Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Īpašumu shēmotājs no mājām izspiež saimniekus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
dzintars
d
tiesu izpilditaji ,tas jau ir rekets ,valsts limenī ,ka vispar privatipasumu var kads atnemt ? ja var aplikt naudas sodiem ,ielikt melnajos sarakstos utt bet nejau ko atņemt ar ko tad atšķiras bandīts no tiesu izpildītaja ,ja tev atņem uz pašu izdomātiem likumiem ! ja var tev atņemt tātad tu nekad neesi bijis ipašnieks bet gan persona ar privilegiju tiesibam uz īpašumu ,tas pats atiecas uz tiesībam (vaditaja ) kad lika csdd eksamenus nekad neviens neteica kad dēļ parādiem tev var atņemt tiesības , tas ir rekets !,nebūs tiešības un manta ko atņemt slodzīs darba nometnēs ka viduslaikos
:(
:
Rīgā arī ir kartelis starp Rīgas pašvaldības nodokļu pārvaldi, tiesu un ZTI kantoriem.
 • 3
 • 0
KNAB
K
Es gribetu, lai visi si likuma izstradataji un saeimas deputati, kuri so likumu pienema un prezidents, kurs so likumu parakstija tiktu tiesati un ka traki suni nosauti vai pakarti. Kapec lidz sodienai Latvija par valsts izlaupisanu un iedzivotaju apzagsanu nav nosauts un pakarts nevies prezidents, kapu zagle, Abrenes nozadzeja Vikene, deputats, misistris, ierednis? Ka var Latviju uzskatit par tiesisku un demokratisku valsti, ja zagli, korumpanti, banditi netiek tiesati un likvideti, bet tiesi preteji, iecelti valsts augstakajos amatos?
?
?
Jautājums ir cits: kāpēc mūsu juristu mafija gan ierēdniecībā, gan privātajā sfērā, gadiem redzot šo netaisnību un mantkārīgu kretīnu trakošanu, nav veikusi NEVIENU likumdošanas iniciatīvu, lai aizsargātu savus pilsoņus?
 • 4
 • 0
Attiecīgie
A
Civillikuma noteikumi par kopīpašuma izbeigšanu tika pieņemti 1937. gadā un stājās spēkā 01.01.1938. Tā laika prezidents, ja varam viņu tā saukt, un deputāti jau ir miruši. Daļa tika nogalināti PSRS nometnēs, bet daļa, kam paveicās no tā izvairīties, ir miruši nevardarbīgā nāvē. Tāpēc kaut kādā ziņā un mērā Jūsu vēlmes jau ir piepildītas. Tiesa, nošāva vai līdz nāvei nomocīja tos cilvēkus ne jau kopīpašuma dalīšanas noteikumu dēļ.
 • 2
 • 2
Pirmkārt,
P
likumus mainīt vai grozīt nav nepieciešams, jo atbilstoši CL 1. pantam negodprātīgam kopīpašniekam var liegt izlietot tiesības prasīt kopīpašuma izbeigšanu. Otrkārt, pārējiem kopīpašniekiem, kad izsolē tiek tirgota cita kopīpašnieka daļa, jau nu vajadzētu pacensties to daļu nopirkt. Jo tā kā piespiedu izsoles sākumcena ir 70-75% no tirgus vērtības, tad tad šī domājamā daļa nekad vairāk nebūs tik lēta. To pārējiem kopīpašniekiem jau nu vajadzētu saprast un attiecīgi rīkoties. Un, ja attiecīgi rīkotos, tad problēma būtu novērsta pašā saknē.
Nevajag pārsolīt.
N
Pietiek solīt līdz tirgus cenai. Šlitke ir komersants un viņš arī nesolīs augstāk par tirgus cenu, jo citādi viņš pēc tam neko nenopelnīs. Ja viņš grib, lai sola 30 tk - viņš nekad tos nemaksātu par kaut kādu lauku būdu...
 • 1
 • 1
?
?
Nu nez vai katram Šlitkes upurim ir iespēja pārsolīt izsolē šo kropli. Parastiem cilvēkiem 30-40 tūkstoši nav nieka nauda, bet vismaz kredītsaistības uz mūžu, kamēr tā cilvēkveidīgā amēba sazagusi sev miljonus!
 • 6
 • 1
Zinošais
Z
Cilvēku stulbumam nav robežu ! Nejēdz pat civillikumu palasīt ! Ja jau to domājamo daļu izsolīja un varēja nopirkt par tādu summu, kāpēc paši nepiedalījās un neizpirka ?!??!? Nevajag vainot valsti par savu aprobežotību jaucot īpašumtiesības ar tiesībām uz mājokli !
asd
a
Wow wow wow, lénák entuziast! Tu runá par pirmo posmu. Nevaréja nopirkt, jo nebija naudiņas. Sāls ir otrajá posmá. Par to, stulbimu pieminot, Tu nezkápéc komentét negribi...
 • 5
 • 1
juridiski papīri
j
Pārsteigums ir Bordāns, kas neko par šādām dalīto īpašumtiesību problēmām nav dzirdējis, jo nav bijis iesnieguma. Bordāns nemāk vai negrib sakātot tieslietu sistēmu? Tas nav tieslietu ministrs, bet amatpersonu trenkāšanas ministrs.
ļuļa
ļ
man tāds jautājums - kā šitā lieta iet kopā ar likumu, ka cilvēku nedrīkst izlikt no mitekļa, ja viņš tur ir nodzīvojis sazincik dienas, un viņam nav alternatīvas, kur dzīvot? man draugiem, kamēr bija ziema, jūrmalas vasarnīcā ievācās bomži. nu kurināja uguni uz parketa dzīvojamajā iztabā un tā, kā jau bomāriem pienākas. izsauca policiju, policija noplāta rokas un saka, mēs NERDĪKSTAM viņus izlikt, jo pastāv likums par to, ka cilvēkam pienākas jumts virs galvas. tas, ka viņi ir ielauzušies aizslēgtā vasarnīcā, šajā gadījumā nevienu nekrata. tātad - kādā valstī mēs dzīvojam, ja iebrucējus no savas mājas izlikt nedrīkst, bet spekulati tevi izlikt srīkst? prezidents kaut ko dikti gudri dirsa te nesen par sabiedrības atbildību pret valsti un abu mijiedarbību, lūgtum prezidenta kā jurista viedokli par esošo situāciju.
Scorseze
S
Ir tikai viens jautājums, kā valsts pieļauj šādu morāli kroplīgu rīcību? Atbilde ir vienkārša, pati valsts vadība ir morāli kropļi, tāda arī viņu veidotā sistēma.
lūnijs
l
Viss būs ļoti vienkārši, blēži omi iesūdzēs tiesā, tiesas lēmums visdrīzak būs blēžu pusē, lai pārsūdzētu apelācijas instancē omei vajadzēs samaksāt kādus 5 tūkstošus apelācijas tiesvedības uzsākšanai + advokāta izdevumi. Tādas naudas sencīšiem nebūs, kā arī NEVIENA banka tādu summu apķīlātam īpašumam naudu neaizdos...
 • 18
 • 0
sorry
s
Šai gadījumā nevis valsts bet tauta. Kā teikts jauno laiku dainā - Latvju Ansis stāv uz ceļiem, sūkā Lavent' paipalīt......
 • 7
 • 2
to VVZ
t
Latvijā pastāv kartelis starp advokātiem, tiesu izpildītājiem un tiesnešiem visās tiesās un visos līmeņos, senātu ieskaitot. Latvijā sppriedumus pasūta vai nopērk, ar likumu un taisnību tiem nav nekāda sakara! Visticamāk šie cilvēki zaudēs visās Latvijas tiesās, kā jau tas ir bijis tūkstošiem citiem nelaimīgiem Latvijas iedzīvotājiem - vieni beiguši dzīvi pašnāvībās, citi nomiruši no veselības sagandēšanas šajās klaji pretlikumīgajās tiesvedībās, citi vienkārši aizbraukuši prom. Kamēr Latvijā nav un nedarbojas likumi, tikmēr pastavēs risks zaudēt visu dzīvē iekrāto!
.
.
Civillikuma pants, ka nevienu nedrīkst piespiest palikt kopīpašumà ir vnk jàpapildina. Proti, ka nav apmierinámas prasības par kopīpašnieka izstàšanos, ja tas jau sákotnèji iegūts ar mérķi izspiest pàréjos bez nodoma būt kopīpašumá. Ja grib, lai pàrdod savas daļas brīvi tirgū citam, nevis vàràs uz pirktnespèjīgu, godīgu kopīpašnieku rèķina. Tàdà vai citàdà variantà šo pantu vienalga papildinàs, bet cik asaru mūsu līdzpilsoņi būs jau izraudájuši un cik nervus nobeiguši... Neko nesaku par Šlitkes aktivitàtèm, kur viņš, gudrs jurists būdams, cīnás par zemes īpašnieku interesèm. Bet šī "biznesa" novirziena ētisko pusi es dievgodvárds nespèju pàrvàrīt. Ká var mierīgi gulèt naktīs. Apbrīnoju viņu. Stiprs cilvèks
.
.
Brīnos par ko citu. Kā viņam nav bail? Tik daudzus čakarē vai jau izčakarējis. Kādam nervi var neizturēt. Vai nu piemēru trūkst?
 • 15
 • 1
VVZ
V
Arī stipriem cilvēkiem mēdz gadīties, ka kādā garāžā tiek izgatavots balsts. (J.Pliekšāns)
 • 8
 • 0
Elita Vaitaite
Tieši kā Rīgā,Mālu 16..Kur veikli "darboņi' Ozolinu ģimene mēģina darboties visiem iespējamiem līdzekļiem..Ja kur redziet salikumu : Toms,Aivars,Diāna Ozoliņi..vai viņu SIA MARKA AM, SIA MARKA M vai SIA WINNER ļoti uzmanieties..Neko labu nesagaidīsiet. Darījumus parasti veic solot naudu,bet bez līgumiem. Īpaši piesargāties visiem saistībā ar nekustāmajiem īpašumiem,projektētājiem ucc Ja vēl parādīsies adresīte Garkalnes pusē esiet saskārušies ar īstajiem cilvēkiem..
VVZ
V
Savulaik Grūtups, Levits un pārējie radīja tādu likumdošanas bāzi, kas deva iespēja Lauksaimniecības ministra vietniekam Šķēlem iespēju privatizēt praktiski visu sev pakļauto pārtikas rūpniecības nozari, tagad tiek veidotas jaunas shēmas. Tāda ir sistēma, kura neko nerada, bet piesavinās. Citiem vārdiem sakot, noziedzīgo struktūru saaugšana ar valsts pārvaldes struktūrām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas