Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Kā vēlāk fiksēja izmeklēšanas komisija, izraudzītais pretendents par bankas Citadele akcijām faktiski piedāvāja viszemāko cenu", un nu šim pretendentam tika dotas ekskluzīvas iespējas šo cenu nosist vēl zemāk

Cīņa par Citadeli: Diena, kad tika pārkāpti visi noteikumi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Neslāvs
N
Cīņā ar krievu okupantiem nekādi noteikumi nepastāv !...
Kārklu vācietis
K
Tie,kuri neievēro noteikumus,lai negaudo,ka pret tiem noteikumi netiek ievēroti ...
  • 1
  • 4
Tapat
T
Dīavaina tā loģika. No vienas puses “iespējamo afēru, kurā Latvijas valsts zaudēja vismaz 20–40 miljonus eiro”. A beigās “2014. gada jūlija beigās nācās konstatēt: formāli konkurss ir beidzies bez rezultātiem, jo neviens no pēdējā kārtā iesniegtajiem piedāvājumiem nav formāli derīgs”. Kā tad var kaut ko zaudēt, ja nav neviena, kas gribēja pirkt???
Reste
R
Kāpēc vainīgie vēl nesēž???
tāpēc
t
ka godmann
  • 3
  • 0
Ehidna
E
Cik ilgi vēl sūkāsiet Citadeli. Labāk parunāsim par Latvijas Krājbanku, Parex, Godmani un finanšu ģeniju Slakteri, naudas atmazgāšanu un vai no tā ir bijis kāds ieguvums vai zaudējums Latvijas budžetam, Trast komercbanku u.c. līdzīgām lietām.
Mazā vīriņa avīze
M
PS. Ja te minētajam ir kaut mazākais reālais pamats, varat būt droši - Lemberga kungs nekavētos ne miņuti, ne sekundi. Viņš uzlektu ar kājām uz krēsla un, siekalām šķīsstot, bļautu ar savu mazo mutīti: – Uz Rīgu! Uz Prokuratūru!! Beidzot mēs varēsim no suņabērnus piespiest pie sienas!!! Mēs viņus nospiedīsim kā utis!!! Taču nekā tāda. Vairāk kā ziepju opera turpinājumos paša dzeltenajā avīzītē nesanāk.
K#
K
Kaut kā neštimmē tie jūsu apgalvojumi.Vainīgi ZZS un Vienotība,bet Lembergs grib iegāzt ZZS,kurus viņš pats personīgi vadot?
  • 6
  • 5
Strupceļš
S
Marionete valsts galvgalī - tā ir katastrofa valstij un tautai.
solon
s
Kārtējais apliecinājums tam, ka Latvijas NAV demokrātiska valsts. Jautājumi tiek lemti šaurā lokā un ievērojot šī šaurā loka intereses.
Vienotība un ZZS gruzijā vienojās
V
apzagt Latvijas valsti!
oskars
o
neliesu banda, kuriem jasez cietuma ...Nevis Krievija , bet tadi neliesi ir lielakais drauds Latvijai ...
GoodMan&ParexK&K
G
Latvijā ir tikai viens nepārkāpjamais un "svētais" noteikums. Saeimai un pārējām valsts institūcijām arī turpmā ir jānodrošina bezbēdu siles šņukurēšana priekš LPSR čekistiem un CCCP boļševiku krievbandītiem. Pārējie noteikumi priekš masveida apdebīlošanās.
Čekist-bāba Vaira
Č
Pilnīgi pareizi mīļais draugs. Godman ir mans cīņu biedrs pa svoločiskajai līnijai un mēs ar sajūsmu sirdīs izpildām krievbandītu iegribas.
  • 9
  • 13
Diena
D
Nevajag muldēt, Kalnciema ielas trolli! Ne Godman, ne Kargin nav ''krievbandīti'', bet citas tautības!
  • 22
  • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Jāpalielina nodokļu ieņēmumi(83)

Nodokļu ieņēmumu palielināšana ir viens no svarīgākajiem kritērijiem nodokļu sistēmas uzlabošanai – ar šādu secinājumu klajā nākusi Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētāja Inna Š...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas