Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Krīzē spilgtāk izgaismojas vājie punkti ģimenē

Bērnu tiesības šajā krīzē ir aizmirstas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Suzan
S
Tagad Google maksā man no USD 22000 līdz USD 32000 mēnesī par darbu tiešsaistē no mājām. Pagājušajā mēnesī savā paypal konta tiešsaistes algā saņēmu 27496 USD. Šis uzdevums ir tiešsaistē, un to ir ļoti viegli veikt nepilnu darba laiku vai pat pilnu darba laiku. Šim darbam nav nepieciešama īpaša pieredze. Paldies Google, ka esat devis šo ārkārtas iespēju nopelnīt papildu naudu no mājām. Šī papildu nauda ir mainījusi manu dzīvi tik daudzos veidos, paldies! Vairāk informācijas šajā vietnē ..............>>>>>>>>>> w­w­w­.­D­o­l­l­a­r­s­9­.­c­o­m
Jānis
J
Kādreiz par bērnu pienākumiem arī ir jādomā, ne tikai tiesībām.
pašvaldības
p
Pandēmijas laiks daudzām institūcijām ar pāriešanu uz e-vidi ļāva samazināt ikdienas tēriņus, t.sk. skolām, pulciņiem, RS - būtu labi sagaidīt no pašvaldībām, pirmkārt, no Rīgas - lielāku atbalstu visām skolnieku ģimenēm, ne tikai priekšvēlēšanu pašslavināšanos.
Pareizaisjautājums
P
Vai bērns ir cilvēks, vai nav cilvēks? Ja bērns ir cilvēks... kāpēc bērnam ir vajadzīgas speciālas tiesības? Tas pats, kā jautājumā par "sieviešu tiesībām".
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Es to pašu saku, ir jāievēro cilvēku tiesības, bet gan sieviešu gan bērnu tiesības ir daļa no tā, bez sevišķas vajadzības tās izcelt. Citādi iznāk kā kādreiz kolhozā - ievieš slaucēju dienu, ievieš traktorista dienu, bet par visu kopumu lai domā pagājušajā gadā mirušais baķuška.
  • 6
  • 2
Pareizaissecinājums
P
Ir stingri jārūpējas par bērnu cilvēk-tiesībām, nevis jāizgudro jaunas un jaunas "tiesības". Jo citādi mēs drīz nonāksim arī pie "vecīšu un vecenīšu tiesībām"...!
  • 5
  • 3
Dīkstāves pabalsts
D
ASV pieaugušajam 1200$, katram bērnam - 500$. Latvijā pieaugušajam 700 euro, katram bērnam 50 euro. Un runa šoreiz nav par pašu pamatsummu (ne katra valsts var atļauties to, ko ASV), runa ir par proporciju: ASV bērnam ir 41% no pieaugušā pabalsta, Latvijā - 7,1%. Tād iznāk, ja esmu viens pats un uzturu tikai pats sevi, tad man ir 700 euro vienam pašam. Ja ir 2 bērni, tad uz visiem trijiem 800 euro vai 267 ero katam. Bet, ja bērnu ir vairāk - tad jau ir zem nabadzības robežas.
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Tik daudz neprāto par pabalstiem, prāto kā sāksi vērtības ražot, tad būs kā Amerikā.
  • 3
  • 3
Irlielāmērāticams
I
ka salīdzināt LV ar ASV ... ir mazliet bērnišķīgi.
  • 5
  • 3
Krējums Saldais
K
Šajā krīzē ir aizmirsts pilnīgi un absolūti viss, izņemot Covid naudas dalīšanu. Vispār nav skaidrs, kas bija veselus 2,5 mēnešus - sēdējām kā ezīši miglā. Tagad, kad pandēmijs iet plašumā, pēkšņi atveram robežas un gaidam tūristus. Pilnīgs absurda teātris.
Bērni nav vēlētāji!
B
Bērnu intereses un tiesības dzīvot finansiāli nodrošinātās ģimenēs Labklājības un Finanšu ministrijas vienmēr aizmirst. Tās visvairāk rūpējas par personām, kuras uiztur tikai sevi pašu!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai ikdienā izjūtat atlikušos Covid-19 noteiktos ierobežojumus?

Kopā nobalsojuši: 102

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Radošie nereģistrējas VID(19)

Radošo personu atbalsta programma, kas tika izveidota pēc Kultūras ministrijas (KM) ierosmes, lai mazinātu Covid-19 sekas uz nozari, bija paredzēta kā vienreizējs finansiāls atbalsts 1614 eiro apm...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas