Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Portāla Lsm.lv galvenā redaktore Marta Cerava

Brīdina par iespējamu Latvijas Radio 4 slēgšanu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
tas ir fakts
t
atbalstot krievu vai jeb kādas citas svešvalodas lietošanu ikdienā sadzīvē, tiek liegta iespēja šiem cilvēkiem integrēties Latvijā.
tas ir apbrīnojami
t
ka vēl pēc 25 neatkarības gadiem te vajag valsts TV finansētas programmas svešvalodās.....
  • 2
  • 0
tikai
t
Neslāvs un osvoboditeli brīnās, ka liela daļa latviijcu ne zina, ne grib zināt tās valsts valodu kurā paši ieceļoja....
solon
s
Latvijai nav nepieciešamas tik daudz valsts apmaksātu radio un tv programmas / kanāli. Pilnīgi pietiktu ar vienu radio un vienu tv kanālu.
Neslāvs
N
Vai kāds te vēl nav apguvis latviešu valodu ? Galu galā ir valodas kursi migrantiem ...
Miks
M
te jau savulaik bijā tāda latviijcu integratore-Sarmīte Elerte kas par milzu naudām izstrādāja latviijcu integrācijas programmu Kultūras ministrijai, kas tā ar palika uz papīra, integrācija izčākstēja, bet nauda tika izmaksāta....
OO
O
Var jau brēkt, ka par valsts naudu krievu programmas nav jātaisa. Taču, ja runājam par integrāciju, tad līdz ar LR4 izgaišanu, pazudīs šī integrācijas iespēja. Galvenais, lai valstī pietiktu līdzekļu lielajām algām.
Gunārs>OO
G
manuprāt tādas milzu masas iebraucēju kādas ir LV realitātē integrēt nemaz nav iespējams. Tie dzīvo savā kultūrāli-vēsturiskā vidē, baudot Rossijas mass media un tur paustās idejas, un nekas cits tiem nemaz nav vajadzīgs...
  • 4
  • 0
Gunārs>OO
G
Diez vai: Cilvēkus nevar integrēt svešā tautā un valstī pret viņu pašu gribu. Lai integrētu-tam jārada atbilstoši priekšnoteikumi, no kuriem galvenais ir: Pašiem imigrantiem jābūt vajadzībai integrēties. Ja imigrantu massas ir par lielu, kā LV, tad viņu valoda te ir pašpietiekama, un tiem nav nekādas vajadzības kaut kur integrēties. Tādas lietas kā pienākums, kultūra, utt..uz imigrantiem kā likums neattiecas. Atbalstot mass media krievu valodā CCCP imigrantiem vispār zūd jeb kāda vajadzība te integrēties latviešu vidē, jo krievu valoda ir pašpietiekama.
  • 5
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Nākamnedēļ gaidāma liela tveice

Šīs nedēļas nogalē visā Latvijā palaikam gaidāms lietus, nākamnedēļ būs 30 grādu tveice, vēsta pašreizējā Global Forecast System (GFS) prognoze.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas