Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Bordāns rosina ģenerālprokurora amata kandidāta izvēli nodot Tieslietu padomes rokās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
KGB aģents Raitis
K
ir pret.
trusis nejaukais
t
shitas galiigi galvinju saspiedis. Gjeneraalprokurors principaa ir nepiecieshams lai uzraudziitu visu sho te tieslietu mafiju, bet shitas piedaavaa tieslietu mafijai izveeleeties sev uzraugu!
Serjoznijs
S
Visas tautas vēlēts ģenerālprokurors - labs risinājums. Vai arī latviešiem savs, krieviem un ebrejiem - savi ģenerālprokurori.
A T priekšsēdētājs?
A
Vai šis nav tas kas spēj iziet čekas maisiem balts un tīrs, pūkains un smaržīgs kā priekšzīme visiem?
Skats no malas
S
Ja AP izdosies dabūt tos 60 mio klāt pie mediķu atalgojuma, Bordāns un JKP būs vakarējā diena un nevienu jautājumu bez AP vairs valdība nerisinās! Tas būs JKP norieta sākums - valsti vadīs citi.
palīdziet
p
šis kungs netiek nost no ģenerālprokurora "mariņa"
mjā
m
šis nu tiešām "īpatnītis"
:)
:
Grūti šos priekšlikumus vērtēt atrauti no tā kā Bordāns ir mēģinājis diskreditēt un atcelt esošo ģenerālprokuroru. Acīmredzot Bordānam vai JKP ir kādas intereses par to kurš būs vai nebūs ģenerālprokurors.
:):)
:
Būtu tikai normāli, ja tas būtu svarīgi visai sabiedrībai! Jo par visu vairāk es gribu mīlēt savu valsti un ticēt tās amatpersonām. Pēdējos 30 gados man reti kad tā otrā vēlme ir piepildījusies!
  • 6
  • 1
Arik Nippel
A
Aicina atpazīt vīrieti, kurš nenormāli lielā ātrumā pa Barona ielu ar elektrodēli stūmis smago traktōru Kirovets K-600. Visa svetā vārdā, lūdzam šo neprāti atsaukties un paskaidrot mūsu sabiedrībai, cilvēcei, kā tas ir iespējams? Šādas darbības ir vērtējamas kā noziegums pret cilvēci. Kādai sirmgalvei no redzētā bija novērojama neatgriezeniska veselības pasliktināšanās, savukārt kadam pusaudzim no redzētā nokrita dibens. Mēs lūdzam, nē, mēs pieprasām atpazīt šo cilvēku. Vīrieša meklēšānā lūdzam piesaistīt Valsts Policiju, kā arī Ihtiandru un Lāci Mihailovu. Mēs lūgsim Dievu Jehovu lai viss izdotos, PALDIES.
Bordānam
B
Lai varētu savlaicīgi apstiprināt jauno kārtību pirms nākamā ģenerālprokurora amata kandidāta atlases procedūras uzsākšanas, priekšlikumi ir iesniegti izskatīšanai Tieslietu padomē un tiks nodoti sabiedriskajai apspriešanai. ?????????????????????????????????????????? Kurā valstī ģenerālprokurora kandidatūra tiek nodota sabiedriskajai apspriešanai? Var jau izdabāt saviem vēlētājiem, taču nevajadzētu nolaisties līdz līmeni, par kuru juristam būtu kauns!
Bordāna partija sačakarēja budžetu
B
Bordāna partija ar prasību palielināt diferencētā minimuma augšējo robežu sačakarēja budžetu, liedzot īstenot minimālo ienākumu līmeni, kas bija cerība pašiem nabadzīgākajiem, tostarp, bāreņiem, invalīdiem un mazo pensiju saņēmējiem, kā arī liedzot pietiekami daudz līdzekļu novirzīt mediķu atalgojumam.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas