Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Deglava tilta vājākajā balstā tomēr ir betons, nevis smiltis

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Seniors
S
Sis tilts ir japarbuve , jeb kapitalais remonts !!! Visas dzels stigrojums , ari - sarusejis ! Paldies par to - USAKOVAM !!! Naudu rausot , nebija laika domat - pat SUDA tiltu !!! Ne , uz ES velesanam , bet - uz CIETUMU !!!
Fakrinvāvuļotājiem
F
Balsti parasti sagrūst nevis no vidus, bet gan no augšas vai apakšas.
dshimaev
d
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!
zrz
z
Deglava tilta piemērs rāda pilnīgu valsts administrācijas rīcības nespēju ārkārtes situācijās. Bet, kas būtu, ja sāktos karš, par kuru politiķi vervelē? Un Rīgā uzreiz atslēgtos elektrība un ūdensvads. Iekšlietu ministrs rādītu ar pirkstu uz Rīgas Domi, bet tie uz ministru. Bet dzert nav , ko... Un pēc dažām stundām cilvēki masveidā sāktu bēgt no pilsētas ???
zīle
z
Domāju, ka liela atbildības daļa par izveidojušos Deglava tilta ažiotāžu ir jāuzņemas žurnālistiem. Vakar televīzijā viedokli pauda rudmataina stieņa dejotājā, tad cilvēki uz ielas ir spriedēji par Deglava tilta tehnisko stāvokli. Šādi jautājumi bija jāuzdod tikai sertificētiem speciālistiem, kas argumentēti var izteikt viedokli uz ko iedzīvotāji var paļauties. Šī ir politiskā akcija pret rīdziniekiem un protams Saskaņas partiju, ko nodemonstrēja bezatbildīgs Iekšlietu ministrs no partijas KPV.
utt
u
Galvenais, šajā pretīgajā situācijā ir atrast praktisku risinājumu un nevis rādīt vienam uz otru ar pirkstu. Iekšlietu ministra pienākums būtu dot pavēli VUGD steidzīgi samontēt zem tilta vairākus metāla papildus balstus uz avārijas remonta laiku un nevis rīkot sastrēgumu. Ministram ir jābūt īstam ministram un nevis raudātājam tiltu bērēs.
rekur
r
Visa Padomju laika infrastruktūra tika projektēta un būvēta ar aprēķinu, ka to varēs izmantot kara laikā militārās un bruņutehnikas kustībai. Un tāpēc to būvēja ar lielu izturības rezervi. Tieši tāpat kādreiz tika būvēti slavenie Vācijas autobāni. Šodienas būves- Dienvidu tilts, Polijas autoceļi un tilti, sabrukušais tilts Itālijā, sabrukušā Maxima tiek projektēti, kā KOMERCBŪVES, kuras ir daudz lētākas un ar mazāku izturību.
29jupiters
2
Ķīnā tiltus maina 43 stundās. jūtjūbā meklējot Beijing's Sanyuan Bridge to Be Retrofitted within 43 Hours var paskatīties.
Norvēģis
N
Nu vo.Beidzot lietas tiek darītas tā, kā tam jābūt, nevis uz ķapļap soiģot.
Atzinumu sniedzošais
A
inženieris neko nesaprot - škembas nepiejauc betonam, bet ir betona sastāvdaļa. Un smiltis arī ir tajā betonā, jo betonu bez smiltīm (smalkā frakcija betonā, jo no škembām, cementa un ūdens betonu neuzjaukt) nevar uztaisīt. Nav brīnums - ja tādi ir būvinženieri, ka Zolitūdes veikals sabruka...
.
.
Ir elementi, kuri darbojas uz spiedi un kur var būt arī smiltis. Bet, ja konsole, uz kuras tiek balstītas nesošās garensijas, ir sadalījusies, tad te pat runa nedrīkst būt par pārvada tālāku ekspluatāciju. Kā ķēde satrūkst vājākajā posmā, tā konstrukcija sabrūk tur, kur ir zudusi nestspēja. Jautājus nav tikai par balstiem vai smiltīm. Jautājums ir par profānu spriedelēšanu par lietām, no kurām nav ne mazākās sajēgas. P.S. Par būvkonstrukciju speciālistu cilvēkam ir jāmācās vismaz piecus gadus. Daudzi tā arī neko neiemācās nekad.
29jupiters
2
Neskatoties uz milzu sastrēgumiem, kurus pats arī izbaudu, šoreiz atbalstu lēmumu slēgt tiltu. Ja bija kādas aizdomas, tad tomēr labāk pārbaudīt un neriskēt ar dzīvībām. Bet nesaprotu vienu, ja tiltu remontē un skaidri redzams, ka ar balstiem ir problēmas, vai tiešām 21.gadsimtā nav iespējams diennakts laikā uzlikt pagaidu balstus?
Vienas partijas reklāmšovs
V
kaut kā ministram, kura brālis balotējas uz EP, uzvārda atpazīstamība ir jāiegūst
Varēja taču slēgt pa brīvdienām
V
bet nē! vajag, lai būtu vairāk iesaistīto, lai visa Rīga izjūt jaunā ministra rokas stingrību!
Panorāmai nav kauna!
P
Kādēļ viņiem vajadzēja rādīt, ka ārēji vissliktākajā kolonā ir tik labi saglabājies betons? Man, to ieraugot, gandrīz nelabi palika.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas