Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Darbam vasarā pieteikušies jau vairāk nekā 5000 skolēnu

Līdz šim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotajiem skolēnu nodarbinātības pasākumiem vasaras brīvlaikā kopumā reģistrējies 5495 skolēni, liecina aģentūras apkopotā informācija.

Visvairāk jeb 1497 skolēni līdz šim reģistrējušies Kurzemē, tai seko Rīgas reģions, kuram nedaudz mazāk nekā divu stundu laikā pieteikušies 1306 skolēni.

Vienlaikus Latgalē reģistrējušies 1272 skolēni, Zemgalē - 926 skolēni, bet Vidzemē strādāt vēlas 494 skolēni.

Patlaban reģistrācija nodarbinātības pasākumiem sākusies visā Latvijā.

Skolēnam ir jāreģistrējas tajā reģionā un novadā, kura teritorijā viņš vēlas strādāt.

Elektroniski reģistrēties darbam vasarā skolēni varēs līdz 16.augustam, tomēr skolēna reģistrācija vēl negarantē iesaisti pasākumā, jo valsts līdzfinansēto darba vietu skaits ir ierobežots. Ar NVA atbalstu skolēniem šovasar būs iespēja strādāt 5179 darba vietās.

Skolēns pasākumā varēs piedalīsies vienu mēnesi, atsevišķos gadījumos nodarbinātība var tikt pagarināta līdz diviem mēnešiem.

Pasākuma organizēšanas noteikumi paredz, ka skolēns pirms reģistrācijas var vienoties ar konkrētu darba devēju par darba vietu un laiku. Ja skolēns nav vienojies ar darba devēju, tad pieteikuma reģistrācijas secībā viņš telefoniski vai ar e-pasta starpniecību saņems uzaicinājumu piedalīties konkursā uz brīvajām darba vietām.

Top komentāri

Darba devējs
D
Protams, varētu jauno paaudzi sākt pieradināt pie darba. Un arī nopelnītu jaunie cilvēki. Bet, kurš darba devējs būs mierā ar tām daudzajam papildinspekcijām, pārbaudēm un atskaišu kaudzēm - birokrātiskā aparāta presingu, kas nāk klāt ar šo aktivitāti ? Domāju, maz tādu uzņēmēju būs. Jau tā, atskaišu un pārbaužu nasta, šajā valstī, ir virs katras normas. Vajag kādam liekas galvas sāpes un skaidrošanos, ka "Tu neesi kamielis" ? Tak jau nē !
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas