Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +15 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Briseles kompensācijai par piena ražošanas samazināšanu 591 pieteikums

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
govs
g
pretiga ziidu brisele
Menahems Zeltkalns - Goldbergs
M
Brisele ar varu nevienu latvju idiotu nespiež likvidēt piensaimniecību. Tāpat kā nelika sagraut cukurrūpniecību vai sagriezt lūžņos zvejas floti. Jā, protams, mājieni ar mietu bija, it īpaši no konkurentvalstu korumpēto ierēdņu puses, bet ja pašiem ir sava galva uz pleciem, ir visas iespējas aizstāvēt savu pozīciju, kā to dara poļi, arī leiši. Atšķirībā no sovoka ES tu savu vietu vari aizstāvēt, ja ir vēlme. Tur letiņi paši vainīgi, ka reālas ekonomikas vietā būvē visādus Veiksmes stāstus un "perspektīvu" tiesu izpildītāju ekonomiku. Neko nedarīt savu ilglaicīgu inteešu nodrošināšanai, fiksi pievākt Briseles naudu, bet vēlāk ar plikām dirsām lamāt Briseli, o jā, tur ir īstenais latvju gars.
  • 1
  • 0
Juhans
J
Piens nav veselīgs.
jaizkauj ari cukasne tikai govis
j
Cionistu okupēta valdība (angļu: Zionist Occupation Government) jeb ZOG , kura sakņojas pārliecībā, ka ebreji slepeni kontrolē valsti, kamēr oficiālā valdība ir tikai izkārtne. Šis uzskats ir populārs ultralabējās, antisemītiskās, neonacistiskās grupās. Pirmo reizi termins ZOG parādījās rakstā Laipni lūgti ZOG pasaulē 1976. gadā, kura autors bija amerikāņu neonacists Eriks Tomsons.[1] Šis uzskats sakņojas sazvērestības teorijās, kas saistās ar domu par to, ka valstī vai vispār pasaules politikā liela ietekme ir ebrejiem. Cionisms šajā gadījumā netiek saprasts tā īstenajā nozīmē, kā ebreju kustība par savas valsts izveidi, bet gan sazvērestību teoriju izpratnē, kas cionismu saista ar sazvērnieku varu, kas līdzinās Cionas gudro protokolos aprakstītajai.
  • 0
  • 1
collapse
c
ari piensaimnieciba Latvijaa tiek iznicinata. Kas maksas nodoklus beigas, ja nebus nekadas razosanas?
Michels
M
Ja cena tik zema, tad nevienam viņu nevajag. Beidzam tērēt nodokļu naudu lietām kuras nevajag!!
goiji var gzert gravja udeni
g
Dāvida zvaigzne ir ebreju un jūdaisma simbols, kas sastāv no diviem trijstūriem, kuri kopā veido sešstaru zvaigzni. Tas ir attēlots uz sinagogām, ebreju kapavietām, Izraēlas karoga. Simbols, ko vēsturiski izmantoja ne tikai ebreji, radās senatnē kā burvju zīme vai dekoratīvs elements. Viduslaikos to sāka izmantot pārsvarā ebreji, bet tai vēl nebija nekādas reliģiskas nozīmes. Viduslaiku ebreju mistiķi piedēvēja maģiskas spējas karaļa Dāvida vairogam, tāpat kā agrāk maģiskas spējas tika piedēvētas piecstaru zvaigznei kā "Zālamana zīmogam". Kabalisti popularizēja simbola izmantošanu aizsardzībai pret ļaunajiem gariem. Ebreju kopiena Prāgā bija pirmā, kas Dāvida zvaigzni izmantoja kā savu oficiālo simbolu. Sākot ar 17. gadsimtu, sešstaru zvaigzne kļuva par daudzu ebreju kopienu oficiālo zīmogu un vispārīgu jūdaisma simbolu
  • 0
  • 1
leiputrija
l
Forši. Tagad maksā nevis par ražošanu, bet par neražošanu. Nu jā, piena cenas par zemu, vajag kaut kā tās uzskrūvēt.
supermarkets
s
Vajag ka poliem uzlikt nodoklus lielajiem supermarketiem, tad attiecigi iepirks LV preci, nevis piesarnoto rietumu produkciju.
  • 0
  • 0
pt
p
Paši piesakās kompensācijai par neražošanu un pēc tam vaimanās, ka Eiropas Savienība piensaimniecību iznīcinājuši.
  • 3
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas