Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Iezīmējies atbalsts virzībai no nākamā gada palielināt minimālo algu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
P
P
.........,uzliekot jaunizgudrotas nodevas,nodoklus,meslus(nejaukt,kaut gad viens un tas pats).
Ir taču jāsaprot>Erna
I
Lielākajai daļai ministru ir arī lieli,40.000-220.000 eiro parādi !
Tarifi un cenas jau paceltas
T
Kad sāksim zīmēt atbalstu minimālās pensijas celšanai,kas Briselē ir 1500 eiro,bet Latvijā nav pārskatīta jau divpadsmit gadus?
beiža
b
Tad veikalnieki nekavēsies raiti cenas pacelt un cietēji atkal būs tie, kam algu nepacels, kā arī pensionāri.
Melnbārdis Kultūrs
M
Jāceļ, nevis minimālā alga, bet jāmazina darbspēka nodokļi: tas ir izdevīgi gan darbspēkam, gan darba devējam. Tas stimulē ekonomiku. Pie paptreizējās Vienotības iestādītās nodokļu politikas, minimālai algai nav nozīmes, jo inflācija vairāk kā 3% gadā to noēd.
Būs lielāks bezdarbs
B
un tas ir labi, jo daudzi varēs padzīvot uz pabalstu rēķina
Vai arī skolotājiem un medmāsām
V
algu paaustinās par tādu pašu procentu?
min. algai jābūt 40% no vidējās
m
citādi tā kropļo ekonomiku
>:-)
&
"Uzņēmēji" uzmetēji sašutuši ! Bet pašiem tāds kluss prieciņš, varēs bidlogānu, par lielāku naudiņu uzmest ! Patīkami :D
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Interesanti,cik pļūtins maksā tādiem kviecējiem kā tu? aliņam sanāk ?
Ass
A
Neesat naivi,seit tikai iezīmējas atbalsts ar nenoteiktu laiku un nenoteiktu summu!Tapat ka priekšvēlēšanu aģitācija-solīt var ,bet kad un ka ,dies vin zin.Karteja tautas mānīšana ar konfekti kura nesasniedzama.Kur sie (tautas kalpi) ņems naudu tādam pasākumam?
P
P
Palienes.
  • 0
  • 0
Tenis
T
Kapec nu Latvanijas vadoni neruna par Igaunija un Lietuva noteikto minimalo algu, lai butu godiga konkurence Baltijas valstu regiona?
Erna
E
Ka var but minimala alga 500 eiro, ja ar sadu naudu nav Latvija iespejams izdzivot? Ka var but minimala alga tik nieciga, ja ministri sanem 4 000 eiro lielas algas, pie tam par sliktu, nolaidigu, bezatbildigu darbu? Ja ministru algas tiek saglabatas 4 000 eiro apmera tad minimala alga ir jonosaka 1000 eiro.
lumpenim
l
tad tu no kapa troļļo?:D
  • 0
  • 3
solon
s
Neapliekamo minimumu paceliet vismaz līdz 500! Minimālās algas celšana ir slogs uzņēmējiem, pašnodarbinātiem vispār tas nozīmē tikai to, ka palielināsies SOC iemaksas (tātad - samazināsies ienākumi)! Toties lielai daļai uz mūsu kakla sēdošiem gan paaugstināsies atalgojums jo tas ir atkarīgs no valstī noteiktās minimālās algas. malači, kretīni ...
gribēt nav kaitīgi
g
No kādiem valsts apmaksātiem pakalpojumiem esi gatavs atteikties, lai kompensētu nodokļu samazināšanu?
  • 2
  • 1
par cenzūru nra.lv
p
Prokremliskajā bļautuvē nra.lv šodien fiksēta naida runa un cenzūra (LR Satversmes 100. panta pārkāpums). Portālā, neneorādot autora vārdu, publicēts raksts, ka satur naida runu pret 1987. gada skolnieci, kas 1987. gadā publicēja rakstu, kādu 1987. gadā bija iespējams publicēt. Piesedzot savus drauģeļus naida runātājus no debilo komentētāju aprindām un rūpējoties par viņu labsajūtu, cenzors ir sācis teroru pret viņam nepatīkamiem viedokļiem un debilisma kritiku komentāros. Terors notiek it kā ''noteikumu'' aizsegā - to noteikumu, kuri cenzora drauģeļiem nav rakstīti. nra.lv cenzors bija informēts, ka cenzūras terora un patvaļas gadījumā sekos antireklāma citos portālos.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas