Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +7 °C
Viegls lietus
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Ātrumu pārsniedzot no 51 līdz 60 kilometriem stundā, autovadītāja apliecība vairs netiks atņemta

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Dostojevskis>www.siltāsgrīdas.lv
D
Ceļu satiksmes noteikumi ir priekš muļķiem, kuri neprot braukt. Lai muļķi neaizietu bojā un valsts nepaliktu bez nodokļu maksātājiem. Tas ir racionāli, un tajā ir loģika. Bet... visi cilvēki nav vienādi! Kāpēc šī loģika tiek ignorēta? Kāpēc BMW braucējam jāiekļaujas rāmjos, kuri paredzēti, lai Moskviča braucējs neaizietu bojā???
latviijec>Dostojevskis
l
Biedrs: Pilniba Jums pievienojos: galau gala-te ir demokratija. Lai katrs brauc ka grib... Tikai tad bus kartiba. Te pareizi noradija biedrs:'' ir lielamera ticams....ka katram jarupejas pašam tikai un vienīgi par sevi. Valsts ka tada nav vajadzīga, un ta ir jalikvide, uz ko musu vara iet, un tas ir pareizi.
  • 1
  • 2
Ikars
I
Latvanijas vadiba nemitigi, pedejos 30, gados vemstas par Latvanijas konkuret speju, tacu, ka Latvanija var but konkuretspejiga valstele braucot pa celiem ar 90km/h, tai pat laika Vacija, Francija , Luksemburga...brauc pa magistralem ar 130/h, Belgija, Niderlande...120/h?
bet Ikar
b
Izlasot tavu komentu varu tikai pārliecināties,ka valsts pilna ar muļķiem....
  • 0
  • 3
gf
g
pārkopējot ziņas no LETA, virsrakstus lūdzu dzērumā pašiem nerakstīt!
nn
n
Katrs, kas pārkāpj noteikumus, stiprina valsti. Jo maksā soda naudas. Protams, ja tiek pieķerts.
www.siltāsgrīdas.lv
w
Ceļu satiksmes noteikumi ir priekš tam, lai tos ievērotu, bet, lai tos ievērotu, autovadītājam ir labi jāpārskata ceļa zīmes, bet lai autovadītājs varētu savlaicīgi pamanīt ceļa zīmes, uz tām ir jāskatās, nevis uz ceļa bedrēm- manevrējot ar automašīnu, lai tajās neiebrauktu!
Dostojevskis
D
Vārdos visi ir pret komunismu, bet neviens nepamana un nenosauc īstajā vārdā galveno problēmu ceļu satiksmē... tas ir komunisms. Cilvēkam, kurš visu mūžu ir braucis bez avārijām ir palaimējies sakrāt priekš normāla autiņa, ar kuru braukt uz 110-120 km/h ir absolūti droši. Bet viņam uzspiež braukt ar 70 tāpēc, ka pirms četriem gadiem šajā vietā divi piedzērušies dauņi trīs metru augstumā nocirta pusmetru resnu apsi un tad iegāzās dīķī, bet noslīkt nepaspēja, jo bija jau nelaiķi. Kāpēc indivīdam ir visu laiku jāpiemērojas kaut kādiem no gaisa grābtiem, ierēdņu izdomātiem ierobežojumiem? Tur , kur viens izraisīs avāriju uz 90, cits mierīgi aizbrauks uz 110 ! Kāpēc man visu laiku jāpierāda, ka es neizraisīšu CSN? Ja izraisīšu, tad arī sodiet!!!
Garāmejot
G
Ja ir tā , kā raksta Punkts , tad kārtējo reizi tiek pieradīts , ka būt valdībā vēl nenozīmē būt gudram un pareizam cilvēkam . Izskatās , ka arī šeit ir ielikta Naudas peļņas doma . Noņems tiesības un kas tad brauks pārkāpjot noteikumus un maksās lielos sodus ? Tas , ka pazeminot pārkāpuma sodu riskam tiks pakļauts lielāks skaits līdzcilvēku , lēmuma pieņēmējus neinteresē . Varbūt , lai vairāk valsts nopelnītu naudu Jānodrukā CSSD noteikumi un jānoliek tos Bibliotēku un Grāmatu veikalu plauktos , kā Brīvprātīgas ziņas avots . Cilvēki nopērk automašīnu vienalga kurā vietā un nevajag viņiem neko teikt ne par reģistrāciju , tehnisko apskati , numuriem , nodokļiem , apdrošināšanām u.t.t. Vajag tikai noradīt uz CSSD grāmatu , ka Tur viss ir iekšā ! Gribi lasi , negribi nelasi . Un tad tikai sāksies Naudas peļņa ! Viena daļa nebūs ieguvuši autovadītāja tiesības , citi izgājuši tehnisko apskati u.t.t. Ceļu Policija aptur ar smaidu un izraksta kvīti , bet palaiž braukt tālāk .
Garāmejot turpinot
G
Ceļu Policija aptur ar smaidu un izraksta kvīti , bet palaiž braukt tālāk , bet tur , pēc pāris simts metriem ceļu policijas kolēģi un atkal ar smaidu sejā aptur tikko jau pirms minūtēm divam apturēto autovadītāju . Un atkal kvīts par to pašu pārkāpumu . Un tā tik tālu , kamēr visi autobraucēji kļūs apzinīgi .
  • 7
  • 2
Garāmejot
G
Es domāju , ka šeit tiek runāts par atļautā 50 km / h stundā ātruma pārsniegšanu , no 51 km / h līdz 60 km / h , jo nez vai 50 km ierobežojuma vietā braucot ar 110 km / h , tiks uzskatīts pārkāpums par maznozīmīgu . Ar 110 km / h šķērsot gājēju pārejas Rīgas centrā un tiesībām nebūt noņemtām par šādu braukšanu ? Nez vai kāds CSSD atbildīgs darbinieks atbalstītu šādu lēmumu .
.
.
Nē, te ir runa tieši par ātruma pārsniegšanu +51-60 virs noteiktā. Tiesību atņemšana ir papildus lielajam naudas sodam. Par braukšanu pa pilsētu ar 51-60 ir tikai brīdinājums.
  • 7
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

VM atgādina, ka Lieldienās ciemošanās ir aizliegta(13)

Šobrīd ir aizliegti jebkādi privāti pasākumi, ja tajos piedalās tie, kuri nedzīvo kopā. Tas nozīmē, ka svinības vai ciemošanās pie radiem, draugiem, vecvecākiem, pasēdēšana dārzā ar kaimiņiem, svešu...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas