Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ģenerālprokurors: Rimšēvičs kaut šodien var doties uz darbu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
alma palma
a
nu, vai šitais neizskatās pēc pilnīga bla-bla-bla? "ai, mēs nezinājām, ai, mēs nesapratām!" mani tas pilnīgi noteikti vedina domāt, ka patiesībā nebija jau, ko rādīt. kaut kas pilnīgi noteikti ir samuhļīts, ko institūcijām ārpus Latvijas nemaz nevar rādīt. un tad labāk atzīt, ka esi muļķis, nevis, ka žuļiks. un kurš ir tas, kas patiesībā šo mūziku pasūta?
Līdumnieks
L
Šis ir patiesi "galējs" precedents valstij. Var tikai secināt, ka nekāda tiesiskuma. Policija, KNAB, VDD, advokatūra, prokuratūra, tiesneši tikai klauni un aktieri, ... kā man vienkāršam cilvēkam justies!? Vai tagad "izrādīsies" ka AAA ir nevainīgi, RS lietas tikai teātris.... Ko nu -visi vēl vairāk gānīs valsti un civildienestu...! Iestājas sajūta, ka nav gaismas tuneļa galā! Lūdzu kādu manis noliedzošu komentāru!
Kā justies?
K
Tā kā grāfam Monte Kristo, kuru iemeta cietumā bez tiesas sprieduma, jo varēja nopirkt aresta dokumentu, kurā tā pircējs varēja ierakstīt sava upura vārdu. Vai arī kā PSRS agrīnajā periodā nošautam cilvēkam, kad valsts vara cilvēkus slepkavoja. Latvija šobrīd nav tālu ne no 18. gs. Francijas, ne PSRS, jo izrādās, arī pie mums cilvēku var pratināt, vest pret viņa krimināllietu, zākāt medijos, lai gan tam nav nekāda pamata, jo pierādījumu nav...
 • 5
 • 1
klauni un aktieri
k
apkalpo banksteRUS. https://kompromat1.news/articles/103308-guseljnikov_dobankirilsja
 • 3
 • 0
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
LATVIJAS ĢENERĀLPROKURORAM JAU ŠODIEN BŪTU JĀATKĀPJAS !
Edvins Eglitis
Cik ilgi sitas merkakjis paliks amata? Vins loti spoza veida parstav Latvijas starptautisko telu. Cik ilgi Kalnmierejim paies savakt pieradijumus pret Ameriku un Uzakovu?
 • 2
 • 0
Zostévins panikà
Z
laikam tam britu viiza beidzas... https://www.theguardian.com/news/2018/may/25/how-britain-let-russia-hide-its-dirty-money
Šis gadījums
Š
diemžēl apliecina, ka šī valsts ir morāli bankrotējusi. Pierādījumi netika iesniegti tāpēc, ka valsts pārstāvji vienkārši ir totāli nekompetenti, vai tāpēc, ka šādu pierādījumu nemaz nav. Viens gadījums ir par otru sliktāks. Gandrīz visi, kas strādā valsts aparātā, par valsti nedomā, bet tikai gaida, kad ieskaitīs algu, un caur "otkatiem" bīda projektus. Šāda valsts nevar ilgi pastāvēt. Diemžēl.
solon
s
Cerams, ka Klaunmeijers saprot - ja smagos noziegumos vainotais pavērs savas darba vietas kabineta durvis, tad smagos noziegumos vainojošajam ģenerālprokuroram vajadzētu arī vērt durvis - tikai uz otru pusi?! Cik ilgi vēl Latvijas tautai būs jāmaksā Tavā vietā, Kalnmeijer, par Tavu neizdarību?! Klauns, ne ģenerālprokurs! Kas tas Latvijai par lāstu - prezidents to vien dara kā pasaules priekšā dara kaunu Latvijai, ģenerālprokurors medībās brāļojas ar "biznesmeņiem", guļ letarģiskā miegā kad Latviju izzog un pamostas, lai, kā izskatās, novāktu kkam nevēlamu amatpersonu.
prieks
p
Latvijas politika bija, ir un bús izcili izlasíto "klaunu teátris"!!! Normáli, darbígi, par Latvijas tautu un visu LV idzívotáju labklájíbu domájoshi cilvéki tur netiek, jo, ja tu sác to "sasmirdusho varzhu díkji" kustinát un maisít (principá tik sác par to runát un savus plánus aktualizét), tevi vienkárshi padzen "no skatuves" jau pirmsákumos. Domáju, ka tá ir tradíciju pármantojamíba vél no komunistu laikiem, kad visúr vajadzéju "ielaizíties".
Fizionoms
F
Lejasbeijeram laiks saakt mekleet nozagto Rimsha seifu. Un limuziinu. Un gada algu.
Jautājums !
J
Cik Kalnmeijera un Straumes algu pietiks, lai kompensētu Rimševičam zaudēto algu pa šo laiku, kāmēr šie abi cepa krimināllietu ?
GoodMaan&PareexK&K
G
Cepties kurš sēžš tai benķī Kalnmeiers vai lejmeiers var tikai pilnīgākie muļķzemes idioti. Ģenrālprokura, lai kāds tam uzvārds aŗī būtu, galvenā funkcija 4. maija kliķes valstī ir nevis traucēt, bet nodrošināt postpadomju politiski oligarhiskās mafijas nepārtrauktu treknēšanu. Pārējais ir debīlteātris priekš mērkaķiem.
ip
i
/ko tu pidor blenz no mana ekraana?
Karogs
K
Es ieteiktu ĢP un KNAB izmantot juridisko viltību - katru nakti Rīgā mainīt plāksnītes ar ielu nosaukumiem un ēku nr., lai R. neatrod savu bijušo, esošo darba vietu. Fiksēt R. neierašanos darbā un atlaist par rupjiem darba kavējumiem. Vispār, galvenā apsūdzības kļūda, ka pieņēma kaut kādu Eiropas tiesas dokumentu, vajadzēja neatplēstu aploksni sūtīt atpakaļ ar atzīmi ka adresāts nav atrasts :)
Josis
J
Tas, ka Latvija pazudīs, Eiropu visai maz apbēdinās.
 • 12
 • 4
OO
O
Mums laikam valsts iestāžu juristu amatos šoferu dēli. Ja reiz neprot lietas nokārtot ar glanci.
rūgtā patiesība
r
Īpaši augsta šādu personu koncentrācija ir tieši Tieslietu ministrijā, kur gadiem ir valdījis bardaks, saimniekojuši nespējīgi ministri un vēl nespējīgāki valsts sekretāri. Tas, ko šīs ministrijas pārstāvji izpilda ES iestādes, ko viņi saka, kā viņi raksta.... tā ir ... palīgskola. Tiem cilvēkiem vajadzētu strādāt maximā kasē, nevis ministrijā. Tas pat nav briesmīgi. Tas ir traģiski. Viņi nepārzina ES tiesību pamatprincipus, viņi neprot argumentēt. Viņi neprot rakstīt pat latviski, kur nu vēl kādās svešvalodās. Komandējumus uz ES iestādēm viņi uztver nevis kā darbu, bet kā bonusu: dabūt dienasnaudu, palikt viesnīcā, apskatīt pilsētu, piedzerties. Latvijas ierēdniecībai ir raksturīgi uztvert komandējumus uz ES iestāžu sanāksmēm kā kaut kādu plezīru, nevis darbu. Tāda ir nevis atsevišķu indivīdu, bet visu Latvijas iestāžu mentalitāte attiecībā uz darbu ES.
 • 27
 • 2
rūgtā patiesība
r
Nē. Parasti par tādu algu, ko jau nu tur maksā, tur strādā vai nu jauniņie uzreiz pēc studijām, kamēr atrod labāku darbu. Vai netalantīgas, padumjas sievietes, kuru bakalaura un maģistra darbu par maksu uzrakstīja kāds cits, un ar vairākiem mūždien slimojošiem bērniem, kuru dēļ uz slimības lapām atrodas vairāk kā darbā. Un kad parādās, tad neko daudz jau no viņām prasīt nevar, jo intelektuālā kapacitāte neko diža nav, plkst. 16.55 jau evakuējas, jo jāskrien izņemt atavses no dārziņiem. Neko labāku valsts iestādes diemžēl atļauties nevar, bet pieņemt lēmumu samazināt štatus, paaugstināt algas, lai var atrast normālus darbibniekus un var sākt no viņiem kaut ko prasīt arī neviens negrib.
 • 18
 • 2
Skangalis
S
Beidzot izskatās pēc lupstāja...
Mmm
M
Tik vien kā pirms gada šis intelekta pārāk neskartais personāžs mūs izklaidēja ar stāstiem par savu suni un viņa dīvaino izturēšanos kā pierādījumu tan, ka kaut kad viņu it kā esot noklausījušies... Latvijas lielākā nelaime ir tā, ka augstus, atbildīgus amatus ieņem nevis domātspējīgi un darotgriboši cilvēki, bet šitādi puskoka lēcēji. Tādi sēž gadiem valsts iestāžu vadībā, tādi ir rektori un dekāni augstskolās, tāds ir ģenerālrpokurors, daudzi ministri (tas pats Gerhards tagad), kur vien Latvijā skaties, tur pie teikšanas tādi kā Kalnmeiers: dzimuši tā starp 1955. un 1965. gadu, bijuši kaut kādi iztapoņas padomju iekārtā, 90tajos sarosījušies, kaut kā pa to burzmu kāpuši pa karjeras kāpnēm, paralēli daudz dzerot, maz strādājot un vēl mazāk domājot. Un tagad tur tup savās vietās kā veci, pustrunējuši krupji, tēlo rīcību, kaut maz no notiekošā saprot. Ir vāji savas nozares profesionāļi, slikti vadītāji, parādos līdz acīm un ar skeletiem skapjos.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Burova kļūšanu par Rīgas mēru vērtēju

Kopā nobalsojuši: 1665

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas