviesuli, Kristapu Ozolu, Māri Keišu, Aigaru Kesenfeldu, un Albertu Poli. Šis piecinieks ir ātro kredīti pamatlicēji un Sātana iemiesoti radījumi. Latvijā "ātrie kredīti" ir jāaizliedz un džeki jāliek cietumā par "haizivju reketu"
????
?
Kas šādus izdzimumus ir radījis? Kas ir viņu mātes un tēvi? Vai tiešām tādi paši izdzmteņi?
 • 20
 • 0
namejs
n
Viss vienkārši. Likvidējām valsts banku - Zemes un hipotēku banku, kas pildīja sociālo pasutijumu. Palika tikai ārvalstu bankas, kas nedod kreditus nekādā veidā. Tirgus vakumu aizpildīja ātrie kredīti. PS. Spilgts piemērs par tiesām. Lai tiesātos vajag naudu, pat ja tev grib atņemt īpašumu, kā šajā gadījumā. Dotājā brīdī NEVIENA banka neaizdot naudu tiesvedībām šadiem, ar tiesvedībām apgrutinātiem īpašumiem! Kam bus vairāk naudas, tas uzvarēs. Latvijā temīda ir Čaka ielas prostitūta!
 • 25
 • 1
Rems
R
Ļoti pareiza doma: Nevis ātrie kredīti jāaizliedz, bet pareizāk būtu noteikt to aizdevuma % lielumu kā tās bija LV pirms okupācijas.
 • 38
 • 2
ļuļa
ļ
nu un ko par šo gadījumu saka prezidents levits? viņš ka reizi vakar kaut ko runāja par to, ka demokrātijā pilsoņi uzticas valsts institūcijām, par pilsoņu atbildību pret valsti un citām jaukām lietām. un kā viņš komentētu un analizētu šo gadījumu attiecībā pret savu vakardienas runu?
nu
n
ko viņš var teikt. Pasaules staigulim nav spējīgs saprast, ko cilvēkam nozīmē mājas paksis, kur pavadīts viss mūžs. Viņš jau tikia nolasa kaut kādas pārgudras frāzes, kuras nemaz pats nav rakstījis. Viņa rundas ir bezjēdzīgi, tukši vārdu plūdi, verbāla diareja visnepatīkamākajā izpausmē.
 • 10
 • 2
;P
;
Levits taču ir liel'ak'as augļotāju un mijēju kultūras ieliktais cilvēks. runā mums visi tik pārgudri un pareizi, ka d..st gribas
 • 15
 • 5
Nu to
N
Nosmīnētu bārdā to pakasot,tas arī viss.
 • 19
 • 1
bet>lula
b
Vai Tu informēji Prezidentu par šo gadījumu? Visticamāk viņs par to neko nezina.
 • 14
 • 14

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas