Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Daļai doktorantu algas augs

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Z Līvmane
Z
Sīkums, bet patīkami!
Anna
A
Humanitārās zinātnes turpinās izbeigties. Svaigais maģistrants, iekļuvis vienotajā procesā (?), nepaspēs uzrakstīt apjomīgo oriģināltekstu un aprobēt to. Mazā naudiņa (tā ir maza naudiņa, tas tk. pirms nodokļiem) diezin vai stimulēs nozarēs ar nelielu darba vietu skaitu riskēt ar palikšanu "uz ielas", darba vietu pēc tiem trīs gadiem negarantē. Nāksies vai nu atgriezties pie pārtrauktā procesa vai pazemināt kritērijus. Pazeminās kritērijus un tad skat. pirmo teikumu.
bijušais zinātnieks
b
Atļaušos vēl komentu. Anniņ, humanitārajās nozarēs NAV darba unikāliem speciālistiem ar 20+ gadus stāžu un desmitiem publikāciju, kur nu vēl jaunajiem vietu meklēt. Es zinu vairākus labākos savā jomā, kas gribētu sētnieka vai naktssarga vietu un piehaltūrē krāvējos ar to Dr grādu.
  • 0
  • 0
Nata
N
Algas pieaugs, bet vai pieaugs doktorantu KVALITĀTE?!!! Tā irzemālīmenī.
bijušais zinātnieks
b
Par šo programmu mēs vienlaikus lādējāmies un rēcām vēderu turēdami. Doktorantiņi saņēma 700. Nu labi, tagad saņems 1000. Ko tālāk, pēc disertācijas lielāku algu par 500 vienalga nedabūs. Kurš vinnē. Tādi, kā bildē redzamais rektoriņš, kas izliekas par vēsturnieku, būdams diplomēts trompetists un pārējo pircis par naudu. Redziet, vismaz 33-40 pročus finansējuma doktorantam atskaita kā otkatu par labu prakses darbavietai. Tagad saprotat, kāpēc visiem vienalga, ka viens no 10 turpina zinātni grauzt un drīz zinātnes Latvijā nebūs vispār.
bijušais zinātnieks
b
Vidai. Jūs taču zinat, ka visi Krūmiņa pētījumi balstās uz nezināmas izcelsmes makulatūras kaudzi personiskajā kolekcijā, ko viņš it kā esot nopircis vai paņēmis no Valsts Bankas miskastes. Kādi tur ārzemju avoti? Labāk paskatieties ''Tautsaimniecības vēstures'' 1965 - 1985 nodaļu, kur 20 lappusēs Krūmiņš nemin NEVIENU gadaskaitli, par faktiem nerunājot.
  • 3
  • 0
Vida
V
Par citu grūti komentēt, bet Krūmiņa promocijas darbs par 1990. gadu agrrārreformu ne īsti atbilst priekšstatam par nepieciešamību izmantot ārvalstu pētījumus, par vēsturniekiem aktuālajiem tematiem un vadītāja prof. A.Strangas zinātniskajām interesēm.
  • 3
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Reformas kļūdu labojums(29)

Latviešu vēsturisko zemju likuma pieņemšana varētu mazināt administratīvi teritoriālās reformas (ATR) vājās vietas, jo šajā reformā problemātiska ir kultūrvēsturiskās identitātes stiprināšana, – cet...

Ceturtdien atklāts 31 jauns Covid-19 gadījums(14)

Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēts 31 saslimšanas ar Covid-19 gadījums, vairums jeb 17 no tiem ir saistīti ar uzņēmumu Kuldīgā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopoti...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas