Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +2 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Būtisks solis ceļā uz brīvību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Joske puškins
J
Vajadzēja jau arī saglabāt to brīvību un Latu nevis līst dziļajā Eiropas di...sā! Tagad jāmūk no dzimtenes lai varētu dzīvot ne badoties dzimtenē izlaupītajā.... Jā, un nav jau tālā nākotne kad nēģerēni un šauracainie mazuļi Latvijas smilškastēs spēlēsies, jo visi Latvieši būs aizmukuši...
Līvs
L
Baltijas ceļš parādīja tautas alkas pēc brīvības un neatkarības!
latvietis
l
Bet,krieviem to nekad nesaprast !
 • 5
 • 1
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
BET,NESĒRO MĀT ! MIRKLIS KO GAIDI JAU KLĀT UN TAS NEBŪS VAIRS PARĪT BET RĪT JO BRĪVES UGUNSKURU DZIRKSTS KAS NEĻĀVA PAGURT UN KRIST JAU UZ DEBESU ATSVARIEM DZIRKST !
Domāts ASV vētniecībai
D
Vieni Okupanti aizgāju ,un Žigli Žigli otri atnāca ,un tie ir NOZIEDZNIEKU nācija ASV ! Ja kāds šaubās ,ka ASV mūs ir okupējis tad ziniet DAUNJI ASV mums ir atņēmuši pilnīgi visu ,un it īpaši pēdējos 5 gados . Visi Valsts lielie biznesi Bankas kontrolē Pideri no ASV no cita kontinenta ,un apzināti tiek likvidētas Latvijas uzņēmēju bankas . Es ĻOTI CERU ,KA TAUTA DRĪZ SĀKS SACELTIES ,UN PIE ASV VĒSTNIECĪBAS PULCĒSIES AR DEGPUDELĒM ROKĀS . TIKAI UN VIENĪGI TĀ MĒS VARĒSIM IZDEDZINĀT NO LATVIJAS OKUPANTUS ASV. LATVIJĀ PIE VARAS ATRODAS ASV PILSOŅI ,UN TAS REĀLI IR APSURDS ,JO TAS MAUKA KARIŅŠ STRĀDĀ ASV INTERESĒS ,BET NE LATVIJAS NACIONĀLAJĀS INTERESĒS .
latvietis
l
Noziedznieki un jau dzimuši okupanti ir krievi ! Tas viņiem ir jau asinīs !
 • 3
 • 2
latvietis
l
Krievs jau savās saknēs ir okupants !Un citāds nemaz nespēj būt !
 • 4
 • 2
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
VAŅA ! MARŠ UZ RUSS-TATARO !
 • 4
 • 1
Neslāvs
N
Man ir brīvība ! urlām nav un nekad nav bijusi, jo lopiem to nevajag ...
Arturs Nagliņš
A
Latviešu inteliģences patmīlīgākajā daļā, saprotams, ir panika, histērija, naida izvirdumi u.tml. Latviešu inteliģences patmīlīgākā daļa saprot, ka viņiem nepieder nākotne. Tas, ko viņi saka un raksta šodien, nākotnē tiks pasludināts par šausmīgiem meliem un pielīšanu valdošajai kliķei, bet maigākajā variantā tiks uzskatīts par sava laika dziļu neizpratni. Tie latviešu ambiciozie inteliģenti, kuri tagad nemitīgi laiza kriminālo kapitālismu, nākotnē tiks nostumti grāvī un nolādēti. Tāpēc viņu naids, nepatika, nelietīgums, melīgums tiek tēmēts uz tiem cilvēkiem, kuri pašlaik par tagadni saka patiesību un kuriem tāpēc pieder nākotne. Šodien viņi tiek noklusēti un nolamāti, bet tā nebūs nākotnē. Nākotnē viņus atcerēsies ar labu vārdu. Tāda perspektīva ir viņu pašpārliecinātības motivācijas centrā, dodot spēku izturēt noklusēšanu un nolamāšanu, ko veic skaudības apmātie latviešu inteliģenti – tagadnes kriminālā kapitālisma ideoloģiskie stutētāji.
Рихард Зорге
Р
МАН ПАТИК БРИВИБА..ЕС 30 ГАДУС ПАТС НЕКО НЕДАРУ..ТУРУ КАЛПУС...Я НЕПТИК ИЗМЕТУ УН ПАНЕМУ НАКАМОС. АРИ ИЕЛАС ИР БРИВАС НО ТИЕМ ЦИЛВЕКИЕ..ВАЙРАК ГАЙСА. САБИЕДРИБА ПАЛИЕК ПРОФАНИСКАКА..ТО КО АГРАК МАЦЕЯ ПРОФЕНЕС АУДЗЕКНИС ТО ТАГАД ПАТ МАГИСТРС НЕМАК УН ТАС МАН ПАТИК.
Рихард Зорге
Р
МАН ПАТИК БРИВИБА..ЕС 30 ГАДУС ПАТС НЕКО НЕДАРУ..ТУРУ КАЛПУС...Я НЕПТИК ИЗМЕТУ УН ПАНЕМУ НАКАМОС. АРИ ИЕЛАС ИР БРИВАС НО ТИЕМ ЦИЛВЕКИЕМ..ВАЙРАК ГАЙСА. САБИЕДРИБА ПАЛИЕК ПРОФАНИСКАКА..ТО КО АГРАК МАЦЕЯ ПРОФЕНЕС АУДЗЕКНИС ТО ТАГАД ПАТ МАГИСТРС НЕМАК УН ТАС МАН ПАТИК.
 • 1
 • 5
Enģeļa viesis
E
Un tagad atgremos daudzu desmitu vecus notikumus, izgriežot krūtažas, plivinot karogus, bet neko nedarot savai zemei praktiski...nožēlojami ārišķīgi ...
.
.
Ar to brīvību gan tā paknapāk ir sanācis...
Rhard v morge
R
Aicinu kirilicai likt mīnusu pēc mīnusa!
 • 7
 • 6
Vecsčekists
V
Ar brīvību pa-knapāk? Ko Tu ar to domā? Vai- brīvību "strādāt par centu, bet tērēt dolāru"? Kādas tieši "brīvības" Tev trūkst?
 • 8
 • 4
Рихард Зорге
Р
КАС ТЕВ НЕПАТИК..ПИСТИС ДИРСА ВАРИ, СУКАТ ВАРИ...НЕВИЕНС ТЕВИ ПАР ТО ЦИЕТУМА НЕЛИЕК..КО ТЕВ ВЕЛ ВАЯГ????? ВАРИ НЕСТРАДАТ , БРАУКТ КУР ГРИБИ..ВЕЙКАЛИ ПИЛНИ ЕДИЕНА..КО ТУ ГРИБИ СТУЛБЕНИ.
 • 2
 • 6
Vecsčekists>Udo Ulbergs
V
Jā, mēs kontrolējām daudzus procesus. Ja nebūtu to darījuši, lielākā daļa no komentētājiem atrastos kapsētā jau daudzus gadu desmitus. Kas Tev ir pieņemamāk - lai mēs būtu sākuši šaut?
Vecsčekists
V
Tu dzīvo pats savā halucināciju pasaulē. Bet turpini, ja Tev tur ir ērti, turpini.
 • 3
 • 0
GoodMaan&ParexK&K
G
Ja iepriekšējais režīms pat var izvēlēties kā sevi saglabāt, kontrolējot procesus vai šaujot, tad pirmajā gadījumā tas ir sevi saglabājis visveiksmīgāk lai turpinātu zelt un plaukt. Piedevām mērkaķveidīgajam elektorātam radījis butaforijas ilūziju par savām beigām lai varētu legāli turpināt eksistēt demokrātijas apstākļos.
 • 5
 • 3
Irlielāmērāticams
I
ka teātris ir patīkams daudziem, tomēr reti kurš zina, kas notiek aiz-kulisēs.
Vadzis bija lūzis > Ir...
V
Teātrī ir aktieri, bet BC bija cilvēki, viņu dzīve un cerība un ticība par savas valsts atdzimšanu.
 • 5
 • 0
Udo Ulbergs
U
“Baltijas ceļa” patieso mērķi joprojām daudzi neapjēdz. LKP/VDK morālajiem kastrātiem un viņu nelietīgajiem laizītājiem ir liels prieks atzīmēt savas uzvaras gadadienu, veiksmīgi realizējot "prihvatizāciju", apvedot ap stūri tautu ar "otrās" LR butaforiju, saglabājot varu, uzceļot kriminālo kapitālismu, aiztriecot svešumā pusmiljonu vērtīgāko tautas daļu, cepoties ar OIK, "583 darāmajiem darbiem", savējo uzticības kadru "nācijas tēvu"&"pravieti" iesmērējot latviešu pseidointelektuālisma un šarlatānisma faniem, sagraujot zinātni, izglītību, medicīnu un radot postcilvēku - īvandaiņa klonu! Var svinēt droši - latviešu miljons vēl nav sapratis, kas bija "atmoda/perestroika" un kas faktiski ir LR. Vai "Baltijas ceļa" idejas autors Džīns Šarps arī atbrauks no Aizsaules? Vai mūsu nelieši turpinās noklusēt, kas to visu izdomāja? Un kur paliek Inkēns, kuram VDK piešķīra helikopteru, lai specakciju nofilmētu no kosmosa?
Dievturis
D
Jā , Dieva Pērkona izredzētā tauta ir latvieši !
 • 3
 • 1
latvietis
l
MUMS TAGAD PREZIDENTS IR NO IZREDZĒTĀSTAUTAS ! TĀTAD > VISS BŪS LABI !
 • 2
 • 0
GoodMaan&ParexK&K
G
Latvijā tā brīvība bija un ir čekistu kordinēta un kontrolēta, lai PSRS krievbandītu bratani ar naclopiem varētu izrīt valsti un mērkaķi ticot brīvībai to visu atbalstītu un atmaksātu.
Udo Ulbergs
U
“Baltijas ceļa” patieso izcelsmi un mērķi joprojām daudzi neapjēdz. LKP/VDK morālajiem kastrātiem un viņu nelietīgajiem laizītājiem ir liels prieks atzīmēt savas uzvaras gadadienu, veiksmīgi realizējot "prihvatizāciju", apvedot ap stūri tautu ar "otrās" LR butaforiju, saglabājot varu, uzceļot kriminālo kapitālismu, aiztriecot svešumā pusmiljonu vērtīgāko tautas daļu, cepoties ar OIK, "583 darāmajiem darbiem", savējo uzticības kadru "nācijas tēvu"&"pravieti" iesmērējot latviešu pseidointelektuālisma un šarlatānisma faniem, sagraujot zinātni, izglītību, medicīnu un radot postcilvēku - īvandaiņa klonu! Var svinēt droši - latviešu miljons savā stulbumā vēl nav sapratis, kas bija "atmoda/perestroika" un kas faktiski ir LR. Vai "Baltijas ceļa" idejas autors Džīns Šarps arī atbrauks no Aizsaules? Vai mūsu nelieši turpinās noklusēt, kas to visu izdomāja? Un kur vietējais morālais kastrāts Inkēns, kuram VDK piešķīra helikopteru, lai specakciju nofilmētu no kosmosa?
P
P
Apmēram 2 miljoni no apmēram 6 miljoniem ir apmēram 1/3 daļa vai 30%.Eiforiskā Baltijas valstu vienotība ir apmēram 0,1%.Nolaižamies tuvāk pie mūsu mīļās zemītes.Vienmēr gatavs saņemt apsveikumus par dalību Baltijas ceļā un barikādēs.
Priecīgs Paskaidrojums
P
Ir tāds priecīgs teikums, ka izvarotais bauda savu izvarošanu. Mītu par izvarotās Eiropas priekiem joprojām klāsta Dievzemītes elīte, viniem pakļautie plašziņu mēdiji, un viscaur pieklājīgi, pārliecinoši, un klusi elītes sadrātētā ES.
 • 2
 • 2
Dostojevskis
D
Apsveikumus par viena vakara plezīru un divas nedēļas šņabja iznīcināšanas kampaņu?
 • 4
 • 7

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas